У Луцьку – масова бійка на заправці

15
3
У Луцьку – масова бійка на заправці
Вночі у Луцьку відбулася масова бійка на заправці «WOG» на проспекті Відродження.

Про це на своїй сторінці в ФБ повідомив громадський активіст «Самооборони Волині» Олександр Ніколайчук.

Загалом і в бійці взяли участь близько десяти осіб.

«Зі слів потерпілих та очевидців, захистилися за дівчину 1999р.н., в якої один з чоловіків відібрав паспорта та обіцяв вивезти в якийсь гараж і згвалтувати. Багато крові, навіть з вух тече, підозра на поломані ребра. А далі все, як завжди: швидка, госпіталізація та довгі виясняння "кто прав, кто виноват, что, где и почем...», - написав Ніколайчук.

Зазначимо, що декілька годин раніше на тому ж проспекті Відродження в дворі будинків самообронівцям довелося заспокоювати дві компанії, які шуміли.

Довелося вилити пиво та відправити молодиків по квартирах.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
з метою профілактики бажаючому поглумитись треба було кийком прочистити анальний отвір
Відповісти
А ви, бачу, знаєте толк у збоченнях ;)
Відповісти
Нам 25 років! 25 років торгівлі бадяженим паливом і споювання людей
Відповісти
Наша бидлота ніколи не навчиться нормально відпочивати та думати що говорить.
Відповісти
Перш за все треба надавати копняків в дупу лєвачці, що в 4 ранку з тим ж сексуальним маніяком і з його колєгою приперлася на заправку. Дєвачки, думайте з ким шляєтеся по ночах, і поять вас горілякою не для того, щоб читати вам Шекспіра.І ще, оскільки дєвачка відмовилася писати заяву, то винними лишаться саме ті, що захистили її ж
Відповісти
Ніколайчук як Бетмен де смердить там він є
Відповісти
на заправках має бути ЗАБОРОНЕНИЙ продаж алкоголю. Це що. попутній товар для водіїв?
Відповісти
Оце в точку!
Відповісти
100 відсотків згідна... слава тверезості! Ганьба алкоголізму! Алкоголь нічого доброго не добавить і розуму не прибавить і проблем не поменшає а добавиться і на свою голову і інших
Відповісти
треба заборонити алкоголь і легалізувати марихуану і нетреба буде ні самооборони ні поліції
Відповісти
Малолітка- дура!!!
Вивезли б її виїб**и добряче, тоді б ''чухала '' одне місце і думала надалі де шлятись серед ночі
А хлопців,які заступились за неї шкода...
Відповісти
всем давно известно ( не один год) - хочешь догнаться - на воковскую заправку !!! это место кто то значимый в нашем городе просто крышует, иначе его просто бы закрыли давно)) легальный шалман и притон жаждущих приключений)) ...никогда у нас ничего не изменится , т.к везде господствует жадность и тотальное презрение
Відповісти
Заправка ВОГ знатне кубло розпусти вже рокiв надцять - можна було не читати я зразу зрозумiв , де була бiйка, доступний алкоголь вночi доводять люд до твариного стану, а все тому що це типа територiя Липин
Відповісти
це не буде толку...треба їх відправити на колиму..........
Відповісти
Хоч нове б щось придумали ця стаття як мінімум два рази публікувалася на початку літа і знову!?!? І чому видаляти коментарі які ніяким чином не порушують правила сайту?
Відповісти