Журналісти «знайшли» дружину і доньку нардепа Сергія Мартиняка

21
-2
Журналісти «знайшли» дружину і доньку нардепа Сергія Мартиняка
Журналісти 112.ua відшукали незадекларовані статки народного депутата Сергія Мартиняка, а заодно – його цивільну дружину та доньку.

Зокрема, на родинні зв'язки медійників наштовхнули бізнес-оборудки: Сергій Мартиняк передав акції польської компанії IRC лучанці Ользі Лихач.

Його внеском у цю фірму була нерухомість в Іспанії – вілла 500 квадратів на популярному курорті Середземного моря – Коста-Брава, місто Бланес (8 млн 736 тис злотих) та земельна ділянка в сусідньому місті Льорет-де-Мар (429 тис злотих).

Віла в Іспанії
Віла в Іспанії
Коста-Брава - популярний курорт на Середземному морі
Коста-Брава - популярний курорт на Середземному морі

Компанію «IRC» заснувала полячка Рената Квечень, проте через три роки подарувала її Ользі Лихач і Марії Поцілуй, мамі депутата.

За даними інтернет-довідника, Ольга Лихач разом із своєю сестрою-близнючкою Олесею прописані у Луцьку. Проте на своїх сторінках у соціальних мережах адресою проживання вказують саме Льорет-де-Мар.

Під однією із фотографій у соцмережах журналісти знайшли коментар про те, що одна із користувачок «часто згадує її, Лесю і С.В.» (ймовірно, Сергія Васильовича Мартиняк, – ред.).

У коментарях під фото Ольги Лихач згадують її сестру Лесю і загадкового ''С.В.''
У коментарях під фото Ольги Лихач згадують її сестру Лесю і загадкового ''С.В.''

Крім того, зафіксували спільні фотографії, зроблені протягом семи років, із сестрою Сергія Мартиняка – Іванною Кварцяною. Разом із депутатом вони є співвласниками елітного відпочинкового комплексу «Садиба на джерелах», що на трасі Луцьк-Рівне.

Ольга Лихач із Іванною Кварцяною, сестрою Сергія Мартиняка
Ольга Лихач із Іванною Кварцяною, сестрою Сергія Мартиняка
Спільні знімки часто зроблені у відпочинковому комплексі ''Садиба на джерелах'', який належить Мартиняку
Спільні знімки часто зроблені у відпочинковому комплексі ''Садиба на джерелах'', який належить Мартиняку

Племінниця нардепа і донька Іванни Кварцяної Богдана викладала спільні фотографії із дівчинкою на ім’я Стася, яку називає «сестрою».

У Ольги Лихач теж є донька, яку звати Стася. Звіривши знімки, журналісти зробили висновок, що це – одна і та ж дитина, яка є спільною донькою Ольги Лихач та Сергія Мартиняка.

Племінниця Мартинякаа із дівчинкою Стасею, яку називає ''сестрою''
Племінниця Мартинякаа із дівчинкою Стасею, яку називає ''сестрою''
Із сторінки Ольги Лихач - донька Стася
Із сторінки Ольги Лихач - донька Стася

Цікаво, що в декларації нардеп не згадав про існування цивільної дружини та дитини.

Пізніше у телефонній розмові з журналістами Сергій Мартиняк підтвердив, що має з Ольгою Лихач спільну дитину, проте зазначив, що для цього не обов’язково потрібно бути одруженим.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Вілла в Іспанії, фірма в Польщі: у волинського нардепа знайшли незадекларовані статки

Фото з Інстаграму Ольги Лихач
Фото з Інстаграму Ольги Лихач

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Щаслива жінка і щаслива дитина - найкраща похвала для чоловіка й тата. А за відкриті обличчя дитини на фото можна і на суд нарватися.
Відповісти
Це ви від імені Ольги журналістів так лякаєте? Ну це ж не вони в інстаграм фото позакидали, правильно? Той мужчина, якщо захоче, то розбереться сам, і пілюлєй дасть кому треба за фотки дитинки на своїй сторінці ;-)
Відповісти
Нащо Вам копирсатися в спідньому.Фу! Противно!
Чи то жаба зелена душить?
Відповісти
Чомусь так заведено в нашому суспільстві. Судить не нам про особисте життя людини. На то є Бог. А про надмірні достатки треба, щоб розбиралися відповідні люди, яких в державі Україні поки що нема. Може із закордону виписати?!
Відповісти
Відповісти
доглянута жінка, гарна. Але навіщо, маючи дитину від такого чоловіка, виставляти фото дитини?
Відповісти