Ігор Поліщук «забанив» Тараса Яковлева у Фейсбуці

18
1
Ігор Поліщук «забанив» Тараса Яковлева у Фейсбуці
В.о. мера Луцька Ігор Поліщук «забанив» у соціальній мережі Фейсбук екс-віце-мера Тараса Яковлева.

Про це Яковлев повідомив на своїй сторінці у тому ж Фейсбуці.

"А Ігор Поліщук не любить критики!!!
Сьогодні була моя черга попасти в "бан" - як тепер з чим жити не знаю", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, це уже не перша порція "бану" від Ігоря Поліщука.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Міщани вже забанили Поліщука до виборів. нехай палиця міняє кандидата.
Відповісти
Динозавр з маленькою головою веде себе як хлопченя
Відповісти
Ой лишенько, як Яковлев буде відпрацьовувати гроші перед Івахівим?
Відповісти
Яка бридка пика.Зас.....в Луцьк з головою
Відповісти
А що воно робить????Тількі в фейсбуці сидить.Місто засмердів, дороги не робляться, розвалив все.
Відповісти
ще з Аверсом-РашаТудей їздить по місту піарится,відкриваючи таблички черех колію.
Відповісти
Схоже, що незабаром цей прищавий нарцис всіх нах забанить і буде сам з собою переписуватись.
Відповісти
Правою рукою
Відповісти
Закінчить він своє життя на нарах.А там таких метросексуалів люблять
Відповісти
В Волинських новинах головна новина, що у Констанкевич кіт здох.Цікаво цей полодурок піде на його похорони))))
Відповісти
Не тільки він прийде.Ще й палиця чартером прижене.
Відповісти
Дякую за порцію позитивур. Сміюся цілий вечір)))))))))))
Відповісти
Судити по мармизах - ознака тупорилості і запущеності.
З того що мені вдалось почути той Поліщук не дурний чоловік. Ще як представить до виборів гарну і достатньо амбіційну програму розвитку міста, то буде мати голоси всієї нашої сім'ї.
візьміть туди якогось лівого крикуна і він 80% часу буде зі всіма сратись а решту часу то працювати, то робити вигляд
Відповісти
Вибачте.Ваша сімя мабуть не грамотна
Відповісти
Поліщук, виходь, ми тебе впізнали
Відповісти
О, як відігнані від корита виють, та ллють болото. Поліщук за два місяці зробив більше ніж попередні за роки. І ще не вечір. І вибори виграє 100 %. Чи може за яковлєва треба голосувати ? Він правду написав - не знає тепер як жити, бо ж немає доступу до бюджету. А стосовно Палиці, якщо хтось в цьому місті зробить більше за нього, того й будем вибирати. А поки що відстають далеко, і лише триндять в усі труби.
Відповісти
Як у воду пернув
Відповісти
Що ж він таке зрзробив?
Відповісти