З'явилося фото порятунку самогубці у Луцьку

8
-3
З'явилося фото порятунку самогубці у Луцьку
Вдалось знайти людей, які сфотографували момент рятування хлопця патрульними 4 червня.

Фото опублікувала прес-секретар у Патрульна поліція Луцька Ольга Бузулук на своїй сторінці у Фейсбук.

"Героїзм - ось він", - зазначає лучанка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Герої... Які молодці...Можу собі уявити стан , коли вони тримали малого за руку...Гордимося Вами...
Відповісти
Героям сала! Сала в шоколаді рошен!
Відповісти
Писали, що допомагав житель того будинку рятувати хлопця. То чому ж про нього ніхто жодним словом більше не згадує??! Адже це робота поліцейських. А от чоловік міг і не зголошуватись на допомогу.
Відповісти
не допомагав, а викликав тільки поліцейських
Відповісти
"У цей час ще 2 патрульних спустились на 8 поверх, один з них схопив чоловіка за пояс через кватирку і тримав, доки не розбив вікно ногою. Потім громадянина вдалось затягнути всередину. Поліцейському допоміг один із мешканців будинку".
Це цитата зі статті "Волинь 24".
Відповісти
Він підійшов вже тоді коли вікно було розбите та здійснював допомогу підтримуючи патрульного та Богдана.
Відповісти
Все відбувалося на 8 та 7 поверхах, а не на 9-му, як повідомляють.
Відповісти
Поліцейські- молодці!!! А самогубця покарати як слід, щоб дурню з голови вибити. Під будинком дитячий майданчик і купа дітей малих живе з тієї сторони. Це ж психологічна травма на все життя.
Відповісти