--> «Курва», - поляки про маршрутки у Луцьку | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Курва», - поляки про маршрутки у Луцьку

15
10
«Курва», - поляки про маршрутки у Луцьку
Політик Ілля Токаренко розповів про те, як польські туристи вивчали луцькі маршрутки.

"На зупинці біля ЦУМА, група туристів (зрозумів по мові - шляхтичі) з цікавістю вивчали маршрутне таксі. Ну меніж цікаво стало, підійшов і я", - пише Токаренко на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Ото гонять - подумав я! Куррвааа - почулося з сторони поляків).Луцьк вітає інтуристів", - йдеться у дописі громадського діяча.

З фото, які додав до допису Токаренко, бачимо, що туристів і самого активіста здивували шматки картону, на яких були написані назви зупинок громадського транспорту.

"Шановні перевізники! Коли ви говорите про підняття тарифу на проїзд, можливо напишіть краще на такому куску картону, " Поможіть на операцію! Це буде більш переконливо ніж ваші розповіді про сервіс!" - пише Ілля.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
10

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
курва-У Варшаві протестують таксисти
Відповісти
Поляки - мають рацію, точніше і не скажеш про маршрутки.
Ну,кому подобається російською - маршрутки в Луцьку це просто П...дць
Відповісти
Щось не подобається в Україні. Тоді. чемодан ,польська бляха,Польща.
Відповісти
Подобається? рошенка-жопа-парашенко
Відповісти
дідо - ти скотиняко ©
Відповісти
Істинна правда на другому фото через скло читається слово "г. но"
Відповісти
оооо))) полішмани в Європу йдуть))
Відповісти
Поліщук пообіцяв в прямому ефірі по телебаченню знизити тарифи на проїзд. Час іде, а віз і ниті там. Він чесний. Скоро тарифи знизять. Ми всі чекаємо. Якщо не збрехав, то можна за нього і проголосувати.
Відповісти
Та він в.о. і не відомо на скільки, його розпорядження до одного місця. Тра чекати легитимного мера і тоді щось вимагати!
Відповісти
А можна мені тут посрати в куточку на сайті європейського міста щоб не бігти аж у парк?
Відповісти
можливо прийшов час щоб шофери на автобусах проходили тести у психологів? бо поводяться вони 100% неадикватно !
Відповісти
Звідки Ілля взнав, що ці поляки шляхтичі? Шляхта за визначенням це ті хто воював за річ посполиту та отримав земельні наділи у 20х роках у тому числі й за рахунок Волинських земель. У Волинській трагедії 1943 вони гадали що Волинь це їхні креси та чинили злочини, а тепер ще й повчають.
Відповісти
звітки він може знати... це той телепень що мився у мерії в прийомній.
Відповісти
ДолДойоб. Ти трохи фільтру мову. Я не нямля типу тебе чесного дермократа. Можу і по траві дати.
Відповісти
Взагалі при написанні, інколи використовують стилістичні прийоми. Я не навожу історичні приклади, а використовую розмовну термінологію.
Відповісти