--> У Луцьку власник маркером написав номера на авто | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку власник маркером написав номера на авто

18
9
У Луцьку власник маркером написав номера на авто
Власкик автомобіля "Фольксваген гольф" самостійно «виготовив» номерні знаки для іномарки.

Автомобль з оригінальними знаками помітили навпроти бульвару Дружби Народів 4,- повідомляє Район.Луцьк.

Ймовірно власник хотів зобразити номерні знаки Республіки Польща. Як поставилися до «дизайнерського рішення» правоохоронці наразі невідомо.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Для чого цей репортаж, якщо не відомо...
Це є Звичайна європейська практика при продажі авто.
Автора фтопку
Відповісти
Цікаво у якій країні Євросоюзу дозволено державні реєстраційні знаки (в тому числі транзитні) малювати від руки ?
Відповісти
В Голандії
Відповісти
саме таких слів і чекав, це винахід виключно наших гонщиків, АЛЕ НА МАШИНІ РУКОТВОРНИЙ ВИТВІР ПОЛЬСКИХ ПОСТІЙНИХ НОМЕНРНИХ ЗНАКІВ
Відповісти
все правильно пише для того в Голандії номера складаються 2 цифри - три буки - цифра, це не голанські транзити
Відповісти
Взагалі в Нідерландах складаються з 6 символів, і можуть стояти в різній послідовності, залежить від року виготовлення авто. Ваш варіант видавався з 2008 року а на сьогодні номерні знаки ідуть дві букви три цифри і буква. За інформацією сайту rdw.nl останній номерний знак зареєстровано такий PD-520-X Citroën c4 Picasso......
Відповісти
Не постійні,а транзитні...
Відповісти
В Нідерландах, особисто малював і їхав на Україну.
Відповісти
Це звичайні транзитні номери Голандії. Для прикладу в Данії транзитні номера друкуються на звичайному принтері на звичайній бумазі. Не знаєш - не пиши дурниць.
Відповісти
АЛЕ НА МАШИНІ РУКОТВОРНИЙ ВИТВІР ПОЛЬСКИХ ПОСТІЙНИХ НОМЕНРНИХ ЗНАКІВ, Я ЖИВУ В НІДЕРЛАНДАХ !!!!!!!! НЕМАЄ ТУТ ТАКОЇ ЗАКОННОЇ АХІНЕЇ
Відповісти
Десь не в тих Нідерландах жиєте, від руки написані транзитні знаки діють 10 днів діють як в Нідерландах так і видають для авто які ідуть на експорт...
Відповісти
все правильно пише для того в Голандії номера складаються 2 цифри - три буки - цифра, це не голанські транзити
Відповісти
далі Луцька не їздив і нічого не бачив!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Не бачу різниці,що від руки, що іноземні правдиві,не дай Бог ,щось не так-шукай вітра в полі
Відповісти
Самий простий варіант. Номер вкрали, щоб повернути за винагороду... така практика у Володимир Волинську відпрацьована на всі 100... Моя думка, краще від руки як без нічого....
Відповісти
На заборі багато чого написано... але не все там є що написано
Відповісти
На митниці 100 машин з такими знаками .... Шо небудь аби написати.... аж нервує .... як такі тупі люди можуть бути журналістами.....
Відповісти

Уже месяц я пользуюсь CryptoTab Браузером. Хотите спросить, почему? Ответ прост - он не только отлично справляется со своими обязанностями, но и позволяет зарабатывать без всяких усилий! Узнайте больше, перейдя по ссылке - https://cryptotabbrowser.com/5703690
Ознакомься :
https://youtu.be/cvXPw9JlV3o}

Переходи по ссылке и начинай зарабатывать!!!
https://cryptotabbrowser.com/android-pro/5703690|
Відповісти