Замдекана юридичного факультету СНУ «засвітився» в п'яних «розборках»

23
-6
Замдекана юридичного факультету СНУ «засвітився» в п'яних «розборках»
Викладач кримінального права погрожував дівчині фізичною розправою за добудовані до будинку сходи.

Пригода трапилася в суботу, 27 травня, у мікрорайоні Вишків у Луцьку.

Як стало відомо із власних джерел, компанія чоловіків відпочивала на подвір'ї будинку, який використовують як дачу. У цій будівлі також мешкає ще дві сім'ї.

Чоловіки смажили шашлик, розпивали спиртне. Опісля один із них, стверджує джерело, вирішив "поспілкуватися" з сусідами про добудовані ними сходи.

Вдома була присутня лише 22-річна студентка, батьків не було. Проте це не зупинило сусіда і він вирішив "з'ясувати стосунки" з дівчиною.

Будучи напідпитку, почав погрожувати фізичною розправою, лаятися і навіть штовхнув дівчину.

Злякавшись, вона викликала патрульних та зателефонувала батькам.

Поки правоохоронці добиралися до місця події, компанія зібрала речі і хотіли поїхати.

Проте додому повернувся вітчим студентки та її зведений брат, у результаті чого зчинилася бійка.

Із приватних джерел виданню "Волинь24" стало відомо, що ініціатором "розборок" з студенткою за добудовані сходи став доцент кафедри кримінального права, замдекана юридичного факультету СНУ Андрій Гусак.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Все горілка робить.. Не пили - б - такого не траплялося
Відповісти
Схоже на наклеп, напевне у знайомого студентки не вдалос порішати з Викладачем...)))
Відповісти
ти теж Гусак?
Відповісти
Та то наклеп! Це порядна і добра людина
Відповісти
жартуєш?
Відповісти
то криша "Гусака" ))) те що викладачі "мочать" - всі знають. особливо про добровільно-примусово здачу $ за екзамени і дипломні
Відповісти
Можливо, вона обіцяла йому і не дала? Це теж аргумент. Таку помилку ніколи не пізно виправити. Я про близькі стосунки. В ліжку чи під кущем. Тут треба Шерлока Холмса.
Відповісти
Просто залишу це тут

https://ar.volyn.ua/2017/05/28/u-lutsku-patrulni-politsejski-prypynyly-masovu-bijku/
Відповісти
А стаття то заказна. Пишуть 27 а вже дай боже 30число. Три дні волинь 24 ( самий швидкий сайт на Волині на рахунок різник пригод) писали повідомлення?
Відповісти
Не заказна. Очевидці обурилися, що всі понаписували однобоко (див. посилання в попередньому коментарі) і не згадали, що саме спровокувало бійку.
Відповісти
Заказ 100500. А де всі учасники конфлікту? А то "з приватних джерел" "з приватних джерел"...
PS фотка прикольна. Фотошоп наше все Щеб в повний ріст і на весь екран, то можна й без статті показувати
Відповісти
Та він кончений лигарь, постійно синій
Відповісти
Нормальний дядько, думаю наклеп
Відповісти
Брехня повна. Заказуха
Відповісти
Це ще той хам, навіть коли тверезий!
Відповісти

Мда, гарно перекрутили. Вот офіційні сторінка фейсбук луцької поліції. Шось там трохи не так все написано
https://ru-ru.facebook.com/lutskpolice/
ААА, зрозуміла, то все копи брешуть
Відповісти
То поліція прикриває!! На офіційному сайті поліції не вказано хто учасник бійки! Він взагалі то не сусід!!! І там не проживає!! Соромно має бути навіть через те що дорослий мужик ще й викладач такого предмету являється головним учасником такої подіїї!!! Стидоба!!....
Відповісти
В нього що волося добавилось?Фотка стара як світ.Де ви її взяли, разом і таку інфомацію.Наклеп 100%.Хто заказчик напишіть?
Відповісти
Він ще в студентські роки займайся гоп-стопом, віджимав у молодших бабки на бухло, а тепер "замдекана юрфаку". Таке може бути лише у цій країні.
Відповісти
Петрович любить побухати я його скікі катав бухого
Відповісти
Та норм мужик, шо ви нападаєте..
Відповісти
цей ідіот позорить порядного ректора
Відповісти
Порядний рейктор не їздить на мерседесі за 1млн+
Відповісти