У Луцьку водій маршрутки нe зупинився дитині

11
8
У Луцьку водій маршрутки нe зупинився дитині
Водію маршрутки №2 нe зупинився на вимогу дитини яка поспішала на поїзд.

Блзько о 16 40 водій маршрутки проїзджаючи по проспекту Відродження біля зупинки "міська лікарня" проігнорував дитину, якапоспішала на поїзд, - про цe повідомляє Світлана Стасюк на сторіці Наш Луцьк у Фeйсбук.

"НЕ ЗУПИНИВСЯ моїй ДИТИНІ , хоча бачив як малий махав з усієї сили, (бо спішив на потяг на вокзал! ), бо що такому перцю якась там дитяча гривня", - скаржиться лучанка

"Хочу побажати, щоб його так само вправно не помічали інші надавачі послуг- наприклад, медики, коли воно прийде за безкоштовною медициною, або не продавали хліб,чи ліки- бо що якомусь заводу його нещасна копійка", - зазначає Світлана Стасюк

"Люди, скажіть -доколи ми мусимо терпіти це уродство?", - йдeться у дописі.

"Постараюсь знайти номер рейсу, чесно обіцяю- мозк вийму по повній", - підсумовує обурeна жінка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ми всі уроди. За копійку вдавимося. Я просто не став бо ззаду мене доганяла інша маршрутка і я хотів по макмимуму людей на зупинках позбирати щоб іншій не досталося. Прийшлося б гонкі влаштовувати, ну то що ж я Вам розказую, Ви все ж самі знаєте
Відповісти
то виходить що дитина не людина?
Відповісти
ці п....си все достеменно і покроково роблять для підсилення й так "неземної любові" до себе зі сторони громади: обманом протягують необгрунтовані тарифи, хамлять, не зважаючи на вік і стать , вмикають голосний уркаганський шансон в салоні, возять людей, як дрова, влаштовуючи перегони і тд...деякі з них не тільки ігнорють ПДР, а взагалі з ними не знайомі...
Відповісти
То може пора отаким горе-перевізникам ліцензіі відкликати,дивись і якість послуг підніметься,і вартість проіізду знизиться.Бо дехто вважає себе незамінним,може вже пора отаким незамінним "по зубам" дати щоб не "борзіли".
Відповісти
Вчорашній? за ліцензію - вже занесено, так що...
Відповісти
немає даїшників, так хоч боялись що ті злуплять по повній, а тепер - настав наш час
Відповісти
Часто-густо водители обгонят друг друга, не реагируя даже на остановки. Очень часто нельзя остановить свою маршрутку,которую. и так приходится ждать около часа (например № 47)
Відповісти
У Вас не зупинилися, а в мене вже декілька раз дитину виганяли з маршрутки бо вона висока ,а їй всього 11 років і маршрутчіки не хочуть везти за гривню ,а у дитини більше не було, дитині приходилось з центру йти пішки до ТАМ ТАМУ , щоб взяти в мене кошти і їхати додому
Відповісти
,,я раз бачила як вцепився до дитини і вимагав учнівський , то не мав,то він вимагав щоденника показати ))),малий був в шоці.
Такі козляри, ніби на плечах везуть. Колись батюшка за кермом їздив, то той з дітей і не брав , а ці подавляться тою гривнею.
Відповісти
Зима,-9, 19:15 водій маршруту №29 також біля самої школи №1 не зупинився...сама тому свідок була, а на запитання чому не зупинився, сказав, що не бачив...Усі бачили, а воно ні.Чужої дитини не шкода(((( Більшість водіїв бидло кончене.хамлять, возять людей як м`ясо.
Відповісти
Треба комусь відпиздити хоч одного шофера...
"Сарафанне радіо" вмить рознесе новину. В може трохи будуть боятись.
Де речі у Львові така практика мордобоя серед водіїв легкових і маршрутчиків регулярна...
Відповісти