Попри закритий біоетанольний завод, у Луцьку знову смердить

9
0
Попри закритий біоетанольний завод, у Луцьку знову смердить
Лучани вкотре скаржаться на неприємний запах у різних районах міста.

Луцький фейсбук-простір знову "кишить" дописами про те, що містом шириться нестерпний запах.

Нагадаємо, відвести стоки з мікрорайону Вересневе у міську каналізацію можна за чотири місяці.








ЧИТАТИ ТАКОЖ: Порожні чани, холодні котли і фільтраційні поля: Репортаж з біоетанольного заводу у Луцьку
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На Київському майдані з 10.00 засмерділо! Піпець!!! Завод тут ні до чого, знайшли крайнього, шукайте краще!!!
Відповісти
Від Гусаїма смердить ще більше... :))) Чув дзвін, а... :)))
Відповісти
Від Гусаїма завжди смердить)він шарфа в літом не знімає
Відповісти
ВКОТРЕ ПОЯСНЮЮ - СМЕРДИТЬ З ВІДСТІЙНИКІВ ЦУКРОВОГО ЗАВОДУ. І НІЯКИХ ЧОТИРИ МІСЯЦІ НЕ ТРЕБА. ТАМ РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ-ДВА, ЩОБ ВРІЗАТИ СТАРУ КАНАЛІЗАЦІЮ. З МІКРОРАЙОНУ ВЕРЕСНЕВЕ В НЕДАВНО ЗБУДОВАНУ ЛІНІЮ З ВУЛИЦІ ДОВЖЕНКА
Відповісти
від гусЯіма
Відповісти
Головне в заголовку - ЗНОВУ. А що цей смердьож припинявся? Кожен вечір і ранок, як по годиннику - вонь. І вот ніхто не йде на газон до міськради, бо чоловіка вже вибрали знову Головою партії. І ніхто по телевізору ні до яких протестів не закликає, бо всі пропіарились. І протигази ніхто не одягає і не викладає ролики в ютьюб. Всі пропіарились, завод закрили і будьте здорові, не кашляйте.
Відповісти
З приводу "закрили завод"- не буде в це вірю, швидше за все працюють по ночам.Адже починає смердіти увечері?
Спалити потрібно той завод
Відповісти
Завод закрили, а все ж смердить.
Подумайте, що все що за півроку завод злив в навколишнє середовище - це неочищені стоки з сірчаною кислотою тому що її використовують при виробництві біоетанолу - нікуди не ділись. Хто понесе відповідальність за забруднення яке можна порівняти з екологічною катастрофою
Відповісти
Смердить вечорами навіть в струмівці,при тому,що це зовсім інший кінець міста!!!
Відповісти