--> «Ганьба» і шашки: активісти вимагають звільнення судді, який виправдав Волянюка | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Ганьба» і шашки: активісти вимагають звільнення судді, який виправдав Волянюка

11
0
«Ганьба» і шашки: активісти вимагають звільнення судді, який виправдав Волянюка
Активісти, які зібрались біля луцького міськрайонного суду, зранку, 26 травня, вимагають звільнення судді Олега Ющука.

Нагадаємо, під стінами суду відбувається протест.

Активісти зачитали зверненння до суддів. Зокрема, вони вимагають звільнитись суддю Олега Ющука, натомість радять йому йти в адвокати, мовляв він любить захищати злочинців.

Активісти вимагають визнати Олександра Волянюка винним і позбавити його посвідчення водія мінімум на рік.

Протестуючі викрикували "Ганьба Ющуку", "Ганьба Волянюку". На місце також прибули активісти Азову, які згодом розпалили димові шашки.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чому ті активісти не на роботі? То ж робочий час!!!! За які доходи живуть вони і їхні сім'ї?
Відповісти
А це такі активісти, як я "Софія Ротару". Присунулось пару чоловік з вулиці Перемога і викидають коники клоунади на замовлення.
Відповісти
Стара інфа, вони вже там не сидять, а акція чудова, привертає увагу і суддів давно треба всіх перекалічити, бо нічого не змінилось
Відповісти
Треба дякувати Богу, за таких людей! Вони витрачають свій час на громаду, а могли б його провести з рідними та друзями. А Вам має бути соромно!
Відповісти
ганьба цим людям! Більш немає за кого братися? Таке відчуття, що вони заздрять Волянюку того його і активно обруднюють
Відповісти
А ти чому в робочий час в Інтернеті сидиш?
Відповісти
І мені цікаво.
Відповісти
А нікому не цікаво, що ж то за таке рішення прийняв суддя???
Відповісти
А якби ця пяна свиня когось вбила?
Відповісти
А по хабарнику Карпуку,який суддя рішення виніс?Штраф менший за суму хабаря.А ці судді іменем України вироки виносять.
Відповісти
Шановна "лучанко"!. Для того, щоб давати такі коментарі і безапеляційно робити висновки принаймні треба знати обставини, при яких справа потрапила до суду, та мати хоч якісь елементарні знання юриспруденції, яких у вас, я бачу немає. Отже, обвинувальний акт потрапив до суду із угодою про визнання винуватості, укладеною між прокурором та обвинуваченим, де вони обумовили саме таке покарання. Оскільки покарання увиді такого штрафу, у цьому розмірі, передбачено санкцією закону, за якою притягувався до кримінальної відповідальності Карпук, у судді НЕ БУЛО ЖОДНИХ ЗАКОННИХ підстав для відмови у затвердженні угоди. Всі питання до прокуратури, яка представляє сторону обвинувачення.
Відповісти