--> Лучани просять звільнити очільницю луцьких муніципалів | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Лучани просять звільнити очільницю луцьких муніципалів

10
9
Лучани просять звільнити очільницю луцьких муніципалів
Лучани просять звільнення керівника департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради Юлії Сиротинської.

Таку петицію, 24 травня, зареєстрував Андрій Гнатюк на сайті єдиної системи місцевих петицій.

Своє звернення чоловік аргументував рядом причин:
-використання службового становища з метою власного збагачення,
-зловживання службовим становищем,
-систематичні порушення етичного кодексу працівника органів місцевого самоврядування,
-зверхнього ставлення до населення м. Луцька,
-неодноразового порушення чинного законодавства при виконанні службових обов'язків,
-за практикування паличної системи по написанню протоколів,
-за систематичне порушення трудової дисципліни та трудового законодавства.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і за секс в кабінеті в робочу пору
Відповісти
Самодурку і т.д. гнати з Луцька. Люди ви не уявляєте щото за людинонька по трупах іде і людей підставляє. Підтримайте!!!
Відповісти
Сиротинська припекла хвоста брехливим злодійкуватим баригам. Які землю захоплюють та торгують незаконно.
Відповісти
Сьогодні прийшли її підлеглі і не враховуючи логіки тупо виконують її вказівки
Відповісти
Гнати гниду!!!
Відповісти
То шлявура, надіємось, що Поліщук розбереться і ту гуляку випре, бо то позор для міськради, вона ж напівгола ходить і рже на нарадах, як кобиляка, непотрібство.
Відповісти
о то курва з курв. там десь один в попередніх постах нєгрів для її секс втіх пропонував. може попустить срамотинську
Відповісти
Негри теж люди, пошкодуйте їх.
Відповісти
Правельно,дуже багато собі позволяє...
Відповісти
Під виглядом приведення у відповідність історичної частини міста та центральних вулиць на демонтаж тимчасових споруд в 2017 році виділено з міського бюджету 1099 тис.грн.Ці кошти «освоювати» буде Департамент муніципальної поліції.
Згідно бюджетного запиту Департаменту муніципальної поліції на 2017 рік вартість витрат на демонтаж та зберігання конструкцій становить 1,5 тис.грн.
Незрозуміло чому, але згідно оголошеного 07.04.2017 муніципалами тендеру на один об’єкт планується витрачати вже аж 5361 грн. (1099 тис.грн./ 205 шт.), При цьому було оголошено два тендери які відмінені що дає право укласти угоду з «потрібним» виконавцем робіт без проведення державних закупівель.
Судячи з практики минулих років така угода Департаментом в особі Сиротинської буде укладена з постійним « клієнтом» підприємцем Книшом. Непоганий заробіток за бюджетні кошти.
Виникає питання, які виникли надзвичайні обставини що ціна за рік могла вирости в більш як в три рази ???. І чому при цьому ціна не відповідає бюджетному запиту ???.
Відповісти