--> Цієї ночі ніхто не спав. Тошнило. Рвали, – лучанка про сморід від Гнідавського цукрового | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Цієї ночі ніхто не спав. Тошнило. Рвали, – лучанка про сморід від Гнідавського цукрового

24
49
Цієї ночі ніхто не спав. Тошнило. Рвали, – лучанка про сморід від Гнідавського цукрового
За останню добу у мешканців мікрорайону Вересневе у Луцьку погіршилося самопочуття.

Про це у коментарі виданню «Волинь24» розповіла місцева активістка Вікторія.

«Цієї ночі у нас взагалі ніхто не спав. Знаю, бо ми постійно зідзвонюємося, обмінюємося інформацією. Багато людей скаржилися на тошноту, були випадки рвоти… Одна справа – нестерпний сморід, а інша – коли це вже має наслідки для нашого здоров’я і здоров’я наших дітей», – розповідає мешканка.

Жінка стверджує, що мають місце і різні алергічні прояви: кашель і першіння в горлі, висипи на руках та обличчі.

На її думку, таку реакцію викликали хімічні речовини, якими поливають фільтраційні поля для того, щоб нейтралізувати неприємний запах.

«Ми хочемо, щоб влада зрозуміла: нас не влаштовує варіант, коли на якийсь час закриють виробництво, ще місяць будуть вивчати і досліджувати ситуацію, а потім знову завод запуститься. Ми не можемо чекати. Владі потрібні перші жертви? Щоб діти в інфекційну потрапили? Ми вимагаємо негайного закриття заводу і перенесення його на територію, віддалену від людських помешкань», – озвучує позицію активістка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
49

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вживайте льодяники з присмаком укропу! Вас вирве, але красіво!
Відповісти
І яка скотина щей насміхається ?
Відповісти
ти хворий? "рошенок" - дати?
Відповісти
Дійсно так і є!!! Вперше проснулася сьогодні вночі від тошноти. Був жахливий запах. І це на вулиці Львівській. Я вже уявляю що на вересневому і ГПЗ.
Відповісти
На Гпз всю ніч смерділо жахливо, під ранок менше. Але цілий день періодами затягувало(((
Відповісти
А мене те тошнило, а нудило. Кого тошнить, кого нудить.
Відповісти
як результат - блювота, як в тих кого нудить, так і в тих кого тошнить.
Відповісти
А мені моє не смердить!
Відповісти
З 22 години 23 травня чути цей неприємний запах на Великому Омелянику!!!
Відповісти
На вулиці Володимирській також смердить жахливо
Відповісти
На Львівські жах, смердить зараз і вночі також дуже смерділо. Просунулася віл кашлю дитини і жахливого смороду. Сьогодні вікна закриті.
Відповісти
Слава великому Укропу. Це від них так смердить
Відповісти
Смерділо у цертрі міста просто жахливо!!!
Відповісти
На Київській також вранці відчутно було.
Відповісти
Люди, на ЛПЗ смердить страшно!!! 12 -а ночі!!! Ще об 11 все було нормально. Почула навіть крізь пластикові вікна. Завтра вранці не вийдемо з дому. А діти у садочок? Люди, щось треба робити.
Відповісти
Сьогодні понюхать приїде гарант, раздасть барбариски тим кому смердить.
Відповісти
ввечері не виносимо смарділо навіть на мкс........а дай більшої жари,ще гірше буде.....а потім дивуємося,чому стільки хворих є з онкологією і іншими важкими захворюваннями,та тому що ми один одного травимо....а потім руку милосердя простягаємо
Відповісти
Укропи скільки можна смердіти!!!
Відповісти
Може вже Палиці і Ко хватить травити людей?
це ж не один будинок а цілі райони Луцька.
Відповісти
палиця чому весна а холодно ганьба
Відповісти
Я звісно погоджуюсь, що запах жахливий і з цим треба щось робити. Але навіщо ж себе так мучити насильно? Невже так важко вікна закрити чи ви мазохісти?
Відповісти
Сморід крізь пластикові вікна лізе. Крім того, люди ще і по вулиці ходять. А цей сморід хмарою висить над районом, а потім осідає на дерева, рослини. Це все дуже небезпечно для органів дихання. До речі, браття і сестри по нещастю як у Вас сьогодні? На ЛПЗ ще смерділо о 2-ій дня, незважаючи на приїзд президента.
Відповісти
в районі Червного Хреста теж постійно смердить. особливо зранку .
Відповісти
Запалимо... прогорить і буде спокій!!!!пару днів терпіння....шановні
Відповісти