На хабарі взяли начальника кримінальної поліції Луцька

12
5
На хабарі взяли начальника кримінальної поліції Луцька
Начальника сектору кримінальної поліції Луцька вимагав від волинянина тисячу доларів, щоб «зам’яти» справу крадіжку.

Правоохоронці затримали здирника під час одержання хабара, - повідомляє прес-службав СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 ( Одержання службовою особою хабара) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І хіба це не привід для того, щоб очільник поліції у Волинській області пішов у відставку?
Відповісти
Правильно - у відставку, а потім на на підвищення в Одеську ОДА, як попередник, ну або в Київ.
Відповісти
а безробітнього Муковоза Укроп тримає у виконкомі, на всякий випадок.
Відповісти
Давайте на Театральний майдан і каструємо скотину а то заберуть підараси прокурори
Відповісти
козел в погонах. Ну що попався накінець. Н4 буде вже панти ганяти і девочок возити. Молодці сбу. А цю скотину повісити біля управління нацполіції щоб ясі бачили. Підарас він і все.
Відповісти
ВИ далбайоби!!! Яке в жопу сбу!!! Читайте КПК ст. 216
Відповісти
Автор статті хоча б елементарну інформацію перевірив та друкував адекватні новини. Посадовець, про якого йдеться, не перебував на тій посаді, що зазначно у статті видання.
Відповісти
Старі мусора всі підари, які полюбляють хабарі.
Відповісти
ой щось від нових мало що різниця !?
Відповісти
Якій пузік))
Відповісти
а якщо чесно то я його прнімаю)кожен крутится як може,но якщо порівняти с тим як ведутт себе депутати і т.д і т.п. це квіточкі
Відповісти
а тепер потрібно до відповідальності ту атестаційну комісію і кадри що призначили дане чудо на посаду
Відповісти