--> Назвали дату блокування «Вконтакте» | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Назвали дату блокування «Вконтакте»

28
-18
Назвали дату блокування «Вконтакте»
Заборона доступу до соціальної мережі «ВКонтакте»в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Указ президента України від 15 травня про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України підлягає оприлюдненню не пізніше як у 15-денний строк після підписання, - повідомляє Канал 24.

Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень "Офіційний вісник Президента України", газета "Урядовий кур'єр".

Указ Порошенка про блокування сайтів набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-18

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Порошенко говорить правильні речі про «Безсмертний полк», а насправді веде до гуманітарної, економічної, політичної співпраці з Путіним. І мова не лише про липецьку фабрику.
Досі не наважилися розірвати дипломатичні стосунки, навіть ввести візовий режим. Російська агентура, як через прохідний двір, проходить через українсько-російський кордон і може тут влаштовувати що-завгодно.
Відповісти
Підтримую усе що проти наших ворогів котрі вбивають українців!!!!!
МОЛОДЦІ!!!!!
Росія це вірус всесвітній
Відповісти
доскакалися? херої плять. не скакали би тоді, то зараз і в центрі міста не було би стенду з хероями небесної сотні. я не правий?
війна була би??? певно що ні.
долар тоді не влаштовував?
комуналка?
нічого, ще трохи і переплюнемо корейців.
так де та свобода?
може слід ше поскакати???
я поняв. яник диктатор просто був.
Відповісти
Допобачення яндекс бари, допобачення амиго, емейл та інша не честь
Відповісти
А когда знов будет робить вконтакте после блокировки
Відповісти
А чому Європа не відмовляється від всього російського?
Ну це брєд. Кожен сам вирішує де і чим йому користуватися.
Я користуюсь Яндексом 8 років. За цей час кращого браузера я не знайшов.
Самий комфортний дизайн, швидкість загрузки сторінок. Багато додатків.
Класний вибір для збереження закладок.
От в мене їх близько 350 закладок зараз. Можна робити як фонові закладки так і в окремі папки формувати.
В Гуглі такого нема.
Підкажіть тоді браузер який хоч чимось схожий на Яндекс.
Всікі там Опери, Мазіли мене не цікавлять.
П.С. Порошенко сьогодні в Фейсбуці написав, що за його новинами можна слідкувати виключно на цьому сайті.
Чи ви думаєте, що в ФБ немає шпіонів.
Те що сайт американський - ще нічого не значить.
Створіть свою соцмережу, а тоді вже блокуйте.
І ще: багато українців заробляли в ВК свої гроші.
Наприклад на своїх сторінках викладали товари та продавали їх.
А тепер це все в ФБ переносити???
Відповісти
100%
Я Вас підтримую
Нехай краще придумає як війну закінчити!!!
Відповісти
100%
Я Вас підтримую
Нехай краще придумає як війну закінчити!!!
Відповісти
Я шокирован количеством приплясывающих от радости по поводу запрета Одноклассников и ВК.
И дело не в качестве даже этих соцсетей, а во всеобщем одобрении ограничения свободы выбора и общения.
Любой тоталитарный режим начинался с того, что одна часть населения возомнила себя лучше и правиленее другой. И дала себе право ограничивать неправилиных, а потом и уничтожать.
Следующими будете вы.
Когда вас лишат Фейсбука, закроют доступ к неугодным какой-то группе ресурсам - не кричите что вам ограничивают свободу выбора и наступают на ваши права. Вспомните, как вы радовались, что маргиналам, по вашему мнению, в Украине закрыли доступ к соцсетям в которых они общались.
То, что Одноклассники - гавно, я согласен.
ВК пользуюсь из-за музыки, а также общаюсь из друзьями. Еще зарабатываю деньги с помощью этого сайта.
Но с такими успехами в Украине очень скоро наступит Россия или Северная Корея.
У меня все...
Відповісти
Прикол в тому, що президент не в силі заблокувати доступ до сайтів.
Перш за все потрібно мати рішення суду.
Адже в законі Україні сказано, що ніхто не може заборонити доступ до певних інтернет-сайтів без дозволу суду.
Наприклад президент США Трамп, теж спочатку заборонив перетин кордону громадянам Сирії, Іраку і т.д., але суд наложив вето на його указ.
Думаю що таке можливе і у нас.
Хоча турчинов каже, що якщо провайдери не стануть блокувати сайти які потрапили під заборону, то їх будуть штрафувати.
Я би на місці провайдера нічого не блокував би.
Адже те, що приказав президент не відповідає тому, що говорить закон України.
А у випадку претензій до провайдерів, я схилявся би до цього закону.
Відповісти
Кожен з нас сам вибирає свої інтереси якщо когось цікавить антиукраїньська пропаганда то і після блокування vk та ok вони всеодно будуть шукати шляхи для свого задоволення. Особисто для мене вк це дуже потужний медіаресурс !!! Я ПРОТИ блокування vk.com
Відповісти
Я ЗА ЗАБОРОНУ РОШЕН НА ТЕРИТОРІЇ РФ!!!!!! Є хтось проти?
Відповісти
Як це не парадоксально, але свого часу за допомогою ВК молодь виходила на майдан, щоб привести до влади тих, хто думає про свій бізнес і ..пи. Все в мозочку нашому, як правильно використовувати інтернет-ресурси. До патріотизму можна і у ВК закликати. Так молодь у ВК музику слухала, а так буде по закутках пивом спиватися, навряд чи цукерки їстиме..
Відповісти
Смисел блокувати вк однокласник та яндекс і тд зато Порошенко не знає як зупинити війну а социальні сеті хоче заблокірувать я наприклад розтроїлась
Відповісти
Обьявим всеукраинську акцию Стоп Roshen!!!
Відповісти
Погана новина, ВК це найкраща і дуже популярна соціальна мережа
Відповісти
Нехай спочатку Порошенко за війну думає, а не вк заблоковує, Не поважаю Порошенка
Відповісти
Не розумію,що зміниться якщо видалять Вк?
В Україні нічого не зміниться всеодно
А люди втрачають спілкування з друзями,рідними
Не розумію Порошенка невже йому не важлива думка людей,нехай спочатку би запитав думку,а потом вирішував
Я ПРОТИ ВИДАЛЕННЯ ВК!!!!!!
А Порошенко нехай думає як захистити Україну від війни, і як захистити наших Героїв України
А не страдає дурницями
Відповісти
Краще б президент займався Україною і припиненням війни, ніж блокуванням російських сайтів.
Відповісти
Займіться краще ладом у країні, нічого важливішого по відношенню до України не могли вирішити?! За що гинуть люди, за що боролись наші рідні яких зараз немає в живих, чому люди безробітні, малі зарплати, а налоги і комунальні більше заробітних плат???
Відповісти
тааак...а я то думав що наш президент нічого не може... нічого не робить то хоть щось...чисто я вважаю що давно це пора було зробити...нема чого користуватись ресурсами країни агресора...переходіть на фейсбук в кінці кінців... там принаймі вяких таких груп нема як наприклад сині кити, тихі доміки і всякої такої маячні що вбиває молоду Українську націю...
Відповісти
Немає чим їм зайнятись... Ні, щоб за дороги взятись, лікарнями, навчальними закладами, врешті решт, продати завод рашен в раші, ну ні, їм соцмережі чимось завадили. Радіють тільки з цього приводу ті, хто навіть там не зареєстровані. Зокрема, вконтакті, чудовий сервіс для обміну думками, спілкування, скільки зображень там було... Не знаю, просто немає слів. І щекажуть, що у нас демократична країна...
Відповісти
как обойти легко altvpn.com
Відповісти
Нарешті заблокували.
Відповісти
Друзья, я последние несколько лет вообще не смотрю ТВ!!! И считаю его Злом, так как вся информация подается так как нужно правительству. А мы это хаваем.
В последнее время все больше смотрю Ютуб и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые новостные сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
Выбирайте и читайте информацию, отсеивайте лишние, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
Кстати недавно прочитал очень интересную статью, которая касается каждого из нас: https://myukraina.com.ua/goroskop/tochnyj-goroskop-dlya-ukrainy.html
Відповісти
Многие из нас перестали смотреть TV, так как интернет источники дают больше правдивой информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время большая часть СМИ подает искаженную информацию, поэтому приходится искать очень аккуратно . В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам отбирать только проверенные новостные источники СМИ чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал Важную новость, которая относится к каждому из нас:
https://sylnaukraina.com.ua/finansy/osvita/yakim-bude-dpa.html
Відповісти
Занимаюсь оздоровлением уже более 10 лет.
И вот недавно узнал информацию что продукты пчелы очень полезны и отлично укрепляют иммунитет.
Перечитав большое количество информации на сайте http://www.pchelandiya.net/, я узнал много полезного для себя.
А так же нашел множество народных рецептов на основе продуктов пчелы.
Вот кстати несколько полезных статей: http://www.pchelandiya.net/lechenie-produktami-pchelovodstva/lechenie-propolisom/393-lechenie-propolisom-pri-ponose.html
http://www.pchelandiya.net/lechenie-produktami-pchelovodstva/lechenie-matochnum-molochkom/725-lechenie-zabolevanij-serdca-i-sosudov-matochnym.html
http://www.pchelandiya.net/propolis/1322-vaginalnye-svechi-s-propolisom-ot-endometrioza.html
http://www.pchelandiya.net/lechenie-produktami-pchelovodstva/lechenie-propolisom/426-lechenie-propolisom-yenureza-i-nederzhaniya-mochi.html
http://www.pchelandiya.net/lechenie-produktami-pchelovodstva/lechenie-propolisom/716-lechenie-furunkul-propolisom.html

Думаю Вам будет полезно...
Відповісти
Друзья, я последние несколько лет от слова совсем не смотрю ТВ Ящик!!! И считаю его Злом, так как вся информация преподносится так как нужно правительству. А мы это кушаем.
В последнее время все больше смотрю Youtube и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые СМИ сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
Выбирайте и читайте информацию, отбрасывайте нежелательные, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
Кстати недавно прочитал очень интересную статью, которая касается каждого из нас:
https://myukraina.com.ua/novosti/chislennost-naseleniya-ukrainy-na-2017-god-sostavlyaet.html
Відповісти