Помер луцький мотоцикліст, який врізався у позашляховик

22
-9
Помер луцький мотоцикліст, який врізався у позашляховик
Мотоцикліст, який в понеділок, 15 травня, потрапив у дорожню пригоду, помер у лікарні.

Про це виданню Волинь24 стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, 15 травня, в Луцьку на вулиці Львівській, кросовер не надав переваги в русі мотоциклісту, який і врізався в позашляховик. Останній був доставлений в лікарню, проте від отриманих травм помер.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Може нарешті світлофор поставлять там????!!!!!
Відповісти
Страшно як
Відповісти
Де світлофор мають поставити ????це сталось біля АС 2. Ресторан"ліон".
Відповісти
Відповісти
Співчуття рідним.
Відповісти
Ніяккий світлофор не допоможе!!! Понакупляли КАЗЛАМ машин і документів за вкрадені в народу гроші!!! ЦЕ ВБИВСТВО!!! Кончіта тупорила завалила пацана!!!
Відповісти
рав4 вскочив у запаркований джиксер? Розчехлись, істеричний
Відповісти
А мені жінку більше шкода.
Відповісти
Ну таке буває ти мало бути диркою але природа помилилась і ти стало никалашой але тобі організують обрезаніє і дирок декілька додаткових шмара галіма
Відповісти
Він іхав на великій швидкості. На місці машини моглаб бути людина. Розбився, то іншим урок буде. А жінку шкода, за дурня гріх взяла на душу.
Відповісти
Цілком підтримую. Через тих придуркуватих байкерів боїшся перейти вул. Глушець, щоб потрапити з дитиною у парк. По Волі теж часто носяться як скажені. На щастя для всіх нас на одного придурка менше стало, але для близьких та друзів велика втрата. Сподіваюсь цей випадок для інших буде уроком.
Відповісти
Слухай майк луцький що ти пишеш переходь дорогу на переході і все буде добре а можливо і придуркуватий цей чоловік ніколи не перевищував швидкість
Відповісти
Разбирать кто виноват будут соответствующие органы. За этот случай я не берусь говорить, но мотоциклисты в большинстве не соблюдают скоростной режим. Я лично называю их смертниками. Близким даного мужчины я соболезную. А дальше следствие установит кто виноват.
Відповісти
Зараз і на світлофорі і на пішохідному небезпечно переходити... вони ж нікого не бачать,я сама особисто була в такій ситуації
Відповісти