Оприлюднили відео з гонки за 18-річним водієм у Луцьку

18
-3
Оприлюднили відео з гонки за 18-річним водієм у Луцьку
Опублікували відео нічних перегонів за автівкою, по колесах якої стріляли луцькі патрульні.

У вівторок, 2 травня, близько 2 години, екіпаж виявив Volkswagen, водій якого порушив правила дорожнього руху на вулиці Клима Савури.
На їх вимогу зупинитись не відреагував та почав утікати, - інформує прес-служба луцьких патрульних.

Поліцейські хотіли зупинити автомобіль Фольксваген Саран, який проїхав під знак «Проїзд заборонено» в районі вулиці Клима Савури.

Той не зупинився – і патрульні почали переслідування.

Тікаючи від них, автомобіль пошкодив одну з припаркованих на Клима Савури машин.

Вперше патрульний вистрілив по колесах втікача перед мостом на проспекті Перемоги. Пробив заднє колесо. Авто стало носити з боку в бік, але втікати той не перестав.

Тут патрульний вистрілив вдруге, потрапивши в переднє колесо. Автомобіль- їхав далі.

За зупинкою навпроти повороту на Воїнів-Інтернаціоналістів Фольксваген звернув праворуч, у двори багатоповерхівок. Як пояснить потім водій – сподівався загубитися в дворах.

Але в одній з арок він мусив зупинитися – проїзд був перегороджений металевим стовпчиком.

За кермом Фольксвагена був 18-річний лучанин Максим. Поряд сиділа молода дівчина. Виявилося, пацан взяв автомобіль батька, аби покататися. А втікав від поліцейських – бо не має прав.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шикарний відос.
Відповісти
оператор заснув і знімав підлогу?
Відповісти
Це не відео. Це якийсь аудіо запис )!
Відповісти
Субтитри до відео:
віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу віу
Відповісти
Так поліцаї також з весілля вертались
Відповісти
Молодці поліція. А прізвище хлопця як.? Я живу на цій вулиці.
Відповісти
Шановна редакція, знака "Проїзд заборонено" не існує в природі.
Відповісти
А де вулиці клима савури є знак " ПРОЇЗД ЗАБОРОНЕНО"? Дуже цікаво для мене. Постає питання. А як мені приїхати додому? Бо це моя машина на відео справа.

Відповісти
А якби куля влучила у хлопця , або пасажирку??? Хлопець за те , що злякався міг поплатитись життям!!! Не мали права стріляти!!!!
Відповісти
Злякався? Бідненька дитинка... тоді навіщо сідав за кномо, якщо а) не вміє їздити за правилами б) не вміє нести відповідальності?!
Саме так поліція вчиняє в цивілізованих країнах. Бо водій ПОВИНЕН був зупинитися уже після перших секунд сирени.
Обдовбані сцик..ни. Ще й дівчину міг покалічити чи вбити.
Відповісти
А якби він їхав і збив когось з твоїх близьких...що б ти тоді сказав... він немав права взагалі сідати за кермо
Відповісти
Відео заслуговує на Оскар
Відповісти
Відео заслуговує на Оскар
Відповісти
Відео заслуговує на Оскар
Відповісти
Чому ви вчепились за той відос..б невже не головне те що хлопці спрацювали на відмінно і тим самим врятували можливо чиєсь життя а можливо й не одне.. поки цей недо "дізєль" ганяв вулицями міста....я б таким взагалі права не видавав...
Відповісти
пацик без прав краще керує авто ніж ці непритомні сварщики
Відповісти
А прізвище не Козловський Максим
Відповісти
Ніхто незамітив на початку відео на задньому склі жовту табличку це табличка яка вказує що на авто встановлена газова установка.Виходить так що поліція у житлову районі міста відкрила вогонь по авто в якому встановлений газовий балон,задумайтесь що гірше те що юнак їхав по місту з перевищенням швидкості чі те що поліція могла через постріл підірвати авто біля будинків і взагалі вони немали права стріляти в житловому районі міста
Відповісти