--> Міс Волинь 2017: у Луцьку обрали найкрасивішу | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Міс Волинь 2017: у Луцьку обрали найкрасивішу

24
8
Міс Волинь 2017: у Луцьку обрали найкрасивішу
У Луцьку завершився конкурс краси «Міс Волинь 2017».

У суботу, 22 квітня, у лаундж-барі «Bengale» відбувся фінал конкурсу краси «Міс Волинь 2017».

Організувало подію модельне агентство Марини Занюк MZM MODELS.

Конкурс складався із трьох дефіле. Так, перед журі дівчата спочатку пройшлися в одязі від бренду KUMA, опісля був спекотний вихід у купальниках. Втретє учасниці вийшли у сукнях від луцької дизайнерки і модельєрки Анни Дідух.

У перервах між дефіле глядачі насолодилися виступом місцевого кавер-гурту Пластилін, а також переглянули показ дитячих суконь.

Оголосити результати конкурсу доручили телеведучій Наталці Войтович і головному редактору газети «Вісник і Ко» Євгенові Хотимчуку.

В результаті запеклої боротьби перемогу отримала Людмила Ковальчук з села Прилісне Маневицького району.

З різницею в один бал титул Віце-міс виборола Оксана Яіцька. До слова, дівчина родом з Харківської області.

Приз глядацьких симпатій отримала Дарина Забокрицька. Саме вона зібрала найбільшу кількість овацій від глядачів.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Клиентки и воспитанницы НК Hollywood. Жените наконец-то С Чирика!
Відповісти
І пердунів поліських з 4 фотки, теж мені Хью Хефнер)
Відповісти
Чірік не по дівкам
Відповісти
А чірік зі своїм любовніком дироколом приперся))
Відповісти
він був з невестою. стділа біля нього у чорній рубашці
Відповісти
Це мурло Гловацький вже в барі влаштовує оглядини!
Може, дівчат там зразу і розбирали "в номера"?
Відповісти
й"баный стыд.... це просто пздц
Відповісти
якщо чесно -- НЕ ВРАЖАЄ ЦЕ дійство ! === а журі ....???
Відповісти
Так це ж шабаш педофілів!!
Відповісти
А що біля Главацького робить колишній сбушник і опікун держтаємниць Віталька?
Відповісти
А учасниці є і неповнолітні, 14-16 років, милували око підстаркуватих кавалерів...
Відповісти
Котора?
Відповісти
Дивлюсь фото і думаю,
Така подія ніяк не могла оминути збоченця кузьміча
Відповісти
Конкурсом краси тут щось назвати складно, але хороше свято для піздострадателів - Хотимчука і Главацького. Останній - євнух з порожніми яйцями, а цікаво, чи першому щось перепало? Хоч би би понюхати?..
Відповісти
Аби тільки не на рагулі нгу тільки не рагулі просю ;(((((
Відповісти
позор тай годі ...збоченці...фу
Відповісти
Конкурсантка #4 - суцільний жах
Відповісти
А обов'язково було "запєчатлять" учасників сього шабашу з дибілкуватими виразами обличь? Причому в усіх)
Відповісти
Дефіле купальників ужас повний!

Відповісти
А №4 виглядає, як нестругана доска: все плоске - і живіт, і дупа, і груди. Плотва холодного копчення.
Відповісти
номер 3 ц піздєц...як труп в погилі - ніяка!
Відповісти
І без шма_ри Войтовички не обійшлось..."а судьи кто"
Відповісти
В свої то роки такою бабою стати. Аж бридко дивитись на цей рівень інтелекту та жіночності. Доярка з Хацапетівки, але народу подобається . Такий і рівень в людей.
Відповісти
Де ж таких то дівок набрали?! Зайшли краще разок в Оперу, там кожен вечір показ манделєй.
Відповісти