«Повертайтеся назад в «Рошен» до бісової матері», - Гузь про роботу українського посадовця

28
2
«Повертайтеся назад в «Рошен» до бісової матері», - Гузь про роботу українського посадовця
Волинський нардеп Ігор Гузь розкритикував роботу Голови Національної комісії, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг Дмитра Вовка.

Від імені усіх своїх виборців (виборчий округ №19) народний депутат України Ігор Гузь висловив обурення щодо непопулярних рішень, які приймають у профільній нацкомісії, що регулює сферу енергетики та комунальних послуг, - інформує прес-служба нардепа.

Нардеп поставив запитання, які турбують жителів його округу до Голови Національної комісії, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка після того, як парламент заслухав звіт НКРЕКП за 2016 рік.

«У мене в окрузі 208 сіл і 150 тисяч виборців. Люди ламають ноги, тому що ви придумали встановити «нічні» тарифи на електроенергію з 24-ї до 6-ї ранку!» - наголосив нардеп.

«За 25 років люди провели газопроводи за свої гроші, а ви їх зараз заставляєте за конфорку 100 гривень платити! Совість є у вас?» - додав Ігор Гузь та порадив, що перед такими рішеннями треба спілкуватися з людьми і чути їхню думку.

До слова, за інформацією ЗМІ, Дмитро Вовк раніше працював менеджером кондитерської корпорації «Рошен».

«Повертайтеся назад в «Рошен» до бісової матері! Там вам буде спокійно, добре і солодко. Не займайтеся дурницями на вашій посаді. Ганьба вам!» - резюмував Ігор Гузь.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
тут, Гузь - правий.... не чекав від нього...
Відповісти
В 2015 році Гузь голосував за закон про газ, де передбачувалось розподіл оплати. А тепер Гузь піариться. Пройдисвіт.
Відповісти
А Гузь таки правду сказав.
Відповісти
А Гузь окрім лайок, як та собака, що ще вміє?! Позорисько!!!
Відповісти
Знає, депутат ,що робить.Ненадо ля-ля
Відповісти
Респект депутату.А то ми тут за повітря скоро будемо платити податки і не тільки.
Відповісти
Якби таких як Гузь було хоча би 200, то ми би жили в ідилічній швейцарії
Відповісти
давай, Гузь, мочи Вовка, може займеш його місце
Відповісти
Ну і дав жару тим корупціонерам.Гузь так тримати.А то скоро за повітря будемо податки платити
Відповісти
Колега Вовка, Шервуд наліво
Відповісти
Гусь підстилка путінська
Відповісти
Кожен судить по собі.Хто є ким.Нардеп з людьми і це факт.Не ховається за морями та океанами.А з людьми та їх проблемами.
Відповісти
Гузь це клоун який нічого сам не зробив. А виліз з жопи якоїсь і гнав на людей які працювали. Чмо воно безвідповідальне.
Відповісти
Ігор сам себе зробив.І до ріс до відповідного рівня у свої 35.І є відповідальним за свої вчинки.
Відповісти
Щось таке пернув і сам не знає, але пернув голосно відчайдушний і сміливий поступок ми виборці вдячні нашому депутатові.
Відповісти
Гузь то є клоун
Відповісти
Та вся Україна клоунада.І олег також з тієї аудиторії.
Відповісти
Ну за спиною всі мастаки возмущатися за тарифи,а як сказати про це у лоб-сміливців немає.Всі бояться попасти в немилість. Гузю респект за сміливість.
Відповісти
Гузь сьогодні озвучив думку народу.
Відповісти
Гузь сьогодні озвучив думку народу.
Відповісти
Як виборець, повністю підтримую позицію нардепа Гузя. Молодець!
Відповісти
Гусь правильно робить і висловлюється також. Він передає думки та прохання людей і в цьому не має нічого поганого.
Відповісти
До Вовка потрібно по-вовчому, може тоді він зрозуміє. Бо по-людськи не доходить.
Відповісти
Хто тявкає багато і не погоджується з народом і з Гузьо щодо цього, той не хай і платить навіть і в два рази більше, побачимо потім їхні тявкающі пики)))
Відповісти
Справедливо все сказав Гузь. Мало хто з нардепів озвучує реальні проблеми народу, а не відстоює власні бізнес-інтереси там...
Відповісти
Знаєте, так вже в печінці сидять ці ляшко зі своїми виступами про алігархів і тимошенко про енергетику, що іноді думаєш - немає у нас на кого покластися в тому парламенті. А потім розумієш, що це не так. Як би у ВРУ хоча б половина таких депутатів була як наш Гузь, то може б і жилося не так як зараз. Не розчаруйте, пане Ігоре!
Відповісти
Правильно сказав Гузь, підтримую повністю.
Відповісти
Хто скаже, що Гузь не правий - хай іде на ... Рошен
Відповісти