У Володимирі-Волинському хочуть заборонити концерт Полякової

19
2
У Володимирі-Волинському хочуть заборонити концерт Полякової
Активісти вимагають від місцевої влади заборонити у Володимирі-Волинському концерт Олі Полякової та усіх співаків, які виступають в Росії.

Відповідний заклик на своїй сторінці у Фейсбуці написала журналістка Дарія Поддубецька.

«До нас їде одна зірочка, котра також засвітилася в російській тусовці... Депутатам міськради на замітку, а не хочете ось таке рішення прийняти?», - написала дівчина, маючи на увазі рішення Рівненської міської ради, яка заборонила концерти виконавців, які виступають в Росії.

«Вважаю: або любиш Україну, або речі і туди, де буде краще! гроші не головне в житті! а світити нижньою білизною перед окупантами - не честь....а сором», - додала журналістка.

В коментарях чимало дописувачів підтримали ідею заборонити виступ Ольги Полякової у Володимирі-Волинському. Втім, дехто вважає, що боротись з артистами, які гастролюють в Росії, такими методами не варто, мовляв краще кількість глядачів на концерті скаже сама за себе.

Тим часом у Володимир-Волинській міській раді уже зареєстрували проект рішення, яким хочуть заборонити виступати у місті усім співакам, які «засвітились» в Росії.

Депутат Ірина Мельник («Свобода») каже, що першою зареєструвала такий проект рішення і впевнена, що колеги з інших фракцій її підтримають.

«Артисти, які їздять в Росію, підтримують цю країну, а це означає, що вони підтримують і війну, на якій гинуть наші діти, онуки. Йдеться не лише про заборону концерту Полякової, йдеться про виступи усіх артистів, які були в Росії під час війни на сході», - наголосила обранець громади.

«Якщо ти патріот, ти не повинен купувати квиток і підтримувати таких артистів», - додала жінка.

З її слів, це питання розглянуть на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться наприкінці квітня.
Проект рішення, зареєстрований у Володимир-Волинській міськраді
Проект рішення, зареєстрований у Володимир-Волинській міськраді
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гнати під три чорти сєпаршу
Відповісти
Є докази?
Відповісти
Тоді давайте ми не будемо ходити до церкви Московського патріархату і не купуватимемо у них свічки ...маячня
Відповісти
До чого тут церква? Так київський патріархат ніхто в світі не визнає і не визнає...
Відповісти
А щоб визнати? Вам бумажуа від Бога потрібна? То покажіть ту бумажку хто визнав московську церкву? Маячня!!!!
Відповісти
а скільки днів патріархи в Годунова сиділи в тюрмі, щоб з'явився московський патріархат? читайте історію
Відповісти
А справа не у визнанні. Хіба Київський патріархат вчить злу ?
Відповісти
тоді ходи до Гундяя і співай йому во славу пуйла і многія леве....
Відповісти
Ця журналістка ніколи активісткою не була такщо заголовок сильно гучний
Відповісти
Полякова - патріот своєї країни. Досить ганьбити чесних людей
https://www.obozrevatel.com/chronics/78342-polyakova-otkazalas-podderzhat-putinskuyu-propagandu.htm
Відповісти
Патріотка в трусах. Жінка без спідниці. Діти запитують,чому вона в трусиках співає. А я їм маю казати, що це патріотка.
Відповісти
Ну, яка є. Точніше, є і така) це такий образ і нічого нового в цьому нема. Попса як попса, як у всьому світі попса. Щодо дітей, то вони ії обожнюють по всієї країни. Це факт! І добре що є такі зірки, що мають популярність і чітку громадянську позицію. Вона є прикладом для багатьох тих артистів, що за успіхом їдуть або прагнуть до московії. А робити наклеп на неї то сприймається як русофобія. Хіба українці русофоби? Хіба за пісні російською або кокошнік треба ганьбити? Маячня
Відповісти
Хочуть як і з усіх інших побрити гроші.
Відповісти
До чого тут церква,мова іде про артистів,які саме ц цей час це роблять.Адже дійсно гинуть наші люди,а вони там виспівуються.
Відповісти
Районна влада це повний відстій.Їм повік Україна.
Відповісти
Зате біля брами московського каганату нехілую хіжину вітп@cдохав щокастий градоначальнік уездного городка....
Відповісти
Районна влада сьогоднішня взагалі не думає ні про шо, окрім своїх інтересів.Василець-це псіхована баба,Мельничка Алла тільки те і робить,що підсирає що Гука,що Василець.В освіті приходила хильнувша і гонила всіх,тут під себе взяла і культуру і освіту.Їм повік те,що відбувається сьогодні вдержаві,так само,як і ......
Відповісти
а для мене патріотом є людина, яка платить податки в нашу країну, а полякова платить не малі бабоси.., а скільки платить "патріотично" замовлена журналюШка??? Хто читав її пост-виправдання на обвинувачення закинуте мером про контрбас -угар... падруга, заборони продаж рос. товарів від їх продажу грошики тютю в рашку.. але тут в тебе кішка тонка,за це не платять...
Відповісти
ви шо там всі подуріли блять чі шо, яке заборонити???????
Відповісти