«Пасажири при виході віддають талони, а він їх забирає»: у Луцьку обурюються поведінкою кондуктора

10
4
«Пасажири при виході віддають талони, а він їх забирає»: у Луцьку обурюються поведінкою кондуктора
Мешканець Луцька запевнив, що попри наявність валідаторів, у міських тролейбусах продовжують процвітати «кондукторські махінації».

Про це користувач Źmicier Ursa написав у Фейсбуці.

«Ну от і який толк від валідатора? Сів у тролейбус №12, бортовий номер 213, час 11:05. Підійшов до мене кондуктор, взяв дві гривні, дав квиток, а до цієї своєї мега-сніжинки з кнопками навіть не доторкнувся», - обурився автор.

І додав:

«Ну і пасажири в своєму стилі – при виході віддають йому талони, він з вдячністю їх бере. Про який реальний облік йде мова?», - написав користувач.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підприємство в даний момент тестує систему АСОП, тобто відбувається практичне навчання кондукторів, касирів, контролерів на лінії (в тролейбусі), розгортання системи, перший етап впровадження.
Під час другого етапу впровадження оплата проїзду буде відбуватись лише через валідатор (електронний квиток).
Відповісти
якщо задавила жаба - ідіть, попрацюйте кондуктором
Відповісти
Отак завжди,ніколи в цій державі не буде нічого хорошого поки кожен не почне зміни з себе....красти,наварювати,афірірувати.
Відповісти
Так можливо спочатку їм надати умови праці і гідну зарплату а потім пред"являти претензії??!!!
Відповісти
Так можливо спочатку їм надати умови праці і гідну зарплату а потім пред"являти претензії??!!!
Відповісти
Ой знаєте, я б ніколи в житті не хотіла б бути кондуктором в тролейбусі, бо це адська робота, яка ще й погано оплачується. Тому навіть якщо і кондуктор взяв собі тих 2 грн і за день заробить 20 грн, то бюджет країнати і Луцького ЛПЕ не збідніє, бо саме керівництво того ж ЛПЕ краде в 1000 раз більше. Ви краще в своєму Фейсбуці висміюйте наших політиків - міліонерів, а не простий народ, який хоч якось старається виживати в цей не простий час.
Відповісти
05.04.2017р На маршруті тролейбус №15 (216) зранку теж не дають талони.
Відповісти
Треба було сісти і заплакати! Шановний, це тільки тестовий період, тому у всіх тролейбусах ще не видають такі квиточки.
Відповісти
Ну всьо, хана безвізу... Позвони в спортлото, пожалійся... Нахрєна в інтернеті писати? Подзвони у відповідні служби, в ЛПЕ, в Міскраду, слабо? Сцуко, розвелось диванних воїнів
Відповісти
Зробіть як при совку,без кондуктора, але кожен компостує свій квиток.Або біля дверей поставте квиткові автомати,тоді й квиток не буде кому повернути..
Відповісти