Помічна «ксива»: у Луцьку працівник СБУ потрапив в ДТП

10
-4
Помічна «ксива»: у Луцьку працівник СБУ потрапив в ДТП
Водій легковика після ДТП, зі слів очевидців, пред’явив посвідчення співробітника СБУ та почав звинувачувати іншого водія в провокуванні аварії.

У результаті ДТП, що трапилась вранці 1 квітня на вулиці Карпенка-Карого бус та легковик отримали легкі механічні ушкодження, повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Аварія трапилася на стику вулиць Зв’язківців та Карпенка-Карого близько 11:00. Водій червоного бусу Ford Transit каже, що рухався з вулиці Дубнівської в правому ряду і мав повертати на вулицю Зв’язківців: увімкнув поворот, і вже починав маневр, коли в його лівий бік вдарилась синя «Лада Калина».

«Водій «Лади» їхав у лівому ряду і, коли я вже повертав, також почав маневр, підрізавши мене. Я гальмував, але уникнути зіткнення не вдалося», - пояснює водій та показує гальмівний шлях від протектора його авто.

Зі слів очевидців, чоловік вийшов з авто і майже відразу пред’явив посвідчення співробітника СБУ. Також, з їхніх слів, за деякий час прибула пані на іномарці, яка мала коротку розмову з патрульними.

«Пані на автомобілі «Ніссан» під’їхала згодом. Переговорила з патрульними, з водієм «Лади». Ми почали знімати її на відео і вона поїхала. Вона є чи помічником, чи то заступником прокурора», - пояснює пані Оксана, яка їхала у Ford.

Натомість, водій «Лади» каже, що це він рухався в правому ряду, а бус почав його стрімко обганяти і при повороті вдарив його. Проте пояснити яким чином рухаючись в крайньому правому ряду його авто отримало удар в правий бік він не зміг.

На запитання про те, чи є він співробітником СБУ і чи показував посвідчення він відповів, що «це не грає ролі», і наразі він просто учасник дорожнього руху. На прохання представитись чоловік назвався Євгеном Сергійовичем Величком.

Наразі на місці аварії працюють патрульні, які з’ясовують обставини ДТП.

Теги: дтп, луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
офіцеру сбу - їздити на машині яка зроблена окупантами, тут службовим розлідування пахне
Відповісти
СБУшник на "громадських засадах". Їх багато сьогодні таких з липовими ксивами. Або "внештатний освєдомітель СБУ" - шкура, яка всіх закладає. Хуй він собачий, а не офіцер.
Відповісти
СЛУХАЙ -Г Н І Д А СВІДОМА не вір козлам які самі нагадили а невинну людину звинувачують тай ніякий він не СБУшник-це порядна культурна людина- багато лучан знайомі з цим чоловіком ! Тай навчися людям не хамити своїй матері такі слова кажи !
Відповісти
Доброго дня всім! Отже, розповідаю як все було: їхав по К.-Карого з сторони Дубенської по крайній правій смузі ,включив заздалегідь поворот праворуч на вул.Зв*язківців.Авто ВАЗ зрівнявся по ліву сторону від мене і раптово (100% не дивлячись в дзеркало!!!!"Воділа Блін") взагалі не бачивши мене,просто напросто з лівої смуги повернув праворуч у той же поворот на вул.Звязківців.По тормозах!!!!-але зіткнення нереально було уникнути!!! Вийшлов з машини просто шокований з того ,як можна їхати чорт забирай і навіть елементарно в дзеркало не дивитись!!нормально,по-людськи питаю: оплачуєте чи викликаю поліцію?? мовчать,далі один "рішалово" починає розказувати,бикувати ,що ніхто і нічого оплачувати не буде!!! Йо-ма-йо то я по кравій смузі їду,а ти з лівої поперу мене вискакуєш і ще й доказуєш ,що правий. Всі вямтини,подряпини на машині ПРЯМО вказують на те,хто правий і хто звідки рухався. Мало того, водітель того ВАЗ уявляєте, народ, виймає корочку посвідчення колишнього працівника правоохоронних органів(конктретні дані не побачили) і прямо мовляв,що ви мені тут "розпинаєтесь"!!!!!!!нічого мов ви не докажите і все!!! Я шокований!!! Не так навіть за машину,за збитки,за час,за всі змарненні плани, а за те,що в нас нічого не міняється,нічого!!!!!!!!!!!Якщо він працював раніше в органах,то шо???!!!-він в кого завгодно в*їде,добре,що обійшлося без жертв,а якби хтось постраждав!!!то шо,теж би показав корочку!!!!!. НІ честі,ні порядності,нічого людського. Після того ще й викликали ще одну "рішалово", приїхала "мадам" на КІА д.н.р №АС 0802 ВО не виходячи навіть з машини до неї одразу ж підійшов працівник поліції уявляєте??!!!-поліція-питання для чого,чого і чому прац.поліції під час оформлення ДТП взагалі відлучається до невідомої "мадам"!!! для чого- для того,щоб почути,що це дєло треба "замяти",бо винуватець колишній прац. органів-такккк?????для чого??-щоб получити вказівки від рішалов,які не беруть до уваги справжніх фактів,а лише посади,"блати",і звязки людей!!!!! В мене просто нема слів!!! Мало тогото цей брехун, бо по іншому не незвеш, щей забрехався-раз він зізнався,що рухався з лівої смуги, але я швидко їхав і наздогнав протанарив його-але де ж логіка????"!!!-якби ти,дурню,їхав по лівій смузі,то я би тебе протаранив в зад або в лів смугу, а нас получилося,що моя побита ліва сторона,а його права!!!-то й мавпі буде зрозцміло,якби навіть тільки побиті машини побачила-то панятно хто і як їхав! Друга його версія,то шо він рухався посередині,то якого ж милого ти посередині їхав. Нема просто слів..як вони їздять,ну не вміють,ну чорта біса-це дорога,всяке буває,ну неправий ти-ну вийди-скажи,що не подивився винен,все вирішим і ВСЕ-НЕМА ПИТАНЬ!!! натомість він бреше,підключає свої блати,видумує кілька версій,що аж заплутався в кінці.,я в шоці . Мені форсив своїм посвідчення,приїхав журналіст-йому сказав,що не показував,а поліції сказав,що якщо й показував, то просто для того щоб представитись!!!ВИ уявляєте,яка несправедливість,це просто жесть..Я щиро надіюсь на обєктивність поліції,судді у вирішенні цієї справи ( хоча й сумніваюсь,що такого "ділка" покарають,але щиро надіюсь на це,бо оці вже рішання,оця корупція просто вже остогидла),чекаю рішення суду.
Відповісти
НА свої очі бачив зіткнення-звичайно що водій БУСА хамовито Бреше- Калина їхала справа спереду поворот направо блимав на шаленій швидкості за нею нісся Бус та хотів проскочити справа коли Калина вже виконувала поворот направо отак і врізався- сам далі бачив водій Калини вів себе порядно ніякої СБУшної ксіви не показував це було звичайне пенсійне він сказав перестаньте тикати та матюкатись до пенсіонера та ображати жінку пасажира Водій БУСА видно по статті- бидло та хам бреше по чорному тай ніякої працівниці прокуратури я не бачив зупнялись звичайні зеваки. Водій Буса винен тому й вигадує таких мудаків-хамів на наших дорогах хватає! Не знаєш людину не вигадуй-скоїв-покайся-відремонтуй його АВТО! Бог все бачить- Заподіяне людині лихо до тебе і вернеться-це ІСТИНА !
Відповісти
на які ж цікаво "свої очі" ви бачили,коли свідків і очевидців не було ааа?!! а за жінку на КІА,яка підїжала і з якою говорили і поліцейський і пасажир з легковика на відео зразу ж видно. так в коментах скинули посилання на відео -подивіться люди-там зразу видно розмову поліцейського і пані на КІА- це вже,мабуть, захисники виновника пишуть. про яку ви "істину" говорити. дійсно правду писали-забрехалися ви вже-ось і все. А те,як їздить водій Величко на Калині і про його ліпове посвідчення вже майже весь Луцьк знає-тому кожній людині з здоровим глуздом зрозуміло,хто тут правду пише.
Відповісти
https://vk.com/video114055273_456239019 ось посилання на відео,яке підтверджує мої слова.
Відповісти
а лошари вуха розвісили.величкі гарні музиканти.старший саксофоніст.молодці молодята будуть заказувати.хлопці задаром таку рекламу собі зробили
Відповісти
може й музиканти гарні,а на дорозі потрібні ВОДІЇ, а не музики-ділки з ліповими посвідченнями,які водити просто напросто не вміють. Хай співають собі, а за руль таким горе-воділам НЕ МОЖНА!!!!
Відповісти
Я з друзями знаю водія КАЛИНИ ніякий він не СБУшник вся ваша стаття повна брехня видно відразу винуватий водій БУСа тому-й з шкіри лізе щоб уникнути ВІДШКОДУВАННЯ ! Ф А К Т !
Відповісти