У Луцьку цілий ряд автомобілів заляпали вапном

16
-1
У Луцьку цілий ряд автомобілів заляпали вапном
У Луцьку хтось вапнував дерева, добряче заляпавши припарковані поруч автомобілі.

Про це у Фейсбуці написав Валерій Яколенюк.

Повапновані автомобілі знайшли на вулиці Ковельській.

Автора поділився світлиною такого мистецького підходу до вапнування дерев і написав:

«Хочу поділитись побаченим сьогодні у Луцьку, стояв на світлофорі не міг не сфотографувати. Так от підбілювали дерева. І так всі 3 машини що стояли біля дерев на парковці. Яка б ваша реакція була, якби ви були власником авто?».
Теги: луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так це ж нормально. Оскільки дане територія не є парковкою, а є тротуаром для ПІШОХОДІВ. Ібо не має що ставити авто на тротуарах. МОЛОДЦІ комунальники!!!!!!
Відповісти
Згоден на всі 100!!!
Відповісти
Будуть знати як паркуватися на зеленій зоні!
Ще б на дерево поставив своє іржаве корито.
Відповісти
Коментарі про те,що так треба явно писали ті,хто авто не мав,не має і навряд чи буде мати.
Відповісти
А вони нафіг не потрібні ті смердючі автомобілі!
Відповісти
все правильно, підтримую, можливо так краще навчити водіїв правильно паркувати свої авто (хоча і зрозуміло, що комунальники не мали такої мети, а вийшло на благо)
Відповісти
Заляпали вапном? Аби не гамном!
Відповісти
Дятли, вчіть ПДР.
Відповісти
В ПДР сказано,що авто може стояти на тротуарі,якщо залишаєтья не менше двох метрів для пішоходів
Відповісти
Олег, ось це я і мав на увазі
Відповісти
авто може стояти двома колесами, а не повністю і їздити по тротуарах не можна
Відповісти
Пєця,казати,що автомобілі не потрібні явна шизофренія.Якщо сидіти в дома перед телевізором чи комп'ютером-то не потрібні.Маршрутки це теж автомобілі смердючі.Ходити пішки можна,але далеко не зайдеш.Їдь Пєця до диких племен Амазонії,їм там автомобілі дійсно не потрібні.Краще б стоянок і парковок наробили б,тоді вимагали б.
Відповісти
Повага має бути один до одного в першу чергу, а не ПДР постійно прикриватись. На пішохідному неможливо дорогу перейти, жодне не зупиниться, тут про ПДР забувають, а ще краще взагалі не припинятиме рух просто трошки знизить швидкість. На траві понаставляти машин, теж ПДР дозволяє? І до речі хтось писав про стоянки, вчора була свідком, за 5 метрів від ВІЛЬНОЇ стоянки ПОПЕРЕК тротуару припаркували 2 автомобіля. Одному зробила зауваження, а він показує мені відстань між машинами і ще й каже "шо тут два метра нема не пройдеш? А тому чо не кажеш машину забрати? Йому можна а мені нє?" Про які Ви тут ПДР пишете як воно навіть не знає де ті два метри має бути?
Відповісти
Комунальникам треба було повністю їх покрасити і казати що ми к4расимо тротуар ..аа чому на пішоходній зоні зявилися авто ми не вкурсі...
Відповісти
Треба було в тих автівках взагалі скло замазати вапном. По яких правилах паркуються на тротуарі під нещасним деревом.?
Відповісти
Конечно заляпали, на фото видно как там корячится надомежду машиной и деревом что бы побелить.
Відповісти