Повноваження Миколи Романюка припинені, Ігор Поліщук – в.о. мера

12
3
 Повноваження Миколи Романюка припинені, Ігор Поліщук – в.о. мера
Депутати взяли до відома факт смерті міського голови Миколи Романюка та припинили його повноваження.

Про це стало відомо 29 березня під час 21-ої сесії Луцької міської ради.

Під час обговорення цього питання у залі зчинилась чергова суперечка. Зокрема, Юлія Вусенко ("Самопоміч") зауважила, що перед розглядом це питання варто було б обговорити на комісіях.

Водночас безпартійний депутат Євгеній Ткачук заявив, що всі маніпуляції з цим питанням пов'язані з бажанням Юлії Вусенко стати в.о. міського голови та отримати право вето.

Зрештою, депутати проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Миколи Романюка. Відтак, секретар ради Ігор Поліщук автоматично став виконувачем обов’язки міського голови.

Обранці також вшанували пам'ять мера хвилиною мовчання.

Зауважимо, Микола Романюк помер 3 лютого 2017 року.

Відтоді на кількох сесіях не могли припинити повноваження покійного мера.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тепер укропи порвуть місто, як тузік тряпки. Пора повертати бабло вкладені фондом у вибори.
Відповісти
А давайте почнемо набирати очільників міста просто з дитсадків
Відповісти
По очах видно, що очільник на хімії сидить.
Відповісти
беззаконня стає нормою, що посіяли, те й пожнете, укропівці без поочуття честі .
Відповісти
Готуйтесь лучани до "покращення", укропи зараз будуть наводити "порядок" у місті!! Палиця своє не втратить))
Відповісти
Звичайне рейдерство!
Відповісти
Чому політична сила яка перемогла на виборах міста, отримала підтримку більшості громади повинна пасти задніх через амбіції політичної сили, яка перебуває в меньшості? Дайте роботою показати свою перевагу ...
Відповісти
Якщо впевнені в своіх силах, то нехай відповідно до закону йдуть на вибори мера, а не захоплювати владу і потім за бюджетні гроші будувати передвиборчу компанію. Не розказуйте казки людям, це жидва і піда..си, які хочуть тільки вкрасти і нічого іншого.
Відповісти
Ба , а Моклиця ще молодший , то з пологового вибираємо, чи Григоренка в коротких штанішках
Відповісти
Мені Укропи нічого поганого не зробили, хай працюють висновки будемо робити постфактум. Допустити до управління містом істеричку з чоловіком - бандюком 100% не кращий варіант. Можна подумати Романюк виграв вибори не адмінресурсом...
Відповісти
Правильно, вся та шайка-лейка - кончена і самозакохана під@расня. Нема різниці УРКоп, БЕБЕБЕ, самонеміч - всі вони ідуть у владу за недоторканністю та баблом. АЛЕ! Наша сила у виборах і роботі з своїм депутатом. Той же ДПЗ має право спитати Женіка про його "піруети" в раді. Якого Х Яковлев і Ко дали "задню"? Не мають вони права таке чудити. Прийшли - працюйте. Не можете - хто наступний по списку від партії ? Сідай в моє крісло і рулюй, бо я - слабак. А так - йому по цимбалах імідж партії, довіра виборців, честь міста. МИ(!) повинні зміщувати їх посад, а не іхня повійська свідомість
Відповісти
Молодець синку, гарно працюєш, дасть бог ще з півсотні років покеруєш в кріслі мера, тобто у якості В.О., звичайно. Вибори вони захотіли, а рис по березі Стиру полоти, чи люди для вас просто так очерет палили і сміття збирали
Відповісти