--> Лучанці у кафе принесли суп зі шматком скла, - соцмережі | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Лучанці у кафе принесли суп зі шматком скла, - соцмережі

888
6
Лучанці у кафе принесли суп зі шматком скла, - соцмережі
Жінка поскаржилася, що у кафе їй принесли тарілку супу зі склом.

Про це Ірина Мельник написала у Фейсбуці.

«Ось такий шматок скла сьогодні я жувала разом із супом в кафе «Театральне». Я розумію, що сервісу в такому місці годі чекати, але це вже питання безпеки. Повар посміялась із мене і сказала, що нічого страшного, таким не отруїшся», - написала жінка.

Далі, з її слів, передивились тарілки, пошукали звідки може бути скло - не знайшли.

«Ніхто навіть не вибачився, посміхались і просили заспокоїтись. Дзвоню в спілку захисту прав споживачів - Роман Посадовський каже: зафіксуйте той шматок скла і хай вернуть гроші за суп! І все? І все. Мене не влаштовує!» - продовжила автор.

Далі жінка подзвонила другу-адвокату, який порадив зафіксувати ситуацію зі склом - подзвонити в поліцію.

«Дзвоню 102. черговий прийняв виклик, а через хвилин 15 лейтенант Хомич відзвонився і сказав, що патруль звичайно може приїхати і зняти скло на бодікам якщо я дуже хочу, але це нічого не дасть бо це не кримінал, та й відео мені не віддадуть. Кажу - ви ж спонукаєте людей до самосуду! Хто має мене захистити в цій ситуації? Говорили ми 8 хвилин. Патруль не приїхав. Описала ситуацію коротко і без емоцій», - пояснила Ірина Мельник.

І зазначила, той «цирк» зайняв дві години, весь цей час в кафе їли люди в тому числі з маленькими дітьми.

«І поки не приїхав мій чоловік, переді мною так ніхто і не вибачився. Завтра буду писати скарги, подавати до суду? Чи в когось є кращі ідеї, як поступити в цій ситуації. Хочу для "Театрального" справедливого і адекватного покарання», - резюмувала авторка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скандалістка вирішила трошки бабла скосити нахаляву. Але нічого у неї не вийде.
Відповісти
Мабуть з особистого досвіду коментарій!
Відповісти
Це не скло, це в неї шматок зуба відвалився!
Відповісти
вона з булатними ходить)))
Відповісти
Це що сталося з жінкою лише невеликий інцидент.Якщо ''копнути'' глибше то там БІДА.Вилки в них одноразові,але багаторазового кипіння,солодке в них лежить тижнями+безпритульні їхні часті покупці(клондайк інфекцій),тощо.Раніше кафе було окрасою центру,тепер пережиток минулого.Дуже шкода.
Відповісти
Цей нужник давно пора закрити. Людей розпустити з торбою по світу. Там або тарганами нагодують, або хліб з лапкою щура подадуть, або три тижні котлети в мікрохвильовій печі гріють. Це небезпечне кафе, бо не знаєш, що тобі подадуть. Прибори разові, як в тайзі, туалет платний. Власне, не туалет, а брудна тюремна параша. Тобто, щоб вимити руки (свята справа!!!), треба заплатити. Такого немає в жодному закладі громадського харчування області. Нехай дзяд микулич сам там їсть. І дружину свою там годує.
Відповісти
То Марія Бабич готувала ............
Відповісти
То Марія Бабич готувала .........
Відповісти
Хоча дівчата там працюють хороші,то мабуть всі притензії потрібно пред'являти не їм а ВЛАСНИКУ.Бо як кажуть риба гниє з голови.Знаю там дуже невеликі зарплати а вимоги високі.Сам колектив в них дружний і в біді і щасті.Хочу відзначити працівницю Людмилу,та Аліну.
ps.а писака під логіном ''АКТОРКА'' на депортацію.
Відповісти
я люблю...
Відповісти
мене любиш ...... нам двом депортація з кафе театральне .....
Відповісти
АВЖЕЖ,АЛЕ НА ЖАЛЬ ТИ ВЖЕ ЗАРУЧЕНА.
Відповісти
Так за їхніми законами .... а так я вільна і не вільна не знаю звикла до тебе скоро можливо прийдемо ....
Відповісти
за умови якщо це ти

Відповісти
КОДОВЕ СЛОВО №17
Відповісти
'' совет да любовь ''вам,але Марійку не обіжай вона хороша.
Відповісти
я вже від нього нікуди не дінуся а про ту я розкажут твоїй дружині якщо це ти . Я ніколи не забуду як ти на мене дивився тоді біля театра аж за голову взявся від моєї краси але на великий жаль ти не вільний і вже я .
Відповісти
Відповісти
Це ти перевіряючий ............. пішли в ресторан
Відповісти
ти учора так на мене дивився що я не спала цілу ніч .....
Відповісти
в колобок ми підемо з тобою а Аліна знати не буде я ій не скажу хай далі тобі вірші складає
Відповісти
А дружина у тебе нічого так собі гарна може то сестра ви схожі
Відповісти
Да.Привіт Марічка! Вітання дівчатам колективу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Да ладно навіщо вони тобі в тебе є ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
Відповісти
Давай сьогодні зустрінемося вдвох тільки ти і я вечері і нікому не скажемо
Відповісти
Я-ОСТАННЯ БУКВА АЛФАВІТА,А ЯКА ПЕРША -А
Відповісти
Не хочеш зі мною організую з Аліною вона буде щаслива то як .
Відповісти
Мовчання знак згоди ............
Відповісти
Марічка з тобою не піду.
Відповісти
Тоді з ким підеш
Відповісти
дуже гарний ресторан в нашому місті ''курінь''
Відповісти
тоді підеш туди з поетесою Аліною коли
Відповісти
з вашим колективом на край світу піду
Відповісти
А що дружині скажеш ........
Відповісти
Да ладно твою дружину щось збрешиш коли ідемо
Відповісти
Ти любиш шуткувати і я тоже.Тим більше в мене до тебе симпатій не може бути(ти мене не раз хотіла отравити вашою кухнею) хороших,але я тебе прощаю ДО ПОБАЧЕННЯ.
Відповісти
Як хочеш ЧАО , Аліна тебе любить я дружині твоїй скажу
Відповісти
Я в шоці я тебе не травила про що ти говориш ...
Відповісти
даладно
Відповісти
Ладно ладно
Відповісти
Чекаю тебе в нашому кафе .....
Відповісти
У вас зараз немає кулінарного вибору, я у вас замовляю те що ви не робите(солодкі булочкі з вишнею) або знаю що це робив кваліфікований повар(Аліна та Людмила)
Відповісти
Котлету тобі в тісті ..... сам дома роби собі булочки
Відповісти
Набрид ти мені вже ЧАО ЧАО ЧАООООООООООО
Відповісти
ЗАБУЛА ДОБАВИТИ-КАКАО
Відповісти
За какао до Вероніки
Відповісти
Саме головне забув передати вітання пані Ірині!!!!
Якщо все це підсумувати вище сказане, виводи такі:
-стараються в кафе добре працювати-вся перша зміна(там сестра марійчина)+з другої зміни пані ірина,Аліна,Людмила,Наташа;
-які кошти вкладують в кафе то і така віддача;
-Марії скоріше вийти замуж.
все удачі

Відповісти
Якщо ти той хто я думаю може зустрінемося
Відповісти
Дякую за гарні слова щодо мене я тобі написала вірш
О мій перевіряючий ти самий найкращий кого я тільки знаю
ти мудрий розумний найкращий наш клієнт який говорть тідьки правду і нічого крім пради
я тебе люблю ціную і чекаю
коли ти приходиш до мене моє серце завмирає я тебе чека. завжди
Люб лю. лю.....
Відповісти
В мене ще для тебе є багато віршів
Відповісти
Коли підемо в парк з тобою
Відповісти
Звісно,дякую пані Аліна!!!!!!!!!!
Відповісти
Ти мені купиш що я захочу
Відповісти
В тебе хороший вічливий пресс секретар передавай вітання
Відповісти
''Акторка'' вже НІ.ти так три роки ''воду каламутиш''.
ps. ти завжди знаєш де мене знайти Karşılama
Відповісти
дівчата завтра прийду,приготуйте щось смачне.
Відповісти
Дякую що згадав мене своїм приходом ти мене чаруєш ти мені подобаєшся
Відповісти
була б я молодша ми б з тобою позажигали
Відповісти
Коли ми з тобою побачимося
Відповісти
Сьогодні маю іти з ''Акторкою'' в ресторан,але ще на вибрав в якій саме,дівчата підкажіть?
Відповісти
Cьогодні можливо зайду у ваше кафе то і побачу тебе.Що вкусного приготовили?
Відповісти
То вякий ресторан ми з тоюою сьогодні підемо
Відповісти
побачиш
Відповісти
Ой вибач ''Аторка '' я тебе сплутав з іншою,я тебе не знаю.
Відповісти
Що вкусного приготовили cьогодні?
Чи стоїть до вас сьогодні заходити?
Відповісти
На вигляд ти ще молода,похожа на одну американську світську львицю.Взагалі ваша зміна по зовнішності КРАСИВА,але трошкі більше приділяйте увагу чистоті в кафе.
Відповісти
А на яку світську ливицю схожа я крім Дженіфер Лопес
Відповісти
Я зрозуміла це для дружини ти так сказав ......
Відповісти
Привіт,Люда! Ти в нас Дженіфер Лопес це зрозуміло,я мав на увазі Наташу(Ким Кардашян)
Відповісти
я так зрозумів, що нічого вкусного у вас немає,то тоді нема чого заходити.
Відповісти
Я вражена як ти мене назвав ти мій персик
Відповісти
Може зустрінемось якось
Відповісти
Коли підемо в парк
Відповісти
Привіт коханий Леонід
Відповісти
Пані Аліна ще рано іти в парк(холодно),Наташа всі ми одружені(пізно).
Мабуть остальні дівчата обідяться що не всім сказав на кого вони похожі,виправляюсь:
-Маша на Лорак
-Аліна на молоду Мелані Гриффіт
Відповісти
Хіба одруженим щось хтось забороняє ..... різноманіття почуттів
Відповісти
Дійсно я на неї схожа тільки вона зараз стара 59 років хочеться тебе поцьомати ууууууууууууууу
Відповісти
Зараз я до вас прийду на свято кохання і цомків ууууууууууууууууу
Відповісти
Так,пишу востаннє,бо якась АКТОРКА(мабуть ії будущий супруг спить,коли вона це пише) вмішується і це взагалі сайт інтернет газети.До зустрічі!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Привіт,Аліна! Гарного тобі дня
Відповісти
Добрий день! Я так зрозумів наш ''роман'' з вами закінчився,хотів би вас запросити в недавно відкрившийся кафе на волі 9.Мовчання знак що все фініш.Більше до вас не прийду.
ps. добре ми з вами в п'ятницю посиділи,випили
Відповісти
Коли підемо на Волі 9
Відповісти
піду тільки з Веронікою
Відповісти
Тим быльше ви всі зараз на роботі, а вона вдома(вільна).А вам гарного чудового, продуктивного,робочого дня.У вас скоро вихыдны будуть.Гарно відпочиньте!!!!!!!!!!!
Відповісти
Дякую відпочину з тобою вихідні А веронікі є зким туди ходити
Відповісти
Привіт мій соковитий персику ням ням
Відповісти
Вже скоро підемо в парк на качельки
Відповісти
Дівчата я все розумію,але цю всю переписку читає пів міста,заспокойтесь.
ps.вітання(просто без всякого) самій розумній людині,і взагалі я не знаю що ти там робиш(твоє місце в дуже хорошому ресторані) Люді.
Відповісти
А Я на яку світську левицю схожа
Відповісти
на Людмилу Олександрівну з кафе
Відповісти
ні на яку кіноакторку
Відповісти
не знаю
Відповісти
Подумай для мене дуже важлива думка перевіряючого
Відповісти
Я НЕ перевіряючий я простий лучанин(як всі в місті), ви щось спутали мабуть мене з Леонідом Петровичем.
Відповісти
тут всі мають статус кінозірки а я ні ну будь ласка
Відповісти
А людмилу олександрівне з кафе я не знаю
Відповісти
Ти такий такий тебе так хо хо хо і ха ха ха
Відповісти
Що таке хо хо хо і ха ха ха ?
Відповісти
таке не арно писити і неті сам кажеш всі письма
Відповісти
ми вже були на волі 9 ви всі дівки на голову хо хо і Олександрівна лиса драна
Відповісти
Як в суботу відпочила в С....ках?
Відповісти
Добре відпочила а ти
Відповісти
Теж ж не погано,на градці.
Відповісти
Шановний пане Леонід! Як спеціаліст в галузі психіатрії, прошу, зверніться до лікарів,перевірте голову.Здорова людина не може писати таку ахінею.
Відповісти
А ви грядку купили
Відповісти
Я тебе лю лю лю лю лю а ти мене
Відповісти
В ТЕБЕ Є ДАЧА І В МЕНЕ Є
Відповісти
Ти одружена ти повинна любити свого чоловіка
Відповісти
Шановний пане Леонід! Як спеціаліст в галузі психіатрії, прошу, зверніться до лікарів,перевірте голову.Здорова людина не може писати таку ахінею.
Відповісти
Лікар ватсьон я відповідаю лише на питання які мені задають више вказані персони.Своє питання адресуй не мені, а їм.Зрозуміло!!!!!!
Відповісти
Я без тебе не можу мій соковитий смачний персику няммммммммммммммммммммм
Відповісти
Ти що ох..ла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вдома получиш
Відповісти
Зміна №2 як сходили на огієнка?
Відповісти
Можемо випробувати разом яещо це ти перрсик про кого я думаю ........
Відповісти
Вам марійка ''клініка'' вже не допоможе.
Відповісти
Я без тебе неможу мій персику ти такий пуся
Відповісти
Вже скоро підемо до парку підемо !
Відповісти
Як тобі булочка з вишнями .........
Відповісти
Аліна бери наташу та марійчку та ідіть в парк
Відповісти
Марічка булочкі я не їв
Відповісти
Чому вона смачна ти їх любиш береш тож ми їх не печемо
Відповісти
Ні я з ними не піду а підемо удвох ти і я
Відповісти
Я їх посила тобі не писати а вони пишуть так не чесно він мій і тільки мій
Відповісти
Чого ви від мене хочете?
Відповісти
Тільки з тобою
Відповісти
Дякую за Полякову Я на неї дуже схожа і кокошнік в мене є і Все
Відповісти
Я ВАС НЕ ЗНАЮ
Відповісти
мене знай і більш нікого
Відповісти
я тобі свіже пораджу завжди і якісне на них не звертай увагу
Відповісти
дівчата не пишіть будь ласка,будьте розумними,ви всі хороші,мабуть.
Відповісти
Наверно Аліна сама найкрасивіша в кафе.
Відповісти
Я знала що ти так скажиш моє КОХАННЯ
Відповісти
Я ж у тебе продавчиня минулого року
Відповісти
Ні це Я ГАРНІША ЦЕ МОЄ КОХАННЯ і ми підемо до ресторану
Відповісти
читаю ваші бабські соплі,а як ви його будете ділити(якщо це не розиграш)??????????
Відповісти
це не розіграш і не з ким я тебе ділити не збираюся Марійка хоче тебе використати лля ресторану і все а я ні
Відповісти
дурка по вас плаче
Відповісти
ІВали в свою турцію
Відповісти
Пуся я до тебе прийду запалемо свічки буде романтіка
Відповісти
Вгробу тобі романтіка
Відповісти
Всі ідемо в ресторан
Відповісти
мені тепер як поляковій треба коняка
Відповісти
ти мой герой номер один
Відповісти
метла драна тобі треба
Відповісти
Їдь в свої дудаї дубаї
Відповісти
брейк дівчата та жінки.
Відповісти
як скажиш коханий
Відповісти
Виховуй свою родичку Машу,а то щось з нею не те.
можливо мені хтось із вас і подобається.......
Відповісти
Мені завжди подобалась Вероніка!!!!!!!!!!!!!!!!!цьом
Відповісти
гарно відпочити в ресторані ВЕРОНІКІ
Відповісти
Багато ви сьогодні написали дівчата.На останок скажу одне:кращих за А. та Л. НЕМАЄ в кафе,остальні наіграні.пока удачі
Відповісти
Привіт я це завжди знала з тієї хвилини біля театру але у тебе є дружина а в мене є чоловік тобі теж прощальний мій цьом
Відповісти
а мені ранковий цьом
Відповісти
а тобі ранкову каву
Відповісти
як вчора посиділа в ресторані?
Відповісти
Ватсон мені не указ що хочу те і роблю .... з тобо так само фруктік
Відповісти
Шановна ''гуляй поле '' живи як хочеш,але мені не пиши і не звони.
Відповісти
Давай сьогодні зустрінемося
Відповісти
Як джентльмен я спочатку маю А. зводити в парк,потім М. в ресторан(щоб вона мене розкрутила),а потім вже Н.
Відповісти
То куди ми підемо джентельмен почни з кінця
Відповісти
Він мій це моя доля ми будемо разом назавжди
Відповісти
початок обідиться,да дівчата?
Відповісти
В парк іти дощ в ресторан піст то куда підемо
Відповісти
якщо зараз піст то і зустрічатись грішно
Відповісти
Давай згрішемо я не притримуюся посту і ти теж
Відповісти
я піду з вами я тобі забороняю з нею іти мій Леонід
Відповісти
дівчата-жіночкі 30-37 років ви всі одружені,(крім марійки бідної,яка запуталась в житті і хоче знайти двері в райске життя) маєте дітей,що вам в цьому житті не хватає?
Відповісти
Мені в цьому житті бракує ТЕБЕ
Відповісти
Нічого я не запуталася в мене є райські двері з Камінь Каширська
Відповісти
Тоді вже мені не пиши і мене забудь і не позорся.Крапка з з тобою.
Відповісти
Ха ха да ладно а в ресторан всеодно підемо ............ все ти мені вже надоїв ............ іди куди хочеш зі свооєю лахудрою водиш її до нас і нічого не купляєш ха ха ха
Відповісти
Марійка зійшла з глузду нема в нього ніякої дружини то пресс секретар
Відповісти
На хворих не обіжаються їх лікують.Взагалі не знаю, що це существо говорить. Я не розумію власника який тримає цю особу, яка людей травить,а потім на зауваження говорить ДА ЛАДНО....... .Котлети не до жарює(носив на перевірку а там лічинки є),т.д. ВИВОД ДО НЕЇ ОДИН-ЇЙ ВСЕ ПОФІГ.
ТАКІ ОСОБИ СПОТВОРИЛИ ХОРОШЕ КОЛИСЬ КАФЕ.
PS.в неї даже немає жіночої гідності(після того як над нею жорстоко шуткують в кафе)
Відповісти
Дівчата(крім тої),приємних вам покупців,наведіть хоть трішечкі порядок і все буде у вас добре.Більше не пишіть,до побачення,удачі
Відповісти
Тобі передали мою інформацію?
Відповісти
Передали мені все .... я все зрозуміла
Відповісти
яку інформацію
Відповісти
Фруктік ти в онлайні я хочу тебе покусати мій соковитий
Відповісти
Перестаньте писати дівчата, як вам не соромно !!!!
Відповісти
Мені нема чого соромитися лахудрі прессссекретарю привіт
Відповісти
Сама ти Марійка существо ЛАХУДРА ДРана
Відповісти
мені соромитися нема чого
Відповісти
Води далі лахудру дивитися на прелавок нашого кафе ЖМОТ
Відповісти
ТАК ЛАХУДРИ ТЕАТРАЛЬНІ ЗАТКНУЛИСЯ А ТО ПРАВДУ ПРО ВАС ВСІХ НАПИШУ
Відповісти
Ми ще побачим хто є хто
Відповісти
Дівчата заспокойтеся .......
Відповісти
Я хочу вибачитись за те що написала(мене чорт попутав) просто я одинока людина а мене ніхто не любить.ВИБАЧТЕ МЕНЕ ЗА ВСЕ
Відповісти
ЯК Я ПОБАЧУ ЇХ В КАФЕ ПОПРОШУ ВИБАЧЕННЯ(ВОНИ ЗАВЖДИ КУПЛЯЮТЬ В НАС ТІЛЬКИ СВІЖУ ПРОДУКЦІЮ).Дякую сестрі що відкрила мені очі.
Відповісти
все,забули що було і не пишемо.........................Тільки хтось напише............
Відповісти
На наступному тижні подаю скаргу власнику на цю офіціантку/торговку за клівету та образи.Не місце таким в кафе.
Відповісти
Я нічого такого не писала то якась написала ні в кого я не буду просити вибачення ....... хай в мене всі просять все
Відповісти
подай скаргу на свою дупу
Відповісти
да ладно вас всіх надоїли ......
Відповісти
а так гарно Наташа писала раніше(що хоче зустрітися),ЛУЧАНИ побачили хто є хто.
ps.свекруху свою старими солодощами(еклерами) кормить.
Відповісти
Просто розумієш мені набридло чекати коли ми підемо я заплачу
Відповісти
ти заплатиш
Відповісти
Взагалі на таке свято як БЛАГОВІЩЕННЯ писати погане гріх.Я ВАС ПРОЩАЮ ГРІШНИХ
Відповісти
то ти батюшка
Відповісти
ти на нього і схожий чому рясу не носиш то ти теж маєш кокошнік
Відповісти
То коли отче ідемо гуляти
Відповісти
як ти могла з ними працювати разом?
Відповісти
Привіт До так і працювали їм треба в чоловічий монастир всім
Відповісти
Лучани якщо хочте їх побачити 11 квітня ласкаво просимо в кафе театральне(але вони будуть серйозні)
Відповісти
Докажи що то ми там ............ сексі бой ням ням
Відповісти
ЧАО ,,,,,,,,,,,,,, КАКАОО,,,,,,,,,
Відповісти
Приїжай до мене в рясі і буде ням ням ..... первіриш мене лікарю
Відповісти
ЯК хочеш я завжди готова ПАПУСЯ ......
Відповісти
Марійка як '' элочка-людоедочка 12 стульев'' набір слів,Наташі-те що купляли на огієнка,що зламалось.
Відповісти
Вас камера засікла на огієнка(як ви ходили в шоп),я все розумію,але чого ви зайшли цілою групою і ще одну залишили на шухері, ще більше здивуваво !!!!
Відповісти
Наташа давай зустрінемось?
Відповісти
якщо не хочеш,тоді так і буде.
Відповісти
Аліночка приємних тобі вихідних,ц..м.
Відповісти
бачив твою сестру "ватсона" , громадянка М
Відповісти
Привіт ти в онлайні
Відповісти
і что.....
Відповісти
я про тебе думаю сьогодні ввечері приїду завтра зайдеш
Відповісти
ні не прийду,я вже в інше місце ходжу............
Відповісти
до Марійки в маркет
Відповісти
Я з нею поговорю чогг вонадо тебе заграє диви яка краля .........
Відповісти
я не знаю про кого ти говориш, я маю на увазі не супермаркет а інший заклад харчування(де чистіше і вкусніше)
Відповісти
Привіт солоденький
Відповісти
Ти хто?
Відповісти
Марія Бабич прац. в кафе театральне завтра вихожу на роботу проживаю на проспекті соборності сьогодні ввечері приїду
Відповісти
Цьомаю прицьомаю тебе силь силь завтра побачимося ..........
Відповісти
Як відпочила на родине свого хлопця?
Відповісти
Село є село да ладно що казати коли в колобок підемо або щось інше запропонуй
Відповісти
Привіт,Аліночка прекрасная.На жаль ні.У ваше кафе я вже піду.
Відповісти
не піду
Відповісти
Ой я почервоніла і змокріла коли прийдеш чи ми десь підемо тайно зустрінемося як в книжках пишуть
Відповісти
Як ти не можеш зрозуміти,що я з тобою НЕ ПІДУ.
Відповісти
Тоді я до тебе додому прийду і.................... ля ля ля
Відповісти
вам вчора ''прес секретар '' О.я,повідомила моє вчорашнє слово.Я все зрозумів і не хочу більше вас чути і бачити.Взагалі вам не має що робити
Відповісти
А те що ти мені казав то правда про нас що між нами ......
Відповісти
О нам бреше все вона сама тебе мабуть любить вот так вона брехуха
Відповісти
О мій пухкенький я тебе дуже хочу .......
Відповісти
Іди Наташа на Огієнко за бритвою і буде все добре
Відповісти
Все нічого не було і нічого не може бути(ви всі замужем),вас дівчата заплутила Вероніка,а ви всі повелись.А О.ю не чіпайте то свята людина
Відповісти
Да свята людина що хоче тебе відбити ми устром Кузькіну мать
Відповісти
Вона хороша О. а ти збоченка
Відповісти
я хочу тебе поцілувати ууууууууууууууууууууууууууууууу
Відповісти
Таке відчуття що ви давно се.сом не займались
Відповісти
Немає де всіх багато
Відповісти
Місця мало в хаті
Відповісти
вчора був .......
Відповісти
Хай вам Марічка здає погодинно свою квартиру
Відповісти
а ти коли
Відповісти
Це ідея
Відповісти
Аліна не пиши то що собі придумала(ти мене не любиш а любиш чоловіка свого,так має бути),Наташа не зрозумів твого питання
Відповісти
нізащо ніколи і недумай .
Відповісти
Ми вз тобою в Марійки знімено хато подобово ти заплатиш і будемо орати поле ти зрозумів дорослий хлопчик
Відповісти
я нічого не придумала я тільки осознала ти моя доля ............................... МОЄ Життя
Відповісти
дівчата забудьте все
Відповісти
Реалізуємо ....... разом з тобою
Відповісти
завтра неодмінно чекаю
Відповісти
Надоїли всі ЧАО
Відповісти
какао машка(більше тебе не побачу,Ура)
аліна я вже точно не зайду,не судьба
наташа менше пий алкоголю

Відповісти
amn1990@ukr.net
Відповісти
Прочитавши всі повідомлення можна з'їхати з катушек.Ви що продавці чокнулись,таке писати на сайті газети.Що ви причепились до людини.Дівкі ви хворі.Весь Луцьк читає вас
Відповісти
Прочитавши всі повідомлення можна з'їхати з катушек.Ви що продавці чокнулись,таке писати на сайті газети.Що ви причепились до людини.Дівкі ви хворі.Весь Луцьк читає вас
Відповісти
Як працюється в перший робочий день?
Відповісти
Привіт! Як з'їздили в Одесу? Насті привет передавай.
Відповісти
Ще в Одесі добре передам колись
Відповісти
ти в онлайні а хто така Альбіна
Відповісти
Ясно.Тоді сходіть в ресторан ''JARDIN'',вкусна кухня(була в минулому році)
Відповісти
Коли підемо на хату випивка їжа за мною
Відповісти
Прогуглю дякую Леоніде
Відповісти
Ми туди з тобою підемо цього літа поїдемо і сходимо
Відповісти
Миз ним туди підемо коли поїдемо ми вже домовилися а так підемо впврк він мені купить всещо я захочу і на качельках покатаємося
Відповісти
Як робота іде?
Відповісти
тебе нехватає зайдеш зі своєю сьогодні
Відповісти
приходь будь ласочка
Відповісти
НІ НІ НІ МЕНІ ВАША КУХНЯ НЕ ПО ДУШІ,ТРАВІТЬ ІНШИХ
Відповісти
приходь я чекаю
Відповісти
так зайди і вийди як ти це робиш я хочу тебе побачити
Відповісти
Привіт передаю двом самим порядним- тітці Ірі та святій душі Людочці
Відповісти
зайди що слабо
Відповісти
поле чудес влаштува в ха ха
Відповісти
Най льонька якубович
Відповісти
Якщо я домовився з вашого колективу про зустріч,то навіщо мені остальна орда,навіщо мені ходити в ваш театр абсурда,якщо в мене з нею все окей.Кукли чао
Відповісти
з ким домовився
Відповісти
Хочу випити з тобою Мікадо і Токадо на бурдешафт
Відповісти
Окей,Аліна
Відповісти
Аліночка як твої справи?
Відповісти
Марійка (маша харі) не пиши сюда ніколи,Аліночка пиши на той адрес(на пошту)
Відповісти
На пошту писати не буду а сюда віруса боюся нас ніхто нечитає я тебехочу обійняти і поцілувати в губки
Відповісти
Бачила твою сьогодні в поліклініці гпрна краля зачіска гарна і нігті гарні вона як статуетка
Відповісти
я тебе лю лю лю люкаю
Відповісти
ти корова Аліна пяничка мікадо токодо
Відповісти
дури ви набиті Марійка і наташа Я ОБРАНА
Відповісти
тут нас весь Луцьк читає,а на пошті вірусів немає
Відповісти
мене моніторять не можу на пошту писати січуть мене ромео я твоя джульєтта
Відповісти
ми як Трістан і Ізольда кохаємо один одного но не можемо бути разом я травитися не буду непереживай
Відповісти
Я знаю ти не альфонс ти щедрий то Марійка багато хоче но мало получе
Відповісти
Я ОБРАНА ЯК ДОБРЕ БУТИ ОБРАНИМ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Відповісти
Ну і придурошна
Відповісти
Маєш турка і заткнися сили поеи не вкрали його
Відповісти
ТЕАТРАЛЬНЕ КАФЕ ТЮ ТЮ ТЮ
Відповісти
САма турецьке ТЮТЮТЮ КУКАРИКУ ВСЕ ПОКА УДАЧІ
Відповісти
Бачив тебе красива,гарніше в 100 раз від машкі і наташкі,но це останнє повідомлення якщо хочеш просто поспілкуватись пиши на ту пошту що вчора написав,сюда вже не напишу.
Відповісти
Я знаю що я сама красива з поміж них може сходимо в якесь кафе в обід
Відповісти
Дякующо зайшов до нас вчора цьом
Відповісти
Дякую що прийшов ввечері радабула тебе побачити .....
Відповісти
І я вас був рад бачити,цьомаю вас,мої дорогенькі
Відповісти
аж почервоніла!!!!!!!!!!
Відповісти
Да ти теж що робиш
Відповісти
думаю до вас зайти,але вчора щось не було нічого цікавого у вас,що вкусного приготовили?
Відповісти
перед святом сам розумієш допродуємо з тої зміни продукцію
Відповісти
що робиш
Відповісти
працюю
Відповісти
ви в суботу робите чи вихідні?
Відповісти
Ще не знаю скажуть а що ти хочеш прийти
Відповісти
В парк ще холодно іти паски будите пекти
Відповісти
ні,з села передадуть паски
Відповісти
А з якого села передадуть
Відповісти
Лище,де ті дівки пропали (машка і наташка) щось не чути їх?
Відповісти
В мене баба звідти родом а ті дві пройдисвітки на кухні а ми тіткою Ірою на касі
Відповісти
скільки тобі років?
Відповісти
Вони салат дорізають будуть домішувати в приготовлений салат
Відповісти
А ти тут на кватирі живеш чи так
Відповісти
не так(на Чорновола),то скільки тобі років?
Відповісти
Майже сусіди такі питання жінкам не задають а це хто з тобою ходить поряд за дівчина
Відповісти
Бо маю кредо,старшими(по віку) не зустрічаюсь
Відповісти
Скажим 30 плюс мінус це хто з тобою ходить поряд за дівчина
Відповісти
я люблю точність,напиши!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
це хто з тобою ходить поряд за дівчина тоді напишу
Відповісти
коханка
Відповісти
Я шокована буди в чаті пізніше треба фти до стоматолога в поіклініку до зустрічі
Відповісти
Надурила мене і я надурив ХА ХА ХО ХО
Відповісти
Бути одруженою Калінка і писати що хочу ''на лево'' ЦЕ НЕ ШОК.В вашому колективі тільки машка може писати що хоче(вона не одружена і має право).Виходить що ваше кафе як публічний дом.Писати в откритому ефірі що ви хімічите і як травите КОШМАР.ФУ ФУ ФУ НА ВАС.ЗРОЗУМІЛИ ЧИТАЧІ ЯКІ РОЗПУТНІ НЕ ВИХОВАНІ ОСОБИ ПРАЦЮЮТЬ ТАМ.З ВАМИ БУВ ПРАНКЕР Л.
Відповісти
Лучани прочитали та зрозуміли чи варто ходити у це кафе.Всім удачі
Відповісти
я знаю де ти живеш на гулака артемовського 15
Відповісти
ага чекаю в гості хо хо
Відповісти
Сейозно ти там ходиш зі своєю "коханкою" а аліну не обіжай вона твоїй в подметки не годиться вона в тебе пугало страшне но стильне
Відповісти
Да вона в тебе страшна як атомна война як ти з нею.......
Відповісти
О НЕВЕРНАЯ МУСУЛЬМАНКА обявилася КРОКОДИЛЬНИЙ БЕГЕМОТ всі падають до її калош 45 розміру
Відповісти
Клоунада театрального кафе , махічка що я по місту не маю права ходити по перше,а по друге ротікі закрили а то давно не обливали себе супами і гамном(ЦЕ ПРАВДА).Будете до старості обслуговувати своїх бомжів.Не чіпайте людину і не обзивайте ВОНА АНГЕЛ А ВИ ДЕМОНИ.На ваші сільські маразми і обзивання відповідати не хочеться,ВИ ТОГО НЕ ВАРТІ.
Відповісти
А звідки ти знаєш про фекалії на гоові у Марічки
Відповісти
маш і наташ як маша і медведь граються; одна ще не доросла до повноліття(думає що все їй з рук зійде) друга побачите її і впізаєте(мішку).Явас не трогав і не раджу писати .......
Відповісти
я це з ревності я тебе люблю
Відповісти
хтось з вас говорив про це.
До речі вчора ''сладкая парочка,нові європейкі '' машка і наташка трохі побили співробітницю супермаркета театральний.І ЇМ ВСЕ СХОДИТЬ З РУК
Відповісти
я хочу побачити твого тракторця і побути з тобою серйозно
Відповісти
Вибач не розумних людей я тебе щиро любю і готова навіть щоб ми були троє
Відповісти
Будемо в трьох.............
Відповісти
а хто буде старшою з нас
Відповісти
оже я буду гостьова жінка я про таке чула
Відповісти
Ти ж не написала скільки тобі років то і не знаю хто буде старша
Відповісти
Зустрінемось те а те і взнаєш тобі сподобається мій вік сьогодні до нас зайдеш а чому твоя подруга не зайшла до нас учора разом з тобою
Відповісти
Чого заходити, немає у вас нічого.
Скільки років ти одружена?
Відповісти
5 років
Відповісти
5 років
Відповісти
Привіт Веронічка! Для чого ти їх тоді ще ''завела '',що досі не можуть заспокоїтись.
Відповісти
Привіт повіриш я навіть про таке і не подумала вони пальнуті ......ходили туда куди ти порадив я скажу що вже не варто ще того року люди казали що було добре а цього ні ....
Відповісти
пиши на ту пошту(поговоримо більше) тут НІ
Відповісти
В мене немає можливості писати на ту пошту нажаль 1 в мене нема пошти 2 дома я не можу писати сам розумєш може б зустрілися
Відповісти
Якщо серйозно Аліна не можна нам зустрічатись,ми в шлюбах,це гріх,тим більше в тебе є дочка, не потрібно руйнувати все
Відповісти
Ну да ти прав не судьба а в тебе є діти
Відповісти
Принципі хто його знає я її зі свекрухою лишу якщо ти захочеш Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ
Відповісти
давай так: я вже не буду до вас заходити і з часом все забудеться.Головне працюйте і не травіть людей.Пошуткували з вами і хватить(щодо люблю, не люблю).Майте хоть грам гордості.Все, я вас забув і мене забудьте.Всі притензії до Акторки,вона все почала хай і сама завершує ТОЙ БРЄД(з вересня 2016)
Відповісти
До речі панянка В.(ЯКА ЛЮБИТЬ ТЕЛЕФОНУВАТИ ПО НОЧАМ) перестань всім розказувати про те, як я тебе побачив (що взявся за голову від красоти, НАВПАКИ) ніби влюбився, то Я злякався.Ти три роки мучиш нашу сім'ю,ПЕРЕСТАНЬ.(ЩО МИ ДРУЗІ ЯК ТИ ЛЮБИШ ГОВОРИТИ ІНШИМ,ТО ВЕЛИКА БРЕХНЯ).Щоб з сьогоднішнього дня забула нас,а ми тебе забули як твоя бувша подруга Христя.Удачі
Відповісти
НАПУТСТВИЕ:
виганяйте лишніх з квартир і живіть повним життям.удачі
Машка виганяй свого,шукай луцького і все буде ок
удачі
Відповісти
ти сам без нас всіх не можеш бо ми тебе ВСІ ЛЮБИМО ти в нас особливиий ПАН ЛЕОНІД
Відповісти
Побачим Машка,хто прав а хто ні
Відповісти
Марія Бабич , Людмила Кусик (следопит),Наташа Мельник ,якщо не заспокоїтеся і не забудете мене будуть у вас великі проблеми на роботі. Ігри з вами закінчилися .....
Відповісти
Шановний пан Леонід ! вітаю ВАС з Чистим Четвергом
Відповісти
Шановна паніАліна,дякую.Теж вітаю зі святом!цьом
Відповісти
Ой дякую для мене сьогодні світить сонечко
Відповісти
Паскі вже напекли в кафе,Аліночка?
Відповісти
Зайди подивися моє кошенятко ....
Відповісти
Вітаємо з чистим Четвергом чистих помислів і діянь
Відповісти
Коли до вас можна прийти як госьовій дружині
Відповісти
мяу мяу......
Відповісти
дякую)
Відповісти
коли до вас можна прийти як гостьовій друині
Відповісти
Ти ж доросла людина,повинна розуміти що між нами нічого не може бути.
Відповісти
Ух навіть помріяти не можна зайдеш сьогодні
Відповісти
Ні,вчора писав же.Якщо з кафе зроблять хороший ресторан,тоді зайду
Відповісти
мріють дівчата в школах,а ти доросла жінка-спустись на землю
Відповісти
В парк я не піду з тобою(ТИ ТАК ХОЧЕШ),нікуда я з вами не піду,в щирість вашу(Ко) я не вірю,але у вас хороший драм кружок
Відповісти
Я буду тебе любити на відстані ти таки ЗНАЙ Я ТЕБЕ СИЛЬНО ПРИСИЛЬН О ЛЮБЛЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
Відповісти
До побачення!!!!!!!на все добре!!!!!!!з наступаючим вас ВЕЛИКИМ святом!!!!!!!!!більше точно не побачимось!!!!!!удачі
Відповісти
хто його знає Земля кругла
Відповісти
Будемо тримати зв'язок через О.,зрозуміла Ал.,ц..м
Відповісти
Привіт як справи
Відповісти
добре а в тебе
Відповісти
Тоже добре з наступаючим тебе святом
Відповісти
дякую) гарно посвяткуй в сімейному колі)
Відповісти
Вітаємо з наступаючим святом щастя здоров'я успіху і не обіжайся на нас ми завжди раді тебе бачити і твою другуполовинку в нас в кафе доречі вчора заходила ...
Відповісти
Ой дякую))))но вам не вірю!
Відповісти
та ладно ми щиро а ти думай як хочеш
Відповісти
Ви так себе ведете ЧЕМНО ніби вас наказали,що мені за вас страшно.Я знаю чого ви такі(вчора пекли паски,сьогодні мали іти в церкву).А якби ви були завжди такі щирі то вас би любили б і я вас ЛЮБИВ би.Но ваша щирість буває лише по великих святах.
Відповісти
ми граємося ми хороші дівчата
Відповісти
Ти наш котенятко театральне МУРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР
Відповісти
Все чао )))))
Алінка тримай зв'язок з Ольгою(якщо все в силі)
ps.
Відповісти
а хто така Оля в нас їх тут три Ольги
Відповісти
дякую)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Христос Воскрес! Вітаю вас зі святом! Лише Аліну,Ірину,Людмилу(you are the best).Вам здоров'я,фінансового благополуччя.....
Відповісти
Дівчата,хочте на море літом?
Відповісти
Дівчата,відповіді від вас не дочекався,ВИ НЕ ЇДЕТЕ.Поїде інша
Відповісти
Воістину Воскрес то на коли мені брати відпустку на море
Відповісти
Вчора ж написав,що ніхто не їде з вас.Крапка
Відповісти
я думаю що як вийде хочу підійти до твоєї дружини з нею поговорити
Відповісти
я знаю де вона працює
Відповісти
Воїстину Воскрес Леоніде з Марійкою ти точно не подеш а поїдеш зі мною то для консперації я поняла
Відповісти
Не знаю про що ти пишеш,можливо тобі дівчата подобаються(любиш з ними спілкуватись).Немає мені чого вам вже відписуватись(ви вже в минулому).
Відповісти
Я в твоєму майбутньому .....
Відповісти
Ти так вчора на мене заворожено дивився для тебе я ладна на все
Відповісти
Дивився вчора твій райдер(ресторан-готель на кравчука),''губа в тебе не дура ''.Ти щось тільки поправилась,була худішою.
Відповісти
То як ідемо або кажи свій варіант в тебе на хаті твою копняком виженемо
Відповісти
Я ж пишу що ти поправилась,змарніла,мабуть в селі напахалась як рабиня ізаура,ти в ауті.Тобі чао
Відповісти
да ладно в селі не була на роботі була я не ауті то твоя в ауті водиш як собачку за собою то твій варіант понюхати що ми приготували
Відповісти
Добрий ранок коли підемо квасити пупсік
Відповісти
Машка не сміши мене,як твій бомж ШЕВА?Бачив як він тобі квіточку з собора дарив.В ТАКУ ''РОМАНТІКУ МИ І ХОДИМ'',за гострим відчуттям.ВАШЕ КАФЕ ЦЕ ЯК КУТОЧОК СССР.ЕКСТРІМ.ВАШІ БАГАТОРАЗОВІ ПЛАСМАСОВІ ВИЛКИ ЦЕ ПРОСТО ШЕДЕВР.
Відповісти
скільки ти коштуєш
Відповісти
Дура він безцінний
Відповісти
Прости її нерозумну
Відповісти
я хату нашла коли підемо квасити Льончик
Відповісти
Безцінний в тому розуміння що ти не мужчина легкої поведінки а порядний мабуть
Відповісти
ХРИСТОС ВОСКРЕС! З СВЯТОМ,ЩОБ БУЛА БАГАТА, ЩАСЛИВА,ОДРУЖЕНА.
Відповісти
Воїстину Вооскрес да у тебе тут цветник дякую за привітання тобі теж вього самого кращого як святкував
Відповісти
стандартно
Відповісти
Мало ли до нас багато бомжів ходить вони всі халяви хочуть Я ЙОГО НЕ ЗНАЮ
Відповісти
Я теж стандартно ходили з крханим паску святити а потім дома були думаємо десь поїхати відпочити а ви коли поїдете на відпочинок
Відповісти
Ми з Леонідом в Одесу поїдемо
Відповісти
Він зас всіх веде то твій турок бідний що тебе везе аНАШ ЛЕОНІД всіх ВЕЗЕ НА МОРЕ
Відповісти
Бачиш що дівки пишуть(дурдом),може колись і побачимось,пока
Відповісти
Прошу, всі закрились......Вас збуджених, 439раз переглядало(лучан).Це вам не чат,а відкрита сторінка волинь 24.ВСІ ЧИТАЮТЬ,ваші колеги з супермаркету.
Відповісти
Не правда тільки ми і більше нікого нема приходь до нас солоденький
Відповісти
підемо скоро всі на Привоз в Одесі
Відповісти
Піду собі бікіні купувати нові на пляж ото позажигаємо ола ла,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Відповісти
443 рази вас переглядали,то ви що всі разом зараз святкуєте?
Відповісти
Миз Наташою разом приєднуйся будеш один на двох якось поділемо
Відповісти
ти нас боїшся .......................
Відповісти
Не чіпайте його .................................................................................
Відповісти
Який до вас адрес?
Відповісти
ти хочеш до нас приєднатися
Відповісти
Не чіпайте порядну людину
Відповісти
Пиши адрес або свій телефон,якщо не слабо
Відповісти
Ми зараз на Волі 52 хату зняли
Відповісти
Над приватбанком квасуєм
Відповісти
Повний адрес
Відповісти
Волі 52 над примфщенням приватбанку я не знаю номер квартири будеш дружині ізміняти з нами шарік візьми з собою ха ха ха ти поняв
Відповісти
Cкінь телефон свій.Ви в двох
Відповісти
Ти хітрий неаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
Відповісти
Ти напиши номер телефону я адрес сказала твоя черга
Відповісти
Ви повії
Відповісти
Бачиш Аліна які в тебе співробітниці.Просто жах
Відповісти
ДА ДА ДА зараз зайду до твоєї ...... конспірація
Відповісти
Ти пожежник потуши нас ХА,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, стрптезер
Відповісти
Ти пожежник потуши нас ХА,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, стрптезер
Відповісти
приходь покурвикаємося в чіхарду пограємося
Відповісти
Позор вам,як вам не стидно
Відповісти
Ніколи не подумав би що наташа пригласила машу на свіданку і ще на орендовану квартиру,ВИ ВЖЕ ЄВРОПЕЙКІ.Дорога в європу відкрита вам.Цікаво кто кого..........ЖАХ
Відповісти
в нас не свіданка Аліна зуби лікує Оля голова болить Люди шлунок після копченого приходь зі своєю собачкою
Відповісти
Шеву підберіть біля собору
Відповісти
І ти приходь з турком жиром покрутите потанцюєм
Відповісти
білочка з парку до вас скоро прийде в гості ........
Відповісти
Вам пора вже в Олику ВСІМ
Відповісти
Клоуни машка і наташка,вам пора пора освіжитись.........в саунім на волі52
Відповісти
Тобі 34 лет,ти старша за мене,чао
Відповісти
Вероніка якщо ці чокнуті з кафе не відстануть,будеш в еміграції жити,ПОНЯЛА.
Відповісти
ЗАКЛЮЧЕННЯ:
Аліна ти хороша людина,ти просто замріялась,якби ми не були одружені ти була б хороша ПАРА мені;
Відповісти
Люда-порядок стабільність майбутнє кафе(ВЛАСНИКУ прохання не згуби цю продавчиню);
Тітка Іра просто ПОРЯДОК:
Маша-пора замуж:
Відповісти
Наташа-витримай перехідний період.
ЗЛО ЗЛО
ВЕРОНІКА ЮР'ЇВНА ЯКУШЕВИЧ-ЗАКРИЙ РОТ СИДИ МОВЧИ І РОЖАЙ ІГІЛОВЦЕВ
Відповісти
Шановний я приношу свої вибачення і тобі прощаю що ти написав
Відповісти
Вибач алкоголь попутав я тебе люблю
Відповісти
Зустрічалася з твоєю дружиною і все зрозуміла ти в моїй пам'яті ц...... лю ....... чекаю тебе в кафе завжди буду рада бачити
Відповісти
Вибач мене наш перевіряючий за те що я писала я хороша вибачте дівчата що казала що у Люди Кусик хворий шлунок із за копченостей великодніх що у нашої Олі болить голова на погоду її побили в підїззі і дали в голову Аліну що вона зуби лікує бо їсть солодке і вириває зуби мудрості вибачте мене дівчата я не хотіла пишу бо ви не берете трубки я я вас всіх люблю і тебе Леонід
Відповісти
аплодисменты Наташі.......
Відповісти
Я вас дуже прошу, не позорьте одну одну тут. НЕ ПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Відповісти
Я дуже і дуже вражена я такого не очікувала ......... леонід що ти з ними зробив ..........
Відповісти
наш отець леонід відпусти мені гріхи
Відповісти
Простіть ту машку і наташку і забудьте все...............
Відповісти
ти в рясі
Відповісти
Чи ти монах ченець ордену
Відповісти
Дай йому спокій
Відповісти
то тобі дали в голову іди протверезій
Відповісти
О Оля яка зливає всю інформацію про всіх
Відповісти
На П'яних не обіжаюся
Відповісти
До Олі діло не май а то б далі по колу 15 каталася в дупу п'яна як би не її чоловік ти ще до нього приставала казала щоб він свій трахторець показав іди протвереій і проспися потім поговоримо чао
Відповісти
Жіночий алкоголізм не лікується
Відповісти
ти нам знаєш а ти Аліна іди лікуй зуби далі
Відповісти
Мать вашу,ви що алкоголічкі,що ви тут малюєте.З сходів театр кафе попадали.Одна як свідок ієгови ходить людину шукає по місту(Аліна) а саме головне сама не знає що від нього хоче-лунатізм,машка і наташка п'ють по чорному
Відповісти
Закрий хавало і ротік дуже граматний ЖЛОБ
Відповісти
ЖЛОБ твій будущий зять
Відповісти
можливо я помилився,він в тебе вже є
Відповісти
Хто ти такий ти ніхто і звати тебе ніяк відвідувач кафе як і всі бомжі сам писав
Відповісти
НЕ ЧІПАЙ СВЯТУ ЛЮДИНУ
Відповісти
Іди аліна лічити зуби ти що свідок ягови
Відповісти
випий ще трохі то забудеш і своє ім'я тоже.КОНДУКТОР НАТАХА
Відповісти
Я не поякій справі свідком не прохожу в поліції яне кідала в вікно каміння то не я була .......... вона підтвердить звідки ти знаєш....
Відповісти
Вже Аліна складений протокол щодо тебе і скоро прийде на місце твоєї роботи визов.Чекай
Відповісти
Я НІЧОГО НЕ РОБИЛА В МЕНЕ Є СВІДОК В МЕНЕ НЕМАЄ ГРОШЕЙ Я ПРАЦЮЮ НА 0,5 СТАВКИ ЗУБИ ЛІКУЮ ЗА РАХУНОК ЧОЛОВІКА ВІН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ ЖИВУ ЗІ СВЕКРУХОЮ ВОНА НА ПЕНСІЇ ,,,,,,,
Відповісти
Надоїли всі ідіть в дупу
Відповісти
Ну в тебе колектив був(я сміюсь і плачу),ну Аліна це просто скарб
Відповісти
вони пальнуті но щоб так на стіль я ніколи не думала...........
Відповісти
Я ЗГІДНА НА ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ КЛУМБИ САДИТИ ПРИБИРАТИ ПАРК
Відповісти
На камері відеонагляду було чітко видно як ти кідала каміння,це факт,по базі даних було пробито твоє прізвище і адрес проживання.На жаль це факт
Відповісти
Скоро ви всі підете на передачу ГОворить україна таке писати на ціле місто требе мати сміливість респект вам всім треба оскар дати
Відповісти
513 переглядів цього шоу.......
Відповісти
Люда ти трубку не береш чому не знаю якщо у тебе проблеми то тобі требе піти ковтнути шланга перевірити шлунок .............. добре тако засмоктати
Відповісти
''Затишье перед бурей ''
Відповісти
ти вчаті натаха кондуктор
Відповісти
да ти як
Відповісти
да вчора з Ватсоном квасили в мене на хаті на мужа жалілася на житуху той власник нас козел хоче зарплату ще знизити або нафіг порозгоняє так сказав так гамно заставляє робити ще на людях економить падло таке все мало пикінь
Відповісти
Натаха Ко це скорочено від кондуктора
Відповісти
о хотіла запитати скільки в тебе трахторець до
Відповісти
Натаха як пройшли смотріни будущого твого зятя півника?
Відповісти
У мене трахорця члена немає я дівчинка ти знову квасиш
Відповісти
да трошки гріюся с\в смотрінах головне квартира а те все наживне
Відповісти
ти знаєш аліна свідок ягови сепаратістка вона сектантка
Відповісти
Не вона хвора на лунатізм ніколи з виду не скажеш ...
Відповісти
ладно іду їсти ми поляну накрили все до онлайна
Відповісти
Якщо не хочте більшого позору від ваших працівниць,ЗАСПОКОЙТЕ ЇХ
Відповісти
іди до мене в дупу
Відповісти
Марія,що ти з себе робиш,тобі 31 рік а ведеш себе вульгарно,як ...... .Це не онлайн не пиши
Відповісти
Я АНІ ЛОРАК А НІХТО МІЙ ПОКЛОННІК З ЯКИМ ПІДЕМО В РЕСТОРАН А ПОТІМ В НОМЕРА
Відповісти
АУ НАРОД ХТО Є В ЧАТІ ЛУНАТІК ЛУНАТІК
Відповісти
то хто куда піде?
Відповісти
МИ З ТОБОЮ В НОМЕРА ПРЯМО ЗАРАЗ
Відповісти
Я вся палаю мені гаряче
Відповісти
А ВЗАГАЛІ НІХТО НЕ ПОВІРИТЬ, КУДА ВАША АЛІНА,СЬОГОДНІ ХОДИЛА........ужас
вона вас сьогодні переплюнула
Відповісти
Вона в кутузкі з поліцаями джага джага
Відповісти
то лікуйся
Відповісти
В неї біла гарячка зі всіма прощалася допилася .............
Відповісти
Прийди полікуй ти лікар в тебе є спеціальне крісло
Відповісти
Схаменись,не позорся далі
Відповісти
Да ладно сексі бойд іду грітися далі чао
Відповісти
Сокойной ночи
Відповісти
Чого ти ходила в поліцію,Аліно?
Відповісти
Мені не відповідай на питання.Я все знаю.пока
Відповісти
даю відповідь на твоє питання проживаю ва воїнів біля соціального магазину купатися люблю літом миюся частіше а так вечором після роботи маю 14 пар є в ромбіки в сердечка стрінги кружива такі однотонні ще є корсет користуюся рідко люблю різкокольорові якщо по кольору
Відповісти
Цікаво хто тобі це сказав написати,і взагалі я не поняв що ти написала?
Відповісти
Наш звязковий ти мене підготавлюєш до сімейного життя а літом ми поїдема на море як ти обіцяв а раніше підемо до парку на лавочку я сьоодні ще хочу зїздити до твоєї жінки на роботу
Відповісти
Хтось мабуть вирішив над тобою посміятись,що ти на таке повелась і написала бред.не пиши і не позорся
Відповісти
Я не позорюся я зшифрувала сайт
Відповісти
Ми тракторна бригада трахторців дякую за порівняння запитай мене що хочеш про будь яку фантазію напишу
Відповісти
ти наш спонсор солденький
Відповісти
передай що ядо неї підїду десь ближче до вечора
Відповісти
Я так зрозумів що ваш власник вам розуму не вставив.А ти Аліна,що ти хочеш? Ти мало заплатила штрафу!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
то свекруха заплатила дякую що пчолкою назвав любя я пчелка аліна
Відповісти
дякую за космоса я тепер космос ................
Відповісти
Я Саша Белий .....
Відповісти
А Людмила Кусик Філ зоофіл
Відповісти
Бригаді пора і ліпини
Відповісти
Акторка тобі пора в ЛИПНЯНИ
Відповісти
Сама туда іди пяничка доморочена
Відповісти
Миз тобою як містер і міссіс Сміт ладно буду збиратися іти .........
Відповісти
Відповідаю щодо твого питання я не знаю як виміряти а то буква анлійського алфавіту
Відповісти
От що ти пишеш,які букви,хто що просив!!!!!!!!!!!!!!вам що мало роботи сьогодні
Відповісти
Аліна ти ж доросла,а ведеш себе як дитина.Не пиши, забудь всю свою віртуальну уяву.
Відповісти
ти сьогоді зайдеш до нас зараз буду виконувати твоє завдання шукати точку джі
Відповісти
мені пояснили що ти мав на увазі я не скажу девона є соромноо таке говорити
Відповісти
Таке соромно питати в порядних чесних дівчат
Відповісти
ти так щось пив ерогенно ти мене завівв моторчиком
Відповісти
пив і не оглядався а чекала поки ти озирнешся до мене вот так
Відповісти
да ладно
Відповісти
на не вгадав
Відповісти
Привіт!Бачив тебе вчора здалека по гарнішала!
Відповісти
У вас не кафе а СТО! Якісь моторчікі тракторці у вас в голові громадянка догадйся хто,пора міняти амплуа роботи вашої.......
Відповісти
Привіт дякую за компіман ти поняв хто теж погарнішала гарна зачіска колі волосся чому не підійшов нічого може скоро прийдемо
Відповісти
Да я виглядаю на всі сто дякую за комплімент акторка привіт боїнг боїнг
Відповісти
Для ''розумних'' CТО-станция технического обслуживания,натаха.
Відповісти
не придумай плохиш шалунішка
Відповісти
тобі приз ........
Відповісти
приз-безкоштовний яд .......
Відповісти
не ааааааааааааааааааааааааа якщо хочеш пошмагаємо тебе пльотками
Відповісти
НЕ чіпайти він свята людина ПОКАЙТЕСЯ ,,,,,,,,
Відповісти
Божевільний колекти що ти з нми зробив
Відповісти
Люда,якщо вони бухали почті весь тиждень,то що від них можна хотіти
Відповісти
вони повністю в неадеквати хіба я зоофілка яка гадасть фу
Відповісти
Люда,хоч ти не пиши такого.Даю тобі сло Люда що до вас не зайду,а з часом ці фурії перебісяться і перекінуться на іншого.
Відповісти
Прощай Аліна,назавжди!!!!!!!!!!машка і наташка ви мене розчарували,люда the best
Відповісти
я тебе хочу поцьомати я найшла точку то вушко
Відповісти
прийдеш де ти дінешся отако
Відповісти
всеодно підемо на мікад о і токада
Відповісти
Якти вже з ними надоїла прийдеш і точка да да да я тебе чекаю пупсік
Відповісти
Заспокой тих чокнутих, люда,вони хворі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Я ТЕБЕ НЕ ЗНАЮ, Я НЕ ЗНАЮ ЯК ТИ ВИГЛЯДАЄШ,ЩО ТИ ХОЧЕШ ВІД МЕНЕ
Відповісти
тебе ууууууууууууууууууууууууууууууу
Відповісти
що значить ууууууууууууу
Відповісти
Взагалі якщо (бред) писати то ти даже не помниш мене а це означає одне з двох, або ти брешеш або це віртуальна уява
Відповісти
В робочий день в кафе дві працівниці в підсобці випивають,одна повна друга розмальована на лиці,це хамство плівок покупцям.
Відповісти
Дякую що прийшов рада була тебе побачити ........ мій клієнте ......
Відповісти
що вчора доброго купив в вантаймі
Відповісти
як там ваш ''горілчаний воїн'' наталья?на роботі?
Відповісти
в строю що купив вчора вантаймі
Відповісти
баклажанну ікру+огіркі в росолі
Відповісти
Там такого немає негані там ціни космос ми туда теж ходили на екскурсію з компашкою нашою
Відповісти
як в тебе справи як настрій
Відповісти
Добре(лише погода погана),а в тебе як іде трудовий рух?
Відповісти
так само людей менше а ти свою дружину любиш
Відповісти
і да і ні, а ти любиш свого
Відповісти
а ти любиш ?
Відповісти
і да і ні
Відповісти
тебе можна любити
Відповісти
А мене любиш? Як там Маши ШЕВА?Вчора бачив як вона з цим безпритульним спілкувалась.А ЩО Ж З НЬОГО БІДНОГО ВЗЯТИ......
Відповісти
АГААААААААААААААААААААА а той вчора приходив до неї їсти просив а вона любить гроші в цій жизні не пише бо гроші в телефоні закінчилися а я з каси взяла завтра покладу в касу на телефон отакої
Відповісти
Вчора в підсопці пили Наташа виставляла за дитину то мабуть тоді коли ви приходили на касі Іра з Людою за всіх працювали а Машка бігала заглядала закуску підносила а Машку діди по дупі хлопнули і чайові заробила 30 грн.
Відповісти
Ти красива жіночка,твоєму чоловіку повезло з тобою.Він має тебе носити на руках.........
а щодо МАРІЇ тут все і так зрозуміло(глядачі цього реаліті шоу все і так зрозуміли)-ЖАДНА,ПІДЛА людина
Відповісти
Ой дякую ага носить деколи на руках як щось в голову зайде я колись легша була то гормони все а Маша вона хороша нонещасна людина хоче гроші а живе з сожителем як свекруха каже у гріху но вона його щось не хоче чекає щоб побагатьшав
Відповісти
В Маши девіз: ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ.(яка різниця хто дає бомжі чи діди чи хтось інший,головне -ГРОШІ)
Відповісти
ах ти шавка невдячна зараз получиш ...........
Відповісти
то меневчора всіх напоїла воїн горілки
Відповісти
Дякую за гарну міні сцену підняли настрій
Відповісти
Дякую за гарну міні сцену підняли настрій
Відповісти
Зате він мене тільки їдину любить і то добре ЛЮБЛЮ.
Відповісти
Ти з ними такого не робила,що я.
Відповісти
ДА ДА АЛІНОЧКА
Відповісти
Що да я не зрозуміла
Відповісти
знаю що любиш мене
Відповісти
гарного тобі завершення робочого дня і приємного вечора!
Відповісти
я в онлайні привіт як справи як настрій
Відповісти
То все наклепи і придуманва брехня вона хвора на мізки
Відповісти
те що питав да і кусає 5 точки
Відповісти
гроші не пахнутьа твої пахнуть парфумали а того бомжа мочою я їх не беру там багато бацил
Відповісти
супер пупер,а в тебе? Не сильно вчора тебе машка підносом вдарила?
Відповісти
супер пупер, за тебе що хочеш беде синяк на дупі пардон не спала боліло спала наживоті на боку а зараз сидіти больно поясниця трохиболить мазью помазалася зайдеш сьогодні
Відповісти
Ви всі проходите медичне обстеження і не можуть у вас працювати хворі,Аліна здороваі не бреше
Відповісти
то все купляється в медсестри 200 грн. і справка готова
Відповісти
БІДНЕНЬКА,можливо зайду.
Відповісти
Ти вчора відповідально заміняла Іру,буде з тебе хороша начальниця.
Відповісти
Якщо болить спина то відпросись,бо кінця робочого дня ще буде більше боліти
Відповісти
Як твоє здоров'я?
Відповісти
Неааааааа може ще тебе сьогодні побачу намазала мазюкюкою зігріває людей було багато обід сам знаєш .......
Відповісти
чому в обід не признавс я правда я гарна
Відповісти
По перше я тебе не бачив,Марія,а по другє Аліна гарніша(ще Людмила гарна у вас)
Відповісти
а чому я не гарна по твоєму
Відповісти
А я гарна
Відповісти
якщо тебе порівнювати з Веронікою то ти гарна
Відповісти
щодо тебе то дуже все просто: ти стандартна представниця торгівлі,такі як ти (розмальовані амозонкі),були в минолому і будуть і в майбутньому.Міняй імідж і тоді будеш іншою і можливо якийсь багатий і попаде в твою ловушку
Відповісти
слухай свою сестру(ватсон),вона тобі дурного не побажає
ps.вибачай що пишу''ватсон'' бо не знаю твого імені
Відповісти
Ой дякую я почервоніла
Відповісти
я на тебе обілилася брррррррррррррррррррррррррррр
Відповісти
зате я сама гарна прегарна міс іс продавець вже 2017 року
Відповісти
ДА противогаз фестиваль року перемогло театральне кафе браво
Відповісти
міняй імідж,амазонка!
Відповісти
ти до мене щось хочеш
Відповісти
не зрозумів твого питання?
Відповісти
хто ти такий щоб давати поради икні подобається і це головне
Відповісти
в тебе діти є
Відповісти
хто такий икні?
Відповісти
В мене але краще щоб не було вредна зальотна ..... по секрету тобі скажу багато випила
Відповісти
Мені подобається і це головне
Відповісти
Що таке бубка хто знає що ти мав на увазі про бубку
Відповісти
бубка то спортсмен легкоатлет но до чого він як приший кобилі хвіст не второпаю
Відповісти
треба любити свою,ще ти молода красива народиш
Відповісти
а чого я маю його лизати і цілувати то чужий вонючий дядько
Відповісти
він багатий і пахне парфумами то бігун чого він має смердіти
Відповісти
то де його шукати того бубку
Відповісти
В Києві то председатель легкої атлетики з шестом бігає
Відповісти
о шо він стриптезер ..... на шесті .. крутиться
Відповісти
коли він у Луцьк прижає трба піти подивитися
Відповісти
хай дід петро ваш вам почитає ну і дури
Відповісти
Сама ти алігатор
Відповісти
Сама ти алігатор
Відповісти
чи яб корова мичала дженіфер лопес без дупи ....
Відповісти
Людмила,заспокой колектив,скажи щоб не писали такий бред.
Відповісти
я з ними не розмовлю з тим зоопарком .... в них гроші закінчилися на телефонах ....вже
Відповісти
ти на масажі?
Відповісти
ідемо додому дружині привіт передай
Відповісти
Ти не обзивай Люду,вона тобі нічого не зробила,взагалі ти в всьому винна, ти колектив розпустила,вішала їм сказкі а вони повелись.Перед тим як пишеш і говориш ДУМАЙ головою.
Відповісти
тю тю тю добре
Відповісти
до мене іти(ха ха тіпа повірив) не треба з (віртуальними) док.,є інші фірми, güle güle
Відповісти
Привіт ти в чаті
Відповісти
Привіт!
Відповісти
як справи
Відповісти
а де ти робиш ...
Відповісти
я згадала но писити не буду ще ті шмонькі взнають ще прийдуть до тебе мій генерале вонаи не пишуть бо в них грошей немам і погано телефон ловить машака знову налювалася як апачі а при бубочки говоримо зранку не а не помню і ті так само ..... ти поняв
Відповісти
При зустрічі(тет а тет) розкажу де працюю
Відповісти
Коли а як же дружина твоя а
Відповісти
колись
Відповісти
добре скажеш то буде наш секрет що ще скажиш хорошого
Відповісти
якщо знаєш де я роблю то приходь.
Відповісти
боюся твою жінку я з нею вже спілкувалася я знаю де вона працює біля парку ... там де дамба ой щось лишнє написала
Відповісти
за апачі получиш а до тої я піду з Натахою
Відповісти
завтра ідеш на толоку
Відповісти
ти що вже апачі?
Відповісти
ти що то та тумбочка на ножках мене так назвала
Відповісти
Ідіть ідіть вас вже чекатимуть................маха і натаха
Відповісти
де будуть чекати
Відповісти
про тичинки питає а в самого яка бубука
Відповісти
Да Аліночка іду завтра на толоку........,яка ти розумна,що тебе може бути спільного з тою машою,даже і не знаю
Відповісти
нічого я тобі вірна і більш нікому тобі побобається мій носик
Відповісти
Там камери кругом ,і є на вас кожну складений фоторобот,ПОНЯЛА,бо вас аліна здала
Відповісти
добре то по телеку покажуть якого розміру в тебе бубенчики
Відповісти
в нього нічого немає і ви нікуда не підете а то тьоті Ірі розказу що ви ходили я замістьнеї вона набазар пішла за редискою я НАЧАЛЬНИЦЯ і ви мене маєте слухати
Відповісти
Я тебе прощаю і зла не тримаю і у мене все в порядку з документами після свят будуть і в червні в мене весілля в Рівному в комплексі Швейцарія
Відповісти
Вчора за бубку писали сьогодні .......,я не поняв що ви від мене хочте,розшифруй що ти хочеш
Відповісти
Вчора вже поліція до вас приходила,що вони від вас хотіли?
Відповісти
Ми до тебе прийдемо а там турки багаті будуть .........
Відповісти
Не знаю треба подумати хай спочатку документи приїдуть ....
Відповісти
Ми тобі коровай спечемо ....
Відповісти
Накінець від нас відчепишся,як замуж вийдеш!!!
Відповісти
як мені захочеться як ти кажеш крапка
Відповісти
Акторка Вероніка нас на весілля в турецькому стилі позвеш?
Відповісти
я ще не складала запрошення а у ва я малабути но була за кордоном
Відповісти
не забудь запросити,подарок тобі хороший організуємо,Настя(за кордону) тоже читає це реаліті шоу
Відповісти
ти розводиш мене не гані
Відповісти
що робиш
Відповісти
Гі но дробиш чого до нього пристала
Відповісти
твій батько ганяє, а я правду пишу,крутая.....
Відповісти
не ізміняй мені з акторкою я відчуваю
Відповісти
заглохни мала а батько мій хороша людини чого до нього причипився
Відповісти
за тобою скучаю
Відповісти
зайдеш сьогодні до нас причепилася до тебе шахідка я в сбу піду розкажу про неї
Відповісти
заспокойся роксолано і не пиши,а краще не перепирчи їжу мужу(так як вчора зробила)
Відповісти
добре но ви просто дурдом
Відповісти
Тут Аліно дуже багато лишніх очей(читає пів Луцька),будь ласка не пиши,може і прийду,тримай зв'язок через О..
Відповісти
Взагалі ти сама учасниця цього дурдома!!!!!!Моє до тебе прохання не попадайся на очі і не звони, і не пиши смс нам.ДРАМТЕАТР за тобою плаче............ ,бо тобі вірити те саме що тим бомжам що ходять у твоє бувше кафе
Відповісти
Дівчата більше не пишіть,не витрачайте гроші на ці повідомлення,а краще щось собі вкусного купіть.Простіше передавайте свої повідомлення через Олю(буде бесплатно).Я вас люблю ........
Відповісти
ти в чаті
Відповісти
В чаті весь Луцьк
Відповісти
Я по чоловіку Берегова Аліна яка живе на вонїнів запрошую тебе на фестиваль їжі яжі який відбубеться 6 травня розходи беру на себе за дозволом схожу сам знаєш куди то шо в і ідемо
Відповісти
чому непишеше я чекаю відповідь
Відповісти
Аліна,я вже домовився з іною з вашого кафе.Ти ж одружена!!!
Відповісти
ну і шо шо одружена там людей багато буде то може підемо разом з тим з ким домовивися сьогдні піду дозволу питати в старшої твоєї жінки
Відповісти
В нас іною в кафе немає ...
Відповісти
з іншою мав на увазі
Відповісти
Аліна коли ти вже відстиниш??????????тобі мало що було в суботу в вас на роботі
Відповісти
марійка не проти щоб ти шов
Відповісти
А хто каже що я з машкою іду вашою! А що крім тебе і марійки(жосефіни) більше немає нікого? є одна порядна вихована.Ніколи не вгадаєте
Відповісти
Аліна ти що хвора,це вже діагноз!якщо ще раз я почую про тебе(що ти нас переслідуєш) то піду до твоєї свекррухі(вона в тебе ''КРУТАЯ'' і голова ОСББ і путівками завідує в федерації проспілок) і до її НАЧАЛЬСТВА щоб тебе лікували від хворої фантазії
Відповісти
да да вона хвора то людмила кусик
Відповісти
ні,не чіпайте ви ту людмилу,якби не вона вас давно б закрили(хто б працював би),як там вчора шашлики під жозефіну(вино) їли?
Відповісти
класно хочеться повтору видно ти теж був поряд раз бачив тепер хай мене всі нозивають Жозефіна
Відповісти
ага,жозефіна в бокале або машка в стакані
Відповісти
да ладно .......... то як підемо разом
Відповісти
Беріть мене з собою буде весело гарантую ............
Відповісти
Наташа маша аліна,хто ще хоче???????
Відповісти
А чого можна піти всі разом а потім на шашличок з тепленькою ..... прозорою ......... а Жосефіні жозефіну а малій токадо мікадо кікадо наша японка підсакуру занюхати то як льончик .........
Відповісти
третя лишня,вирішуйте хто третя, натаха........
Відповісти
то як домовляємося .........
Відповісти
ні 1000 раз ні,я вже домовився,ви запізнились
Відповісти
то не людмила кусик невже іра мордик капец
Відповісти
не думала що тьотя іра така ай ай ай
Відповісти
ви що нанюхались вдома,здуріли точно
Відповісти
дурій разом з нами на хата ті ті ті і йо йой йоойойоййййййййййй в нас зустріч за гарним смачним столом ми танцюємо в нам ми труд май
Відповісти
в кого на хаті?
Відповісти
На волі 9 зняли за 200 грн. пиходь бухньом разом зара мала підтяниться десь до іри пішла
Відповісти
то в якому складі ви гуляєте?
Відповісти
натахомаха і наша японка мікадошніца прийшла з сільпа закусь принесла приєднуйся
Відповісти
то у вас вже почався фестиваль алкоголізму,святкуйте на здоров'я!!!!
Відповісти
ми готуємося на фесивалі будуть конкурси ти нам заздриш
Відповісти
Да аліна не очікував,що ти будеш ''бухати '' напроти роботи своєї свекрухі.Взагалі краще більше уваги приділила б дитині.ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУПОЗОР ТОБІ!!!!!!!
Відповісти
Я сьогодні сама в Луцьку вони поїхали в село свекру погано стало я квартиру охороняю мені пити не можна я вже ухожу вони попросили їм закуски купити я і купила уявляєшвони на будинку напроти побачили що написано сонце ....
Відповісти
треба сьогодні добре закритися на ніч квартиру а то сама буду нашо пишу то мої думки нащо відправила
Відповісти
то давай вже біля СНУ зустрінимось?(
Відповісти
я уже їду додоми в маршрутці треба було рвніше де був а хаті не мажу тебе прийняти бо може свекруха приїжати мені нема куда тебе сховати хібашо я хату нам зніму ....
Відповісти
до речі ходила до твоєї вона в психдом мене хотіла запроторити но я сховалася в підіїзді з менемсанітари шукали я ледве втікла но яна неї зла не тримаю...
Відповісти
дуже шкода.......
Відповісти
мені теж уххххххххххххххххххххххххххххххх нічог в нас все попереду .........
Відповісти
Привіт! за сьогоднішній день я взнав ще більшого про них,но аліна це просто ..... .Я не знаю можливо хоть ти на неї вплинь.Думав хоть зустріну її то вчомусь її переконаю.бо далі ще хуже буде
Відповісти
Да співчуваю вам тепер треба думати як ті коліжанки доберуться вона нашу маму іру довела її чистити їздила це вже в рамки нівяк не водить дійсно маразм повний і я тут пишу на цілий луцьк вибачте шановні читачі .....
Відповісти
тут немає чого вибачатись(на цій стіні коментарів,можна поїхати)
Відповісти
бабкі і деткі пора домой!!!!
Відповісти
Ну ви(маша та наташа) блін даєте!!!!!сьогодні ви аліну переплюнули! 1:1
з вами залишилось ще на фестиваль іти!!!!
Як добрались до хат?
Відповісти
Доброї ночі! Напиши свій номер телефона!
Відповісти
Жозефина луцкая і князь каширський!!!!!
Відповісти
телефон не напишу злодії прийдуть свекруха приїхала
Відповісти
то через олю передай окей
Відповісти
ненне вона зараз трошки випиває не скажу свекруха зараз купаається а нвташа сьогодні вкакалася то від старості а машка впісїлася
Відповісти
то як домовимося
Відповісти
буду думати ніч попередуа іду пити чай з паскою з свекрухоюл
Відповісти
цілу ніч думала нічого не придумала не спала буду спати сьогдні
Відповісти
Як дела?
Відповісти
дякую за Жозефіну луцьку ткпер мене так всі будуть називати ............. ну як ідемо
Відповісти
ідем,без аліни тільки!
Відповісти
я все таки очу побачититрахторця то як ідемо
Відповісти
то як домовляємося
Відповісти
я іду з вами коли
Відповісти
я вчора тебе бачила пі вікнами будинку де ми хату знімали для тренінгу
Відповісти
ладно іду в там там пока удачі
Відповісти
ти не ідеш з нами,бо така сказала маша!
Відповісти
чомууууууууууууууууууууууууууууууууууууу я там вже квартиру підшукала коли зустрінемося
Відповісти
Твоя свекруха так сказала!
Відповісти
неаааааааааааааааааааааааааааааа я так вирішила .........
Відповісти
то як домовляємося чи в приваті но номер мобілки не дам
Відповісти
де ти пустунчику я іду тебе шукати
Відповісти
Хороший вчора у вас був тренінг!!!ти ковер помітила а наташа диван!!!даже не знаю чи варто з вами іти
Відповісти
що ти вирішила?
Відповісти
я вирішила те що вирішив ти
Відповісти
да ладно то все брехня вирішуй
Відповісти
Звідки я знав,що ти сьогодні..... .Треба попереджувати раніше!!!
Відповісти
Привіт я вже в місті то як завтра ідемо разом !
Відповісти
Привіт! так!
Відповісти
добре буду чекати нашої зустрічі з нетерпінням ...... я вже рахую години і хвилини ....
Відповісти
Хто ти така він мій я піду його дружині піду розкажу пройдисвітка карауллллллллллллллллллллллл він піде зі мною .. і все
Відповісти
завтра зустічаємося на волі 1 квартира 30
Відповісти
час скажу о
Відповісти
Знаю що заболіла,бажаю тобі виздоровлення!!!!
Відповісти
Знаю що заболіла,бажаю тобі виздоровлення!!!!
Відповісти
Знаю що заболіла,бажаю тобі виздоровлення!!!!
Відповісти
бачив твоє фото,красива!!!!!!!!!
Відповісти
Я не Б я порядна а за фотографію я знаю я красива як мадонна рафаеля мій телефон поламався я в інтернет кафе .... я тебе лю ууууууууууу
Відповісти
я твоя Афродіта ....
Відповісти
вже поремонтувала свій телефон?
Відповісти
скоро зайду
Відповісти
чому не захоиш
Відповісти
ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і таке буває лише в цьому кафе
Бачив ''конкурс краси в кабінеті ШЕФА'' ваше.Коротко-перемогла дружба,але переможницю сек.і знає О.. .І в неї запитайте хто переміг.Ви дивуєте мене....здивуйте ще більше.Чао
Відповісти
Ой ЛЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
Відповісти
угуу ууууууууууууууу скоро побачимося .... вже тепліє
Відповісти
завтра як домовлялися на тому місці буду тебе чекати.......
Відповісти
Зараз їду з Леонідом Петровичем з і про тебе говоримо .... передаємо тобі привіт ........
Відповісти
Ваша Вероніка вже одружена!!!!можете вітати!!!!!!
Відповісти
дякуємо підемо вітати я за тобою дуже скучила.....
Відповісти
скоро підемо в парк цьооооооооооооооооооооо
Відповісти
Вони хочуть іти до тебе на квартиру(без звонка)
Відповісти
Хватить людей мучити (ти знаєш про кого іде мова),бо ти дограєшся,що через тебе можуть виникнути проблеми у власника кафе.БУДЬ ЛАСКА аліна, не чіпай ти вже нікого,забудь що думаєш і живи просто.Пожалій себе і свого роботодавця.
я вас не знаю а ви мене.
ps.Мілочці-слідопиту великий
привіт!!!!!!
Відповісти
Привіт може зустрінемося Леоніде я так цього чекаю якби ти тільки знав ......
Відповісти
Хто це?
Відповісти
він мійййййййййййййййййййййййййййййййй не всьо я тобі .......
Відповісти
Ти найкраще що є в кафе..........
Відповісти
я знаю .
Відповісти
ШОК!!!!Ще такого не бачив!Прийшов вчора в театральне кафе дивлюсь що продавець(на бейджику чи галина чи аліна було написано) іде по кафе а в руці миша мертва.Головне так спокійно несла її,що було таке відчуття що вона її руками ловила.Капець........
Відповісти
у вашому колективі лише наташа толкова,яка є така і є,остальні наіграні,скушно з вами.наталії привіт,ти молодець,остальні сильно переграють свої ролі,особливо людмила та аліна.так як ви мене обговорюєте це вам не личить.не хочу вас бачити і знати.пока удачі
Відповісти
Гарно виглядаєш......
Відповісти
дякую мій пухнастику .......
Відповісти
ти мене розпалив напиши що небуть
Відповісти
що сталось.....
Відповісти
може зустрінемося
Відповісти
то мабуть марійка прикалюється,що пише від імені люди
Відповісти
Аліна Берегова з кафе театрального,остав мене в спокої!!!!!!Після сьогоднішньої виходкі твоєї в сільпо(ти не защо била порядну жінку там),твоє місце в психлікарні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps.люда все буде добре
Відповісти
послухай аркадія кобякова- ты така як лед
Відповісти
ви всі індивідуальні і красиві по своєму,крім бабич(вона мене травила).....
Відповісти
Працівниці кафе в особі люди та аліни,ви сильно порушуєте особисте моє життя.Що ви від мене хочете?
Відповісти
Хто перший принесе Олі бутилку коньяка,тоді повірю ДІЙСНО в щиру симпатію до мене.Інакше будьте здорові
Відповісти
Чув,що ВСІ ви забігали до Олі,дякую!!!!!Ваші дарунки підуть куди треба!побачимось
ps.ЛЮДІ АЛІНІ НАТАШІ МАШІ ))))))
Відповісти
Гарного вам робочого тижня дівчата!
ps.люда ти ''природжений хімік'',але ціню ........ .
Відповісти
класна,не на іграна,хороша,порядна і перша прийшла
Відповісти
пиши на пошту,що оля сказала
Відповісти
Дівчата ви всі замужем,вам гріх про таке думати!!!загалом це все ваша ігра щодо мене,ВАЖКО вам повірити,все одно нічого не може бути ви(читайте више).ВИ ВСІ ОДРУЖЕНІ
Відповісти
Не красиво ти сьогодні поступила,ганебно по відношенню порядної олі.
Відповісти
Якщо ти мене дійсно мене любиш ти повинна вибачитися фінансово чи морально перед нашим агентом тоді буду знати взаємність

бо особа Веро думає що то ігра щодо мене
Відповісти
Алінка круче машки(кідалово) та людмилки.Будете ржати не з нас.Скоро побачете.
ps.машка не старайся розвести на ресторан(я сам з тебе ха ха) та не підбивай люду на глупость
Відповісти
Дівчата що ви робите.Як вам супер соуз з запахом села.
ps.добавка до нього була дуже пекантна(вчора залишили на асфальті,фууууууу),Ви якісь там точно хворі
Відповісти
Ви вчора отравились соусом приготовленим в цьому кафе.Вміст цього ''соуса''(з шлунка коня та його кішок) ужасний.Його случайно забрали з холодильника,ті люди що взяли не винні
Відповісти
Гарно ми з тобою сьогодні провели час!Дякую))))
Відповісти
От дійсно навели порядок в кафе завдякі цій зміні:чисто, вкусно, і гарні дівчата.Можна виділити Альону Бабич та красиву дівчину в окулярах.Так тримайте!!!!!
Відповісти
як сьогодні відпочивала в чевермето,то був з тобою бідняга якого ти розводила
Відповісти
гарна дівчина ...
Відповісти
сьогодні прийшов в останній раз до вас(вкусна продукція ваших колег),більше не прийду(факт).
За ці пів року що ви мені ''перемивали''кісточкі ХВАТИТЬ.
Аліна за цей час достала петровича(він мені не ''батько'')
Маша-кідає все що ходить
Наташа-нормальна
Люда-бережи сім'ю
все хватить,я нікого не хочу обідити.Ви всі хороші крім маши но всі ми одружені,ТАБУ.
особливе вітання ВЕРОНІКІ ЯКУШЕВИЧ-скотиняка,яка доставала три рокі,а сама вийшла замуж по знайомству (мама звела)
ps.альонушка ти гарна но пізно
Відповісти
Давно такого не бачив,щоб серед робочого дня по прилавку(алкоголь стоїть) кафе бігало пара ТАРАКАНІВ,це вже занадто.Потрібно подавати скаргу в міську раду на ПОВНУ ПЕРЕВІРКУ ЗАКЛАДУ.
ps.перестаньте видумувати бред щодо мене,все що ви думаєте(аліна люда маша наташа)ЦЕ ПОВНА АХІНЕЯ.Ви мені не цікаві
Відповісти
Завжди я їх сварю(зміну №2),хоча в більшості моментів вони не винні а треба пред'являти претензії до власника.Дівчина-продавець зміни№2 літа 2017-Люда,вона заслужила.В першій зміні вибирати почті не має з кого,хоча Альона
Відповісти
Хто перший прийде до О.. ''з чем-нибудь '',то буду знати точно о симпатії до мене.А то бачу від вас холод
Відповісти
Всім дякую))))Вас почув всіх(в кімнаті).Щодо марії та альонито це ігра між ними.Люда аліна наташа цілую..........................................................................................
ps.тільки аліна не роби те що зробила на поверх више
Відповісти
Вероніка пора додоми їхати,турок сам удома.Люда the best
Відповісти
Слабакі,слідкували,ходили та не нічого нового не винюхали.Надоїли все пока удачі
Відповісти
Бабичи машка і альонка дві аферисткі,не видись на них,одній треба ресторани другій шоколад з львівської мастерні,а потім кінуть як нічого і не було
Відповісти
це для мене не новина,хай вам щастить,''ловіть хорошу рибу''
Відповісти
маша і альона з почином!!!!!!дівчата прошу вас не дуріть і не позорьтесь.ви є продавці а це всім сказано(любите халяву розводку т.д.),ви мене ніколи не цікавали,не я винний що ви зациклились,а вероніка, яка вам мозгі промила.до речі люда та жіночка яку ти провела від моста до перемоги мені не mother.не смішно мені вже,заспокойтесь.7 липня побачимось якщо вас це цікавить(в олі відповідь платна)
Відповісти
Хоча є одна позитивна працівниця кафе,розумна релігійна красива,тільки один мінус що руда(якби була блондинкою то було б хорошо).Остальним чао і до зустрічі(оля знає )
Відповісти
Дівчата кафе,через ''ваші приколи'' мушу писати на цьому сайті волинь 24,бо по іншому до вас не доходить.Ви такі голодні що вже я вивчив всі кафе ресторани готелі Луцька та пригорода.Маєте чоловіків сожителів беріть їх і путь дорогу з ними.ДОСТАЛИ ВИ НЕ ЩИРІ,У ВАС ОДНЕ-ХТО З ВАС БУДЕ ПЕРШИЙ-НІХТО.
Відповісти
тепер від вас є один позитив !
одну з ваших працівниць поспорив на велику суму думаю збудеться ... напротязі трьох місяців не прийду в ваше кафе ..... ви маєте право витирати лоб об скло кафе і я з вами пограюся ще альонка лазить телом за нами ...... шоу продовжується ..... ви не добрі.....
Відповісти
ти мені вже надоїв.я тобі не буду платити, щоб ти прийшов в кафе.
Відповісти
зміна №2 , приходити у ваше кафе чи ні?
Відповісти
мовчання,значить не хочте щоб заходив,ладно так і буде
Відповісти
Сьогодні ви побили дівчину не защо завтра буде подана заява в поліцію.Чекайте на роботі
Відповісти
ти молодець,взула всіх!!!!приємно змінилася в кращу сторону,так тримай
Відповісти
Бачив вас!!!!ви що когось сьогодні проводжали на море?,знову сестри бабичи(бабочкі)хотіли провокацію зробити.Люда тобі косічкі не ідуть,краще дулька.Ваш ''мурашник'' віддав безпритульному,а взагалі я ніколи не їм вашу ''продукцію'', а віддаю їм(даже з вишнею).Наташа ти зараз супер
Відповісти
ваше кафе перевірив пора закінчувати......по працівницях я б відмітив би лише Іру Мордик.Роботи над покращенням у вас дуже багато.Перевірки у вас такі фіктивні як виконання законів в країні,тобто все на волоску у вас.
ps.людмила працівниця хороша та трохі запала в душу.
пока удачі
Відповісти
сьогоднішній ваш випад в сторону працівниці супермаркету театральний,не припустимий абсурдний.Тут два варіанта або ви хворі або надіїтесь на свою безкарність.сподіваюсь що ти марія бабич будеш покарена по заслугам
Відповісти
Обірвалась остання ниточка,закрили через вас мабуть самий найкращий заклад.Тепер все чао.А ''агента'' о.ю,не ''мучте'',я з нею вже не спілкуюсь.Що машка ''вчора получила від власника твоєї бувшої квартири князя''!!!!!Люда Люда все спортила,розбила мені серце!!!!!!!!знати вас не хочу
Відповісти
Сьогоднішнього дня ''моїм офіційним представником ''буде ....ніка,а не о.я.всі питання до неї.там буде одна відповідь-схаменіться і залиште мене в спокої
Відповісти
велике прохання до тебе і до інших,перестаньте звонити і спонсорувати особу О.,я тисяу раз вам повторяю що вам не хватає в цій жизні(одружені з дітьми тощо).живіть як жили(до віртуального кохання)і все буде добре.ХОЧА МІЛОЧКА ТИ МАБУТЬ ВЧОРА ПІШЛА ВА БАНК,ти вчора була дуже вродлива,але всім пізно.все немає агента і крапка.
Відповісти
Останній раз писати завжди важко..... .Люда ти дійсно подобалась але все сама спортила.Аліна та Наташа виявились самими цінними працівниками кафе ВИ КЛАСНІ,за вами майбутнє кафе.ви THE BEST,ОСТАЛЬНІ зі зміни кідалки
Відповісти
Дівчата кафе ви повинні все вернути що давали ліповому агенту олі,поки не втікла на курорт турції чи єгипта.Вона вас з серпня 2016 року здавала і радувалась з ваших сварок.скупа та невдячна істота вона,бого їй суддя.
Відповісти
оля нечипорук(в народі чпок) дуже вам дякує що ви її спонсорнули на море в серпні,сарафанчик купила за ваші гроші,особливо вона дякує аліні яка зібрала з вашого колективу 600 грн(тіпа для петровича) і люді яка винесла з сімейного бюджета 1000 грн.вона ''бідна і нещасня оля їй всі винні''.ЖАДНА ШАХРАЙКА ЛУЦЬКА З СІЛЬПО .ТЬФУ НА НЕЇ
Відповісти
Дякую за вечір)))пока удачі
Відповісти
Жінка яка кляне та безпідставно облаює іншу,яка їй нічого не зробила це показує твій бутилковий айкью IQ.Ти сама хотіла нас розвести в прямому,але тебе опередили,бо знали що ти затівала.БОГ ТОБІ СУДДЯ,але якщо ти ще раз нас згадаєш поїдиш лікуватись від алкоголізму,зеро.
Відповісти
Мені дуже шкода,що ти повелась на ''остапа бендера'' ольку,навіщо ти скільки грошей їй передала(коробку конфет тіпа від мене я тобі не передавав, це її проект був).вона мене теж розводила щодо тебе.Вона вела свою ігру,ЩОБ ВСІХ ВЗУТИ
Відповісти
Якщо ти олька(синій ніс) не поверниш дівчатам того що в них брала в понеділок то будуть на тебе заяви складені в поліції.І хватить ображати людину не за що,сама все почала сама і виходь правильним шляхом.Будеш обзивати тобі все вернется в майбутньому
Відповісти
Ти молодець,но завжди в аферах є недостаткі.В тебе було два:перше саме вагоме це твій завжди алкогольний стан(завжди багато лишнього говорила),друге-твій чоловік.Бо те що він в суботу,як ти їздила до Луцька на '' їжу'',розказав чоловікам тобою кінутих жінок,більше 5000 грн здоїла,вони і забули б але був інший агент мій в кущах сиділа і слухала все чітко.......Щасливого тобі приземлення,гарної засмаги в ХУРГАДІ......тепер ВСЕ,ВСІМ ПОКА УДАЧІ
Відповісти
'' оля '' на відпочинку, а ви дівчата на кухні,я знав що вона за моєю спиною щось заробляє(якоби від мого імені),але не так МНОГО.Да, після цього в доброту чесність порядність вже і не повіриш більше.ТАКІ ОСОБИ І ЖИВУТЬ ХОРОШО В ЦЬОМУ СВІТІ!!!!!бог тобі суддя!!!!бачив її нового поклонніка,квіти їй дарить,поки чоловік на заводі а вона ....,такий не дуже,як і вона(фу)все давай до свидания удачі
Відповісти
Пишу,бо вас шкода,олька нечипорук об'явила на вас охоту і не тільки.Будьте обережними.Більше писати не буду.Редакція волинь 24 вибачайте що писав на вашому сайті бо не було іншого варіанту.
Відповісти