--> Кривава бійка і розгром у нічному клубі Луцька | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Кривава бійка і розгром у нічному клубі Луцька

31
21
Кривава бійка і розгром у нічному клубі Луцька
Серйозна бійка трапилася у луцькому нічному клубі HOLLYWOOD: троє молодиків побили охоронців і відвідувачів клубу, і навіть поліцейського. Втихомирювати «бійців» довелося аж чотирьом екіпажам патрульних.

Почалося усе зі словесно перепалки: близько півночі троє молодиків і дівчина посперечалися з охороною. Поступово конфлікт переріс у шарпанину, а далі - і в бійку.

В ході бійки вибили скло у вхідних дверях, побили вікна, пошкодили стіни і інше майно. Власник клубу, якого викликали працівники, наказав закрити двері, аби винуватці не змогли втекти, не відшкодувавши збитків. Проте це тільки посилило їх злість.

Дісталося і охоронцям, у яких згодом виявили численні забої рук, ніг і голови. І патрульним, що прибули на виклик: одному з копів розбили губу і щоку. Нападники намагалися вирвати гумові кийки у поліцейських.

Власник клубу Володимир Фіщук стверджує, що троє розбишак побили і відвідувачів клубу.

Зрештою «скрутити» трьох забіяк змоги ще три екіпажі, які приїхали на місце.

Очевидці стверджують, що троє хлопців могли бути під дією наркотичних речовин: в ході бійки вони не реагували ні на нанесені їм удари, ні на отримані травми. «Мотлошилися так, ніби якихось таблеток наковталися» - стверджує один з очевидців.

Зрештою в одного з нападників виявися зламаний ніс, в іншого – побита щока. І в усіх – до крові розбиті кулаки.

Хлопці навіть після затримання поводилися зухвало і заявляли, що не бояться відповідальності. Проте, як виявилося, просто не усвідомлювати серйозності скоєного: за умисне пошкодження майна і напад на поліцейського їм реально загрожує кримінал.

Усі троє – лучани, студенти польських вузів, які приїхали на кілька днів у Луцьк на відпочинок.




Передрук заборонений
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
21

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
який власник такий клуб!
Відповісти
А до чого тут власник. Єдина його вина що він найняв таких горе-охоронців, які мали тих обдовбишів, скрутити і ізолювати від решти відвідувачів до приїзду поліції. Але "окспаха" є "окспаха".
Відповісти
До чого тут власник? Що за "брєд" Яке виховання такі і вчинки.
Відповісти
Таке бидло треба розстрілювати на місці! Це не люди а біологічне сміття!
Відповісти
Біологічне сміття це те що пише такі коментарі як ти
Відповісти
Ти напевно один із тих нариків-бухариків, що вже протверезів вибл@дку?
Відповісти
А ти напевно один із тих 20 мусорів якій получів по їблу суч@ра??
Відповісти
Друга трьошка.
Відповісти
Це не тільки наркотики ,а ще весна діє на психічні розлади .В скритих психів весною загостриння ,а ще під дією алкоголю і наркотиків в 2 рази посилюється.
Відповісти
ништяк пацани.зачот
Відповісти
У Польщу відправити звіти поліції, в їхні пту.
Відповісти
Чучало неочухане.. є заключення експертів чи рішення суду шоб відправляти?? в пту тебе робили а це універи
Відповісти
Не базарь без масті падла
Відповісти
тихенько подрачуй свій кулачок
Відповісти
Чучало неочухане.. є заключення експертів чи рішення суду шоб відправляти?? в пту тебе робили а це універи
Відповісти
Чучело, давай на 19 біля Бімбома, я навчу тебе манер спілкування.
Відповісти
Мусара підар-аси, допридумували і зробили статтю...
Відповісти
Звіти відправлять це 100%, за це відрахують з навчання. Хлопці молодці, тільки сам собі можна зробити краще))))
Відповісти
Ну приіхали на відпочинок, то тепер найкращий відпочинок для вас буде на нарах.
Відповісти
Нехай це такі бухарікі-наркомани як заявляють мусора і свідки , но то шо прості хлопці розклали охоронців цієї ригаловкі , вирубили мусора, і на їх затримання треба було ше 3 наряди після того як вже 4 приїхало то позор і стид такім мусорам і охоронцям які хваляться шо скрутили 3 студентів 7нарядів мусарів..АХАХАХА
Відповісти
Будуть на зоні чиїмось лялічками. Там люблять молоді попки.
Відповісти
Якщо не володієте і нформацією, - не говоріть дурниць! Спочатку приїхав 1 екіпаж, як на звичайний виклик, а вже потім приїхало ще три! В сумі 4 екіпажі, А НЕ 7!
Відповісти
це така сама там охрана стоїть) як цей рахує хахаха
Відповісти
Читаю коменти і дивуюся які наші люди реальні бидлугани, пишуть брєд, бо мозгів нема. Навіть в Польщі цих уматів вклали б за пару хвилин і всі поїхали на нари мінімум на 2-3 роки. Такі орки це реальна загроза громадськості. Тому і нема де відпочити нормальним людям.
Відповісти
Молодці що мусорам вломили
Відповісти
И власник з подбитою лапкою ходить.
Відповісти
Пацикі то так красава а але попали жостко , і попали на касу , шо їх так порвало , ярость , це буває, Яб побачів тих людей шо б вони робили коли б їх побачіли а не гонять бочку на охоронну , охранна чьоткі пацикі , але буває всяке кураж в тіпов був бешаний , бажаю все рішать без срока )
Відповісти
а знаїте чому все так? а тому що охоронці там підари )))
багато на себе беруть от ы получили .))
я ОХОРОНА Я ..
- рот закрий . ти обслуговуючий персонал! нє. ти сміття!
отак
Відповісти
Мда 4 екіпажі це серйозно))
Колись два Беркута розганяли і втихомирювали і по 10 чоловік. Оце наша поліція - понабирали по оголошенню...
Відповісти
А хлопці молодці!!!мало дали тій охрані! !!!вони заслуговують на гірше.
Відповісти
видео в утуб
Відповісти