У луцькій «Опері» відгримів «Дівішник»

14
-13
У луцькій «Опері» відгримів «Дівішник»
У луцькому нічному клубі "NEW OPERA DANCE CLUB" відбувся "Дівішник".

Вечірку відгуляли у п'ятницю, 10 лютого.

Фотозвіт з "Дівішника" опублікували на офіційній сторінці нічного клубу у соцмережі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-13

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
одні алкаши і алкашки, куряги, наркомани і простітутки...
Відповісти
Всі бляді в одному місці...
Відповісти
Ті ж самі старі бляді, схожі на старіючих балерин. Як кажуть в народі, той же хуй, тільки вигляд збоку.
Відповісти
З чого такі висновки???Свої брудні думки тримайте при собі.Невже нормальні люди не можуть пристойно відпочивати у нічних клубах?
Відповісти
Дуже скудненько.Опері вже торба наступає.
Відповісти
І потім ці люди кажуть, що нема чим платити за комуналку?
Відповісти
вони просто не платять, ы не знають що це таке. батьки платять))
Відповісти
Повністю згоден, всі гроші витрачають на косметику і вбрання а батьки платять за комуналку, спитайте заради цікавості скільки кубів газу в них за місяць набігло, цікаво що скажуть))))
Відповісти
Самотні дівчата які просяться щоб їх хтось взяв...
Відповісти
блядишник, а не девишник
Відповісти
От мені цікаво, невже існують чоловіки яким подобаються дівчата з тими намальованими бровами? Чому вони зараз всі їх малюють, невже хлопцям подобається?
Відповісти
Такої кількості чудовиськ давно не бачив, це не дєвішнік, а хелловін без гриму. Опері точняк хана. Всі гарні по великім містам гастролюють....а це жесть просто))))) Я подам на дане видання в суд адже цей пост мене сну позбавив!)
Відповісти
Боже, який жах!!!нормальні люди туди не ходять
Відповісти
Чому стільки страшненьких дівчат, там що фейсконтроль такий...
Відповісти