Церковні послуги на Волині здорожчають, - владика Михаїл

17
0
Церковні послуги на Волині здорожчають, - владика Михаїл
Владика Михаїл припустив, що збільшення мінімальної зарплати вплине і на вартість релігійних обрядів.

Про це він розповів в інтерв’ю у програмі “Протилежний погляд”, пише “Конкурент”.

Митрополит Луцький та Волинський УПЦ КП Михаїл розказав, чи зросте "ціна" релігійні обряди, враховуючи збільшення мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень.

"Зросте, якщо відповісти просто. Інфляція, яка відбувається у державі, відбувається скрізь. Ми повинні платити газ, воду та інше. Гроші потрібно десь брати, тому якісь церковні товари стануть дорожчими, крім добровільних пожертв", – каже владика Михаїл.

Однак він закликав йти до храму, незалежно від того, є у людини гроші, чи нема.

"Не треба зациклюватися на фінансах, коли йдеш до храму. Якщо ви хочете похреститися і у вас нема грошей, то йдіть так. Священик повинен відслужити безкоштовно", – зазначив митрополит.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Этот косящий под православного предводитель сектантов - ещё тот барыга)))
Відповісти
це Кірілл є баригою від КГБ-ФСБ.
Відповісти
Цей жидяра гроші любить, ВЕЛИКІ гроші!Записуйтесь,чи вступайте до Київського патріархату,хто ще не вспів,бо це ж _ УКРАЇНСЬКИЙ патріархат.
Відповісти
МП РПЦ - це секта.
Відповісти
До чого тут патріархат, шановний?
Чи може у Вашому, МП, благонадьожному і правильному - менше гребуть??
Відповісти
на небі теж усе подорожало в пеклі газ і вугілля, а скільки води свяченої випили....
Відповісти
Читаю коменти і бачу що сепари не дрімають
Відповісти
Знаю Михаїла особисто. Розумна і виважена людина, що має багато впливових ворогів.
Відповісти
знаю митрофановича особисто, гей чоловіче, де автоквакуатор і fbi-харчевня? чому за попа впрягаєшся?
Відповісти
Михаїл - самий найкращий на Волині
Нехай його Бог береже!
Відповісти
Шановні Володимир та Оксана! Ви дарма витрачаєте літери-що-небудь доказати ваті з путінського патріархату-себе не поважати!Облиште! Це для недоумкуватих сєпарів є"нормально" нагребти бабла по церквах і лаврах та переслати його в Мацква-сарай .Адже за офіційними даними СБУ одна лише Києво-Печерська лавра щомісячно переганяє в Кацапстан більше 100 000 євро! Так що для них убивати своїми ж руками свій же народ-це цілком нормальні речі!
Відповісти
Что то мне мне очень верится что похрестят без грошей, ну не внушает доверия и все тут
Відповісти
Попи а що ви зробили для АТО???
Скільки можна кабаніти?
Відповісти
для Ато зробили багато . Вилізь з-за компа і запитай в людей скільки раз вони були на предовій.
Відповісти
Друже а ти хоть знаєш що таке передова????
Відповісти
Вас треба переатестовувати бо вже мізки сохнуть.
Відповісти
Та Ви б і добровільні пожертви, якби могли, то зробили дорожчими! =)
Відповісти