--> У Луцьку водійка-порушниця лаялась і тікала від поліцейських | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку водійка-порушниця лаялась і тікала від поліцейських

26
16
У Луцьку водійка-порушниця лаялась і тікала від поліцейських
У Луцьку патрульні затримали жінку-водія, яка порушувала правила дорожнього руху, не виконувала вимог про зупинку і лаялась.

У неділю, близько 11 години, патрульні зупинили автомобіль, водійка якого порушила ПДР. Однак жінка почала поводитись зухвало та навіть покинула місце події, продовжуючи грубо порушувати правила дорожнього руху, чим наражала на небезпеку учасників дорожнього руху, - повідомила прес-служба патрульної поліції Луцька.

Екіпаж затримав автомобіль на проспекті Грушевського.
Жінка ніяк не могла змиритись з тим, що її зупинили та вживала нецензурні вислови на адресу патрульних.

Тож водійка отримала одразу 3 адміністративні матеріали:

- ст.122 ч.2 (користування водієм під час руху транспортного засобу засобами зв'язку),
- ст. 122-2 (невиконання вимог про зупинку),
- ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП.

Теги: поліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
16

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як уже дістали ті БЛЯНДІНКИ. Прав не маю, документів не маю, але сестрі подзвоню. Давно уже їх пора прибрати з проїзджої частини. Дістали!!!
Відповісти
А все-таки ідіотка)))
Відповісти
Вже аж цікаво стало - хто сестра така крута, де працює. Трохи смішно.
Відповісти
А де відео як 4 екіпажа поліції заламували цю жінку як якогось уголовніка...
Відповісти
На тому відео було б дуже гарно видно,як ця"жінка"верещить матами,як сапожник.Одне те,як вона себе вела на початку відео говорить про її виховання.Видно в Локачах так вчать їздити.Бидло без мозгів.Голова в неї хвора.Хай лікується.
Відповісти
Цікаво де тебе вчили???Бидло!!!!якого ображати жінку,в очі сказати Слобо буде,піздун діванний
Відповісти
яка ганьба. у дівчини ноль виховання.
Відповісти
Так что їй морду завуалювали?
Відповісти
Напевно "сестра"крута дуже
Відповісти
«Доблесна» поліція викидає в змі відео, де дівчина під час руху на авто розмовляла по телефону.....в коментарях радісна сіра маса кричить: «Розіпни»....хворе суспільство
Відповісти
А шо,може треба похвалити?Хворе суспільство починаєтьсч саме з таких "хворих"людей,як ця дамочка.Попробувала б вона так себе вести в Європі чи Америці.Їі б мордою об капот тріснули-і правильно би зробили.І да,цікаво дуже,чи вона була твереза.
Відповісти
Це ти хвора на голову а сіра маса це ті хто на ауди ще не заробили???
Відповісти
Пані, аути, від захворювання аутизм.
Відповісти
Лана, а якби на переході була ваша дитина, ваша реакція??? Тому не розіпни, а навести порядок треба. У любій цивілізованій європейсьькій країні за розмову по телефону великі штррафи. І якщо попав, то ніхто"сестрі не дззвонить", а вибачається і платить. Поїдете - перевірте!
Відповісти
Оооо,знаю цю дуру
Відповісти
АХУЄННА ДІВКА)))
Уважаю
Відповісти
То хто ця пані? Хто сестра? Країна і Луцьк має знати своїх героїв в лице!
Відповісти
Тупенька така)
Відповісти
Господи, як добре що переключаються на інші теми , а то весь час були медики! Ха.-ха!Чим би полішуки не бавитись, щоб медицину не чіпали!
Відповісти
Мені цікаво , а чому наша "хороша" поліція не знімає таких відео, коли ловить чиновників, депутатів і т.д.? Це смішно! В нас кожен другий розмовляє по телефону за кермом, можливо був дзвінок від дитини чи щось серйозне ! А от так на посміх виставляти жінку це якось низько! Якби хоч щось серйозне порушила....
Відповісти
При чому тут дзвінок від дитини?В тьоті дитина вже велика.Вона не мала документів при собі,або не показала їх,вела себе зухвало.Тут дуже мало показано на відео.Ця тьотя ще та лярва.Всіх мала в одному місці.Бридка істота.
Відповісти
Ще хтось захищає таку поведінку?Патрульні вели себе нормально.Зупинили,попросили показати документи.Чого вона істерику встроїла?Напевне тому,що дуже високої думки про себе.Думаю це в неї не перший випадок.Має бути соромно.
Відповісти
До свідка це жінка це шмара яка опозорилась на весь інтернет і тебе дурака позорить.
Відповісти
Все що вона напевне вміє ,це добре розставляти ноги!!!!
Відповісти
не насосала а подарили
Відповісти
Яка ж ідіотка.Жах
Відповісти