Підлітки-учасники бійки біля «Порт-Сіті» вживали алкоголь, - батько однокласниці

32
6
Підлітки-учасники бійки біля «Порт-Сіті» вживали алкоголь, - батько однокласниці
Підлітки, які минулих вихідних побили 14-річну школярку за торгово-розважальним центром "Порт-Сіті", виживали алкоголь.

Про це заявив батько луцької школярки, яка навчається із учасницею цього інциденту, у дописі в соцмережі.

"Ця Марта Гузь, яка побила ровесницю з Київа - це однокласниця моєї доні. Була вона у стані зміненої свідомості. Кажуть, що наливають малолєткам у тому ж закладі ТРЦ Порт-Сіті, де й розпочалась бійка", - написав Лев Фоменко.

На його думку, охоронці мали б припинити бійку.

"Йо***ий сікьюріті, який бачив, що діти неадекватні та агресивні, не припинив бійку, не розвів малолєток, не подзвонив ментам чи батькам, а вивів їх за "Порт-Сіті", щоб вони там закінчили з’ясовувати між собою відносини за допомогою пі***лін", - переконаний чоловік.

Нагадаємо, потерпіла Дарина ще й досі в лікарні, а слідчі відкрили кримінал, проте висувати обвинувачення будуть лише після того, як її випишуть і надійдуть остаточні висновки судово-медичної експертизи.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Посадити її на років п'ять!!!!!!
Відповісти
Чому ви вирішили що саме Марта побила дівчину? Згідно показів які надала потерпіла їх (нападників) було декілька.Чи можливо це ваша суб'єктивна думка, яка стосується неприязню до даної особи. Люди схаменіться це діти, ми всі були в такому віці не подарунок. Я знаю цю родину вони нормальні; адекватні люди, просто їхня дитини попала під вплив поганої компанії!!! P.S. А вам шановний Лев Фоменко раджу перед тим як щось писати впевнитися в правдивості ваших здогадів.
Відповісти
Скоро і тебе віддубасять там, побачим як тоді заспіваєш!
Відповісти
Нормальні люди нормально виховують дітей.І контролюють де вони знаходяться і з ким.
Відповісти
Так говорить тільки та людина, яка не має власних дітей. Як можна проконтролювати кожен крок дитини? Всі батьки хочуть довіряти своїм дітям. Інколи в нормальних сім'ях нормальні діти роблять помилки.
Відповісти
А він нічого поганого не написав. Написав правду. Малолєткам дійсно там наливають. Вони себе називають золотою елітою міста.
Відповісти
Слухай, ти, "захисник"! Якби це твою дитину так побили, то що тоді ти б говорив?? Всі ми такими були??? Чому розписуєшся тут за всіх? Особисто мене вчили батьки за свої вчинки відповідати. Це могло б закінчитись ще гірше. І що тоді?? Поганий вплив компанії -це невдала відмазка! Малолітнє стерво буде відповідати за те , що накоїло!
Відповісти
Це не відмазка! Повірте вона відповість за свої вчинки. А вас мабуть батьки навчіли всьому, окрім ЧЕМНОСТІ, та ТОЛЕРАНТНОСТІ. Судячи з ваших коментарів ВИ не чім не краще даної особи.
Відповісти
Дозволяють дітям все робити і вести себе зверхньо.Геройкою стала що і декількома ж такими ж як і сама нікчемами побили беззахисну дівчина.5 років колонії тоді буде час подумати.А батькам замість того щоб цяцькатися зайнятися нормальним визованням.І цікавитися своею дитиною.
Відповісти
А ще діти кажуть, що є причина, чого її побили. Вдумайтесь: у дітей є причина бити ногами і вибити око!!!! Чи ж то раніше дівчата отак билися??? Батькам буде добрячий урок, хай би усіх хто бив дівок посадили в в кпз на 15 діб, щоб знали, а то мамаші он вже пишуть, поганий вплив. Який вплив?? Твоя дитина ногами била!!! Ногами!!! Чи то батько так маму дома?
Відповісти
Мама так роздуває проти порту бо вимагала компенсації а її послали і правильно зробили
Нема чого обрізувати людей
Відповісти
А нащо тоді така охорона? там директора треба посадити за створення такого притону
Відповісти
Звичайно моральна компенсація.Щоб наукою було.А то страшно заходити в Порт Сіті.З дитини каліку можуть зробити.І охорона ніяка.Навіть нема бажання заходити туди.Хочеться плюнути на таку охорону.
Відповісти
ОООО ДДДАААА охорона там просто диво!!! Одна назва і не більше. Понабирали бидлаїв піндосів ледащих з колхозів в охорону от і мають тепер цяцю. Отакі чмирі - охоронці відбивають все бажання ходити в Порт Сіті та й думка про цей ТЦ склаєця негативна і відразлива.
Відповісти
В 5 школі навчаються більшість як називають себе діти "еліта" міста. Директор з вчитилями закриває очі на все. А діти яких "еліта" називає "лохами" менш спроможні щоб носити хабарі вчителям щоб дітям кращі оцінки ставили та брати уроки індивідуальні у тих самих вчителів за плату принижують . Директор та вчителі закривають на це очі. А якщо батьки приходять розбиратись в ситуації, директор наказує вчителям виживати цю дитину разом з учнями і щоб батьки переходили в іншу школу. Подивіться статистику скільки дітей пішло з цієї школи. Батьки дитину бачать коли в наш час? Зранку та вечері, більшість часу вони знаходяться у школі. Ця еліта може хамити також вчителям якщо їм щось не подобається. А ті очі закривають на все бо батьки їм гроші платять, торби носять. Ганьба! Добре що цю школу зганьбили на всю Україну!
Відповісти
Вікторе та інші коментатори, скільки класів школи ви закінчували?
Відповісти
Головне не скільки класів або інститутів людина закінчила.А те як виховали батьки і на скільки людяною е дитина.Моральні ціності.
Відповісти
Школа,як школа. Моя дитина ходить, хабарi не носимо.... Клас цiлком адекватнi дiти, хоча батькi досить рiзнi: вiд прибиральницi до серьозних бiзнесменiв. Мабуть батьки теж не останню роль вiдiграють в вихованнi своеi дитини?!
Відповісти
Ви це звідки взяли??? Моя дитина там навчається, не перший рік, і це, що ви написали не відповідає реальності!!! Я принципова що до хабарів, та оцінок за гроші! А УХОДЯТЬ ЗІ ШКОЛИ, БО ПРОГРАМА НЕ З ЛЕГКИХ, І НЕ ВСІ ТЯГНУТЬ, знаю, бо з нашого класу кілька учнів пішло, хтось переїхав, комусь важко!!!! Так що не треба тут такого писати!
Відповісти
Не торговий центр, а РОЗСАДНИК РОЗПУСТИ!!!
Відповісти
Було б чудово вибачитись
Відповісти
Взагалі-то, моя мати вчилась у 5-й школі, я вчився у ній, і моя доця там ічиться, але я тут у коментах вперше чую, щодіти які там вчаться звуть себе золотою молоддю або елітою. Немає там такого, можливо серед окремих мажорчіків таке є, але такі в кожній школі є. І в 1-й, або 4-й їх набагато більше. Що стосується дітей, випивали вони все ж таки за межами порт-сіті, туда прийшли вже зарядженими. Що-до самого інциденту - це дико, коли 13-річні ссикухи з"ясовують відношення за допомогою бійки
Відповісти
І ще одне - мої пости декілька разів використовували для своїх статей у ФБ або на телебаченні і завжди ті хто це робили попередньо цікавились чи можна використати подану мною інформацію. Я ніколи не відмовляю, але вихований та поважаючий себе та інших журналіст, на мою думку, повинен робити саме так
Відповісти
якщо батько - дорослий чоловік - пише отак з матюками і викладає це в інтернет, то що ми хочемо від підлітків, яким по 13-14 років? Їм явно є з кого брати приклад.
Відповісти
дурень сам би дивився за своєю дитиною
Відповісти
Дійсно, не одна Марта била дитину. Краіна має знати своіх "героїв"...
Відповісти
Шановнииий, Лев Фоменко! От мені дуже цікаво, а ви знаєте де і чим займається ваша доня в вільний від навчання час? Де гарантія того, що завтра країна буде обговорювати саме вас і вашу донечку???!!!
Відповісти
Вибачте, "...країна НЕ буде обговорювати...".
Відповісти
Країна ВЖЕ обговорює..
Відповісти
Його ДОНЯ не ТАКА!
Відповісти
А от цікаво,що дівчина з Києва робила щоб попасти під "роздачу" Луцьких дітей. Це треба думати що "ляпаєш" язиком навіть якщо ти з Києва. Понти треба тримати при собі,навіть якщо ти з Києва.
Відповісти
Якщо ви досконало не володієте інформацією, то подивіться на запис з камери спостереження, яке вже давно з'явилося в інтернеті і доступне всім зацікавленим особам, то ви звернете увагу, що Дарину (потерпілу) з Порт Сіті ніхто не випихав, як сказала про це її мама, виходила вона добровільно і була вона не сама, а з подругами, значить вона нічим не краща за "нападниць". Просто в даній ситуації, так склались обставини, що саме вона опинилася в лікарні, хоча на її місці міг опинись кожен з присутніх. А звідси виникає питання, якщо там були дівчата, які побили Дарину 10. 01. 17, то навіщо вона туди йшла? Я думаю, вона знала, які можуть бути наслідки, значить вона туди йшла свідомо і розуміла, що розмовляти вона теж не збирається. Я думаю, що розумны батьки зроблять висновки і будуть білшше приділяти увагу на виховання своїх дітей, а сидіти за комп'ютером і писати безглузді коментарі можуть всі.
Відповісти