За «Порт-Сіті» підлітки б’ються по три-чотири рази на вечір, - очевидці

14
5
За «Порт-Сіті» підлітки б’ються по три-чотири рази на вечір, - очевидці
Бійки підлітків за торговельно-розважальним комплексом «Порт-Сіті» - звичне діло, розповідають місцеві.

Про це та інші подробиці побиття 14-річної школярки стало відомо із розслідування журналісти телеканалу СТБ-Україна.

"Одна била руками і ногами, іще дві били ногами", - розповідає потерпіла.

"У дівчини закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана і набряки повік, перелом без зміщення", - каже лікар.

"Оце як канікули, так кожних 10 хвилин може бути бійка", - каже очевидець.

Далі у відео.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Смешно 850 гривен штраф!!!Это чтоб родители оплатили все этой девочке!Почему не введут закон,сначала на учет ставить таких малолетних дитей,а когда 18исполниться то принемать меры!!!!А не чтоб с рук сходила!Это не дети-а какие то звери!!!
Відповісти
Так де ж правда - то киянка дівчина чи місцева??? А весь випуск "Вікон" постити обов'язково, вирізати не вмієте? :)
Відповісти
Зробіть щось із тою стіною зі сторони Сухомлинського - рекламу повісьте, чи що, урну поставте маленьку а не ту бочку... Там як в поганому поїзді - аура негативна, слабких духом так і тягне стати покурити біля входу або вїзду на парковку. Подивіться на тротуар - він такий запльований що аж смердить!!!
Відповісти
Так там регулярно їздить автомобіль патрульної поліції і жодного разу поліцейські не спинялися і ніяк не реагували на неповнолітніх з цигарками в руках, часто на підпитку, ніби й не помічають їх. Живу поряд і часто гуляю в тому дворі з дитиною, була свідком таких випадків! Виникає запитання до їхнього керівництва - ЧОМУ????
Відповісти
А що ви зробили бувши свідком таких випадків?
Скільки разів викликали поліцію?
Скільки разів зупиняли поліцейських?
А якби це була ваша дитина?
Відповісти
Чому обидві неповнолітні в 14 років самі вигулюються містом? На що дивляться батьки? За які кошти вони гуляють в портсіті?
Чому потерпіла каже , що не знає нападницю, якщо вони вчаться в паралельних класах?
Чому подруга не визивала поліцію і не кликала на допомогу?
Де були перехожі?
Чому не били іншу дівчину?
Де запис з відеокамер?
Відповісти
А як прізвище інших двох які били?
Чому про одну пишуть? Це якась малолітня авторитетка чи що?
Проте в мене одне запитання до батьків всіх дівчат інциденту: що вони самі без батьків в 14 років там робили??? За чиї кошти вигулювались? Моя дитина в 19 років без необхідності по місту не тиняється. А в 14 років тим більше. ... Так, винні в першу чергу батьки, ні школа, ні порт сіті, а лише батьки обох дівчат!
Відповісти
Дітей тоже не закриєш вдома, щоб сиділи до 18 років...та Марта підросте і далі буде гамселити всіх підряд..тут діло в вихованні..видно батько гамселить маму вдома...або просто їм попарабану на виховання дитини..в мене росте маленький син...і мені страшно подумати що буде далі...які зараз жорстокі діти..знущаються з слабших по духу... Якби не дай Бог мого сина зацепили мені було б все всеодно я б роздерла таких як та соплячка Марта..таких треба вдома виховувавати ремньом добре..ще з дитинства..а батьки пропустили це в вихованні
Відповісти
Я згідна з попереднім написанням,сучасний світ,як працюючи на роботі батькам тримати дитину вдома?!І не раз бачиш школярів в Порт сіті та думаєш,хай в теплі сидить,а ніж тинятися має десь.А винна дівчина-звір-Марта,бо влучно та цілеспрямовано лупить копитами в лице дівчині,ще й в око.Бог усім суддя,колись або не матиме дітей і питатиме чому,або з її дітьми так поводитись будуть,що гіркими сльозами вмиватиметься.Тільки діти наші не винні в дибілізмі батьків.Я за перше...А ще варіант,що батьки її за все платять грішми,а вона цим користуються принижуючи в такому віці людей.Судити таких треба,не дивлячись на вік!!!
Відповісти
Слухай сюди, Ксю!!!! Ти правильно зауважила, що в тебе ще "МАЛЕНЬКИЙ СИН", тому ніколи не говори ніколи. Тому, що ніякі батьки не виховують в своїх дітях жорстокість. І незнаючи ситуацію в сім'ї, не треба писати всяку ДУРНЮ, а краще займись своєю сім'єю, можливо тебе чоловік гамселить?
Відповісти
Саме страшне що ці підлітки не покаялись і ніхто з ними не займається.Я особисто в районі північного ринку випадково почула як компанія дівчат обговорювали і матюкали постраждалу за те що вона все розповіла по телебаченні. Я чомусь подумала що це були саме ті дівчата, другий раз я їх бачила в тому ж районі і одна із них розповідалиа про свою обурену маму, яка повинна відповідати за вчинок дочки.
Відповісти
Що ви всі мелете??? Люди схаменіться!!! Це перше речення з якого починається стаття. (За фактом бійки, яка в суботу, 14 січня, відбулася в розважальному центрі «ПортСіті» між групою школярок, відкрили кримінальне провадження.) Перестаньте писати свої здогати та припущення.
Відповісти
Яка стаття бійки в Порт Сіті не було .бійка була поряд у дворах про це навіть відео було на Волинь Пості.
Відповісти
Саме так. Крім того, на відео видно, що всі діти ішли на вулицю добровільно. А це значить, що жертва Дарина самостійно і свідомо пішла на вулицю. Тому чому мама Дарини розповідає неправду на всю країну? Очевидно, що Дарина не така невинна, і за образом жертви прихована правда. Мама жертви молодець, поки всі її шкодуюють, вирішила заробити гроші. Спочатку правду розкажіть!!!!!!!!!!!
Відповісти