Чергова трагедія у луцькому торговому центрі: працівник в реанімації

30
4
Чергова трагедія у луцькому торговому центрі: працівник в реанімації
У луцькому торгово-розважальному центрі "ПортCity" працівник впав зі сходів.

Вночі з 10 - 11 січня сталася трагедія: бармен закладу "New York Street Pizza" випав з третього поверху. Випадок трапився на сходах "нічного" виходу торгового центру.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: у «ПортCity» неповнолітні побили в туалеті дівчину

В результаті 20-річний хлопець Іван Ільчук отримав тяжкі тілесні ушкодження (важка травма голови та кінцівок).

Зараз потерпілий перебуває у дуже тяжкому стані в реанімаційному відділенні 2-лікарні Луцька. Кожного дня на лікування витрачається велика сума коштів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Відвідувач розбив губу охоронцю на роллердромі "Generator City" у ТРЦ "ПортCity"

В мережі просять допомогти врятувати хлопця:

Реквізити мами - Ільчук Світлана Миколаївна
(262 5700 0078 263)ОщадБанк.

Ільчук Сергій
(тато) - 0(99)3162185



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що ж то за порт сіті прокляте. Освятіть його чи що?
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Y1KyE_2QAjU
Портсіті тут не причому якшо в людей в мізках якийсь здвиг то самі винні
Відповісти
Де ж та перша лікарня в Луцьку, тільки про другу і чути?
Відповісти
Ні першої , ні другої лікарні немає! Є міська лікарня, перша поліклініка, друга поліклініка
Відповісти
Ці писаки вміють заказуху за гроші впаювати!
Відповісти
Що Порт Сіті не допомагає? Навіщо нам така праця??? Закордоном всі люди застраховані!!!! А в нас що? Конюшня!!!!
Відповісти
Коли вже буде ця клята страхова медицина?
Відповісти
Никогда.
Медицинская страховка должна иметь базу, иначе придется платить за услуги, которые наша медицина не сможет предоставить
Відповісти
Порт сіті наче пороблено!
Відповісти
Там сотона! Трба виганяти диявола із закладу та власників)
Відповісти
Це вже не перший випадок травматизму у Порт сіті. Адміністрація закладу де ви?? Аууу! Калічаться, гинуть молоді люди, а реакції нуль!
Відповісти
Коли пяне бидло лізе на перила хоче показати себе мавпою чі на кришу по пожежній драбині і так далі яке діло до них має адміністрація до кожного сіняка по охоронцю приставляти який за руку дибіла буде тримати?
Відповісти
Видно що охорона, що адміністрація, що дирекція дууууже далекі люди з вузьким кругозором!! Як вам не соромно так відгукуватися про колег?? У людей біда!!! Схаменіться!!
Відповісти
Яка адміністрація, такі й працівники! Бидло хамовите це охоронці цього закладу..ні культури спілкування з людьми.. ні професійного виконання своїх обов'язків! Знаючи деталі цього нещасного випадку, хлопчина впав по необережності.. а не" п'яний сіняк",як ви виразилися! Коли ваша дитина травмується, ви його теж дебілом чи бидлом назвете? Бог вам суддя. А Івану швидкого одужання!
Відповісти
ага не обережність перехилився і впав ти бачив відео він спеціально сів на перило знаючи ризик хотів зїхати вот маєм що маєм!
Відповісти
Жорстокість зашкалює " до чого адміністрація" Видно що сам "дибіл"!
Відповісти
Нашо ти родився придурок
Відповісти
Як таких як ти земля носить,тупе створіння,ніхто ні за кого не думає,тільки за свою сраку двома руками тримаються,я б побачив(ла) як би ти заспівало,якби в тебе таке сталось,як тільки язик повертається таке говорити,мовчало б краще
А Вані найшвидшого одужання!!!!
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Y1KyE_2QAjU
скажи до чого тут адміністрація якщо в нього клепки немає в мозгах!
Відповісти
Якби посадилиб когось з отих горевласників то швидко лад невелиб
Відповісти
Після підняття стоянки до 50 грн.таке почалося,люди гніваються на бариг.
Відповісти
Я шось не можу зрозуміти - як він звідти випав!!?
Відповісти
Нарешті надумали написати про трагедію. І це завдяки колегам Івана,тому що як мені відомо Порт не хотів це розголошувати ( незнаю правда як)
Відповісти
Сьогодні друга складна операція.. Давайте підтримаємо хлопця! Ангела охоронця тобі, Іване!
Відповісти
Ну перило десь висотою 1.5. м норма 1.2м нормальна твереза людина не випаде через перило.
Відповісти
Люди чому ви такі жорстокі!
Трапилась така біда, можливо він сам трохи винен, молодий, йому б жити і жити...
Не будьте байдужими, допоможіть хто як може, хто фінансами, хто молитвою...
Відповісти
Гарний хлопець, але я не вірю, що з поверхів люди самі випадають. Десь вляпався.
Відповісти
можливо це читае славетна самооборона Луцька, ну ті в камуфляжі що біля Кромберга ловлять селян що розпивають пивко після зміни, так от я на днях пройшовся біля цьго Порту з задньої сторони, я був в шоці, натовпи 14 - річних школярів мажорів вибрали тут собі місце тусовки чи вечорниць, пиво, цигарки, мати брутальна поведінка, в повітрі витає легкий запах коноплі, дівчатка скороспелкі снують у пошуках пригод, . Спасайте молодь , агов влада, поліція, церква, самооборона де ви, батьків не згадую - хороші батьки таких дітей не виховають
Відповісти
менше бухати треба бармену млін
Відповісти
Хорошо так опозорил семью... ну хоть выжить умудрился.
Відповісти