Черговий скандал у луцькому торговому центрі: за що розбили губу охоронцю

26
9
Черговий скандал у луцькому торговому центрі: за що розбили губу охоронцю
Відвідувач розбив губу охоронцю на роллердромі "Generator City" у ТРЦ "ПортCity".

Олександр Которов каже, що 10 грудня разом із дружиною та двома доньками вирішив відвідати ТРЦ "ПортCity" з метою покататися на роликах та навчити цьому меншу доньку, яка хворіє на ДЦП,- повідомляє "Конкурент".

"Лікар, який займається здоров'ям дитини, зауважив, що така активність задіюватиме та тренуватиме м'язи, розвиток яких необхідний, аби навчитися правильно ходити, оскільки зараз вона кульгає", – розповідає чоловік.

Зі слів лучанина, вони прийшли на роллердром та взяли інвентар для обох дітей. Старша донька відразу пішла кататися, а молодшу на майданчик супроводжували батьки, щоправда, у повсякденному взутті.

"Якщо б нам з самого початку пояснили правила, ми б не пішли у цей заклад. Спочатку нас ніхто не чіпав. Через 15-20 хвилин підійшов інструктор, який попросив мене і дружину вийти, оскільки наше взуття може бути брудним. Я пояснив, що взуття у мене не брудне, але головне те, що я не можу просто кинути або забрати доньку й піти, тому попросив дати мені бахіли. У відповідь нам запропонували звернутися до адміністратора", – пригадує він.

Олександр каже, що дівчина-адміністратор відмовилася йти йому назустріч, пославшись на встановлені правила.

"Вона викликала начальника охорони, який вислухав мене й зрозумів. Проте адміністратор наполягла, щоб нас звідти вивели. Я йти відмовився, бо не міг зрозуміти суть проблеми. Якщо проблема у взутті, то бахіли могли б вирішити це питання. Але адміністрації не прийшло в голову вирішувати цю проблему мирним шляхом. Їм легше було усунути мене фізично. Як говорять: нема людини – нема проблеми. Охоронець підійшов та почав заламувати мені руки, і це все відбувалося на очах не тільки моєї сім′ї, але й на очах всіх відвідувачів роллердрому. Я не знав, як себе поводити в такій ситуації, та, побачивши перелякані очі своєї дитини, я рефлекторно почав захищатись та завдав удару у відповідь, яким пошкодив йому губу, полилася кров", – розповідає Которов.

Далі, за версією відвідувача ТРЦ, прийшли інші охоронці, відвели його у підсобне приміщення та хотіли з ним "фізично" розібратися.

"Мене 45 хвилин там тримали, не давали мені можливості зателефонувати і повідомити дружині, де я перебуваю. В цей час прийшов директор ТРЦ, який почав мене обзивати, ганьбити та залякувати, що мене посадять. У підсумку приїхала поліція, мене забрали, я написав пояснювальну записку та дав клопотання, аби надали відеозапис з камер спостереження. Відповідає за ці записи саме той начальник охорони, який напав на мене. Серед наданих слідчому записів нічого не видно. І це не зважаючи на те, що технічно на роллердромі є камери, з яких все було видно, як на долоні", – зауважив він.

Чоловік переконаний, що йому хочуть інкримінувати перевищення самооборони. З його слів, начальник охорони розповідає поліції, що говорив з ним спокійно і не чіпав, а у відповідь отримав удар по обличчю.

"Мене хочуть виставити небезпечним для суспільства, але все стало б на свої місця, якщо б ТРЦ "ПортСity" надав відеозаписи з камер стеження, на яких видно, хто спровокував бійку", – каже він.

"Я не знаю, як себе захистити, оскільки слідчий не хоче займатися серйозно цією справою, переконуючи мене заплатити гроші охоронцеві. На мої клопотання у поліції ніяк не реагують, а моє бажання захистити себе розцінюють, як впертість та психічну неврівноваженість. Тому я звертаюся до вас з проханням це все висвітлити", - розказав Олександр Которов.

Журналісти звернулися до дирекції ТРЦ "ПортСity" з проханням прокоментувати слова відвідувача та озвучити власну позицію щодо інциденту, проте керівництво відмовилося давати офіційні коментарі.

До слова, як повідомив сам Олександр Которов, справу порушену проти нього, вже закрили.

Нагадуємо,що у «ПортCity» неповнолітні побили в туалеті дівчину.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
10грудня!!!Який "черговий скандал?"
Відповісти
Відвідувач хам.
Відповісти
1. Чому чоловік відмовився спокійно вийти з дитиною на прохання/вимогу адміністратора?
Як не крути - порушив правила і з цього все й почалося...
Бачиш, що немає розуміння винятковості ситуації - послав подалі і пішов звідти...
2. Добре зробив, що дав в морду охоронцю - жоден охоронець не має права й пальцем зачепити людину, яка не становить загрози для інших. То не перевищення чоловіком самооборони, а перевищення охоронцем службових повноважень.
Відповісти
Це приватна територія, для некультурних відвідуачів треба не охоронці ,а викидайл. За руки ,за ноги і викинути хама за двері.
Відповісти
а ми ще хочемо інклюзивну освіту. Тут виявляється супроводження власної дитини з особливими потребами під час розваг - грубе порушення правил, і на зустріч такій сім"ї ні, ні.... Вражає впертість і жорстокість наших людей.
Відповісти
це рівно до тієї миті, поки в самих не з'явиться така дитина. тоді одразу заспівають інакше. але буде пізно.
Відповісти
І ще одне коли реальна драка то їхня срана охорона стоїть збоку як це було недавно коли якусь школярку там побили або ще як вони казали ідіть за межи ТЦ розбирайтеся ,а коли чоловік з сімйою прийшов то його можна шарпати і руки заламувати .Правильно зробив що дав по морді .І взагалі в чому проблема відео камер спостереження і все буде видно
Відповісти
Порт сіті це громадське місце а не приватна територія.і правила треба кожному повідомляти заздалегіть.
Відповісти
Це не приватна територія, а публічне місце.
Відповісти
Пора вже починати ту охорону пиздити
Відповісти
Оте "Сіті"вже настільки зажралося що плює на відвідувачів.Давай влаштуємо бойкот отому "Сіті
Відповісти
А де був охоронець, коли вони заходили у взутті? Чому пропустив? Такий випадок має бути передбачений у правилах, а не на рівні охоронця
Відповісти
В Порт сiтi охоронники як тупi телята,вони тупо роблять все по iнструкцij,i не дивляться за порядком ,а дивляться не за тим чим треба.
Відповісти
Охорона доного торгового центру,це взагалі окрема тема!(( Вони не компетентні,не виховані хамовиті люди!!!Вони перевищують свої службові повноваження! і не вміють культурно спілкуватись! таке враження що вони думають ,що вони спец агенти)) ....і сміх і гріх!(
Не одноразаво по хамськи спілкувались зі мною особисто!
А на рахунок ситуації із дівчинкою хворою на ДЦП ,то це взагалі якось не по-людськи у першу чергу!
Дівчинка самостійно не може кататись на роликах ,не вже важко зробити виняток із правил і надати змогу дитинці відчути радість та задоволення ,як інші дітки!
Совісті якось у людей немає! ((жах....
Відповісти
А у нас що водії у маршрутках - бидло невиховане, що охоронці корчать із себе спецагентів секьюреті- бугаї тупорилі, що поліція - соплі з носа та дулі на ногах, то все провінційне, необразоване, пихате створіння, яке ні культури поведінки немає, ні виховання, ні поваги. Закони чи повноваження вивчило на память як вірш, а кваліфіковано скористатись зась...
Відповісти
Люди добрі.це золотий тато.Не дай Боже комусь мати дитину хвору на ДЦП.Мені здається, можуть бути винятки з правил.
Відповісти
Охорона не адекватна... яке керівництво такі і підлеглі... відвідували з дітьми останній сеанс мультика по закінченню дитину в туалет не пустили (5 рочків) хоча і просили,воду в туалетах відключили під час сеансу,речі в гардероб взагалі не взяли...а з дівчинкою побитою в туалеті???де охорона?камери?губа заживе але розуму не добавить...
Відповісти
Ким би ти не був, директор чи охоронець-ти маєш бути людиною.
Відповісти
Цей Которов кидає людей на гроші, діти не рідні, на пенсію дівчинки з ДЦП живуть. Таке гімно нема що захищати. Думає, що обраний. Насправді просто божевільний. Не перший скандал за його участі, ще й хворою дівчинкою прикривається
Відповісти
Якось незрозумiло тодi, чому такий поганий тато, як стае зрозумiло з ваших слiв, взяв пiд опiку дитину-iнвалiда, а таких дiтей непрацюючим батьками не дадуть( якщо вiрити вашим словам про "живе на пенсiю дiвчинки), ще й повiв ii вчитись кататись на роликах!!! На мою думку, ростити таку дитину досить складно, щоденнi заняття, вправи вимагають массу сил та терпiння, то якщо тато чи мама десь в якомусь i не можуть вже контролювати себе вiд банальноi втоми, напр., то ми, як цивiлiзованi люди, можем поставитись з розумiнням, хiба так складно?
Відповісти
це діти його дружини. просто при нормальних обставинах, якби це справді хороша і чесна людина, то можна стверджувати те, що говорять коментатори вище. але знаючи Которова, впевнена, що саме він винен у тому, що сталось, а зовсім не некомпетентність охорони
Відповісти
Я розумію роботу охорони так як сам працював в нічному клубі, але коли стався і зі мною випадок в "порт сіті" я був вражений. коли я виходив з кінотеатру,з нічного сеансу то спускався через 1 поверх, охорони в той час не було, указників де вихід теж не було. Мене доганяє псевдо рембо і і говорить : "шо повилазило, куда йдеш, нема проходу! ви всі як олені"
Йому запропонував зняти куртку рембо і вийти на вулицю як два громадянина і розібратись, він жеш натискнув на рації і збіглися шакали. Як виявилось такі "борзі" вони лише в стінах порт сіті, і натискнув на рації та збіглись шакали. На щастя йому він зник, а я вже розмовляв з не меньш хамовитими "охоронниками". Якщо вони так вели себе з чоловіком, то як вони себе ведуть з дівчатами коли в ночі одні виходять з роботи чи навіть з дітьми, які у відповідь нічого не скажуть?

На рахунок чоловіка я вважаю він правий. Керівнцитво не передбачело навіть таких ситуацій з бахілами, а чоловік стояв за свою доньку і в моїх очах він "людина".
Нехай той охоронець задумається, якби в нього в житті не дай Бог була така ж біда.
п.с. дизайнер курточок респект, тільки їх носіям ще мізки треба.
Відповісти
Коли реальна драка то їхня срана охорона стоїть збоку як це було недавно коли якусь школярку там побили або ще як вони казали ідіть за межи ТЦ розбирайтеся ,а коли чоловік з сімйою прийшов то його можна шарпати і руки заламувати .Правильно зробив що дав по морді .І взагалі в чому проблема відео камер спостереження і все буде видно
Відповісти
Шок!!!! Це не перша подібна ситуація в ТРЦ...Скільки є таких постраждалих які не звернулися до редакції з проханням оприлюднити свої ситуації з ТРЦ та охороною !!! Їх завжди залякували і охорона і сам директор ТРЦ ( високий сивий мужик ), який і має виходи на мєнтуру от і постійно лякає .... Це така робота директора виходить!!!!Куди котиться світ? Що за люди правлять ТРЦ??? Можливо комусь варто задуматися !!!!
Відповісти
З кожним днем починаю розуміти, що це паскудний заклад, в якому можна і без голови лишитиися. Як не день як якісь інциденти. Люди приходять відпочити а їх ще й набити можуть. Охоронці повинні бути дипломатичними: з кожної ситуації потрібно знайти вихід без шуму гаму бійки. В разі загострення ситуації - викликати патруль. І хорошими психологами. І з освітою психологічною, тоді можливо руками махати не будуть, а думати головою. А то з вулиці понабирають - а вони себе Рембо рахують, особливо до осіб жіночої статі до дітей а в даному випадку до особи яка супроводжувала особливу дитину. Ганьба керівництву.
Відповісти
Ця охорона давно вже провокує нормальних людей свойіх обов'язкив не виконує а от неправомірні дій вони з задоволенням демонструють .Мало дав йому батько треба буо б більше щоб ума добавилось .Якби в нього була така дитина він не так себе б вів .
Відповісти