Щодо підлітків, які побилися в «ПортСіті», відкрили кримінал

27
2
Щодо підлітків, які побилися в «ПортСіті», відкрили кримінал
За фактом бійки, яка в суботу, 14 січня, відбулася в розважальному центрі «ПортСіті» між групою школярок, відкрили кримінальне провадження.

Про це у коментарі виданню «Волинь24» розповів заступник начальника луцької поліції Аркадій Найдич.

«За фактом бійки і нанесення тілесних ушкоджень розпочато слідство. Слідчі дії проведено, але потерпіла наразі лікується і поки немає можливості встановити ступінь тяжкості нанесених пошкоджень. Адже експертиза має встановити не лише ступінь спричинених тілесних ушкоджень, а й розміри наслідків», – розповів Аркадій Найдич.

За його словами, лікарі поки не можуть визначити, чи за сильною гематомою, яка утворилася на оці, не приховуються тяжчі ушкодження.

Як розповідала мама потерпілої, крім гематоми у дівчинки – струс мозку та тріщина.

Залежно від результатів судово-медичної експерти, правоохоронці визначать, за якою статтею кримінального кодексу висувати звинувачення нападниці.

Постраждала - 14-річна школярка Дарина
Постраждала - 14-річна школярка Дарина


ЧИТАТИ ТАКОЖ: Бійку підлітків в «ПортСіті» прокоментував директор школи, де вчиться нападниця


Заголовне фото - ілюстративне.
Передрук заборонений.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

http://vk.com/id390322460 ось реально вона...шмара ще та.пропоную під суд її. щоб іншим малолєткам неповадно було
Відповісти
Скажу що в 5 школі багато було таких інцидентів. Просто директор та вчителі не реагують і закривають очі. А батьки які йдуть розбиратися попадають у чорний список разом із дитиною!
Відповісти
Прийміть мої співчуття й тримайтеся. Добре, що не сталося чогось гіршого - підлітки зараз часто-густо нагадують скажених собак у зграї.
Відповісти
Що ви таке говорите! Я цю школу закінчила, сестра, чоловік, діти вчаться. Школа, як всі школи.
Відповісти
Навчаються там директора знайомі, сусіди, родичі вчителів та заучів теж. Ці знайомі, сусіди та родичі вилазять зі своїми дітьми на голову. Їм дозволяють все. І частенько проводять розбірки у школі. Також діти поділені на багатих які ходять як хоч в школу, роблять що хоч та бідних яких цькують. Перевірку в школу потрібно.
Відповісти
Мої діти навчались в цій школі, ми не родичі, просто живемо в цьому районі, ми не багаті і не бідні, ніхто не обіжав ні сина ні дочку , обоє відмінники, своїми знаннями , без репетиторів, здали тести на максимум балів і поступили на державну форму навчання, до чого тут школа? Виховуєте своїх дітей дома!
Відповісти
Дописую, я Теж Оля, але не Оля, яка писала 16-17 січня))
Відповісти
Я навіть і не здивована появою тут Марти Гузь.
Вона ще з часу нашого знайомства була доволі
здібною розвязувати конфлікти кулаками. Навіть одного разу побила дівчину у школі також у туалеті. Судити її треба обовязково. І не забудьте про Ємму Ємельяненко яка теж брала участь у конфлікті. Мій вердикт : зі школи вигнати і в колонію для малолітніх , а Ємму просто на допит в міліцію
Відповісти
Я шокована ситуацією. Мені 34 роки, я живу на вокзалі з дитинства, всяке тут бувало... але це вже за межею. Якась 40вська малолітьня шкура буде махати граблями і вирішувати хто прав, хто винуватий? Вокзал обурений, що ця тварина Гузь розповідає про те, що "йшла за своїх". Вона тут ніхто і звати її ніяк. Я в 90-х такого не чула, щоб курва малолітня позволила собі так скакати. Привокзальний район і ті хто пройшов 90-і тепер часто буде в Крилах, хочем подивитись на "наших". Ми всі в шоці.
Відповісти
Марта, тікай з РАЙОНА. Побачу-заб"ю особисто. Згадаю молодість.
Відповісти
Це ти тікай! Бо мені прийдеться згадати свою молодість.
Відповісти
сам себе не злякайся. яку молодість? дожовуй соплі і вчи уроки
Відповісти
одні блатні кругом
Відповісти
Судячи з твоїх коментарів тобі не 34р., а 304 р. І взагалi ти просто тупорила вівця!!!
Відповісти
Тася!!! Я чомусь також не здивована появою твоїх коментарів.
Відповісти
Ви ідіоти всі ))) збор блатних і ніщіх )))
Відповісти
ой, хто це такий класний пукнув?
Відповісти
Цікаво,як би побили доньку того охоронця,щоб він вчинив в такому випадку?Теж виштовхав би на вулицю?Вбивайте!!!!Тільки не на моєму робочому місці!!!!От як би щось десь вкрали!!!!Тоді охорона доречна.
Відповісти
Чому в заголовку пише відкрили кримінал?
Це не правда.
Відповісти
Чому обидві неповнолітні в 14 років самі вигулюють моя містом? На що дивляться батьки? За які кошти вони гуляють в портсіті?
Чому потерпіла каже , що не знає нападницю, якщо вони вчаться в паралельних класах?
Чому подруга не виживала міліцію і не кликала на допомогу?
Де були перехожі?
Чому не били іншу дівчину?
Де запис з відеокамер?

Відповісти
Перепрошую за помилки, телефон перекрутив деякі слова
Відповісти
Якщо ви досконало не володієте інформацією, то подивіться на запис з камери спостереження, яке вже давно з'явилося в інтернеті і доступне всім зацікавленим особам, то ви звернете увагу, що Дарину (потерпілу) з Порт Сіті ніхто не випихав, як сказала про це її мама, виходила вона добровільно і була вона не сама, а з подругами, значить вона нічим не краща за "нападниць". Просто в даній ситуації, так склались обставини, що саме вона опинилася в лікарні, хоча на її місці міг опинись кожен з присутніх. А звідси виникає питання, якщо там були дівчата, які побили Дарину 10. 01. 17, то навіщо вона туди йшла? Я думаю, вона знала, які можуть бути наслідки, значить вона туди йшла свідомо і розуміла, що розмовляти вона теж не збирається. Я думаю, що розумны батьки зроблять висновки і будуть білшше приділяти увагу на виховання своїх дітей, а сидіти за комп'ютером і писати безглузді коментарі можуть всі.
Відповісти
даша навчаеться в києві якщо не володіете інформацією навіщо пишете???
Відповісти
Чому вчіпились до одної дівчини? В даній статті пишуть, що "За фактом бійки, яка в суботу, 14 січня, відбулася в розважальному центрі «ПортСіті» між групою школярок, відкрили кримінальне провадження."
Відповісти
Зауважте МІЖ ГРУПОЮ ШКОЛЯРОК.
Відповісти
нападниць посадити , нехай вулиці від снігу чистять ,щоб не було часу таке виробляти.
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/82144-policiia-bijka-pid-chas-iakoi-zhorstoko-pobyly-shkoliarku-vidbulasia-za-mezhamy-torgovogo-centru
Відповісти