Травмоване око, струс мозку, тріщина, - у «ПортCity» неповнолітні побили в туалеті дівчину

35
1
Травмоване око, струс мозку, тріщина, - у «ПортCity» неповнолітні побили в туалеті дівчину
Група підлітків напала на 14-річну школярку, коли та гуляла торговим центром «ПортCity». Дівчину відвели в туалет, де жорстоко побили. В результаті дівчина отримала тріщину, струс мозку, сильну гематому ока.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила мама постраждалої.

Мама 14-річної Дарини розповіла, що її донька гуляла торговим центром, коли до неї підійшла група підлітків, почали шарпати і тягати за волосся, після чого відвели в туалет. Там нападники сказали одній зі своїх подруг вдарити Дарину, на що вона почала бити школярку в груди, лице, в область нирок.

«Била і руками і ногами. В Дарини – сильно травмоване око, струс мозку, тріщина. Охоронець бачив цей інцидент, але сказав «ідіть на вулицю битись», - у відчаї каже мама постраждалої та додає, що лікарі не можуть встановити, що з оком, адже через гематому дівчина не може його відкрити.


Нині постраждалу госпіталізували, завтра її огляне ще один лікар. За фактом побиття правоохоронці порушили кримінальну справу.

«Особу нападниці слідчі встановлювали три години, хоча друзі знайшли її через соцмережі відразу. Звуть її Марта Гузь, їй 14 років. Навчається у 8 класі луцької школи №5», - каже пані Яна.

Мама постраждалої Дарини каже, що інцидент став продовженням минулої «неприємної історії». Зі слів пані Яни, ті й ж компанії підлітків 10 січня біля виходу з торгового центру чимось не сподобалась її донька, і вони почали шарпати і тягати її.

«Почали тягати доньку за волосся, шарпати. Вдома вона мені нічого не розповіла, бо боялась, що сваритиму її за порвану куртку. Тому про це я дізналась тільки сьогодні».

Після цього Дарина розповіла про те, що на неї напали своєму знайомому. Він в соцмережах попередив нападницю, аби та не мала справи до Дарини. Проте вже через декілька днів дівчина побила Дарину.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Одного поліцая можна і повісити на Театральному майдані, за успішну роботу поліції.
Відповісти
Навіщо?
Відповісти
5а школа найбільш криміногенна. Школа для нацменів. Генетика бере своє.
Відповісти
Про школу ви щось плутаєте, шановний. Мої діти там провчилися 11 класів, жодних конфліктів чи зауважень не було!
Відповісти
мовчи, Володю, винувати москалі і хачі, крапка.
Відповісти
А 15школа нет?одни ангелы учаться!!!!
Відповісти
До чого тут 15школа?Ви вже всі школи приплетіть.
Відповісти
ви, придурки, йдіть ще пострибайте і побийте публічно тих, кого вважаєте неправильними. прийде і ваш час.
Відповісти
Ще й охороні надавати,що дозволили безпридел,а винуватець в колонію!!!!!
Відповісти
добрі стосунки, видно у дівчини з мамою, якщо не розповідає їй , де лазить і що робить.
Відповісти
5-ту школу давно треба закрити, а виродків відвезти в Ковельську колонію. Це руська школа нащадків "асвабадітєлєй", які дуже вільно себе почувають. Це розсадник триперу, сифілісу, наркоманії. Підуть люди і закидають камінням.
Відповісти
мусара в своєму стилі-жують соплі
Відповісти
Ваш коментар безглуздий. Мої діти там провчилися 11 класів, жодних конфліктів чи зауважень не було!
Відповісти
Шановний, я корінна лучанка. Мій тато навчався в 5 школі, я там вчилась і чоловік теж, а тепер сина свого туди відвели. Прийдіть, і ми люб'язно проведем вам екскурсію. А ось так безпідставно щось базікати можуть лише ті, які не реалізувались в житті і нічого крім як брехати не можуть.
Відповісти
рота прикрий, сіфілітік.
Відповісти
Дибіл... Це тебе треба вивезти у ліс!!!
Відповісти
Не номер школи винуватий! питання до виховання в цій школі. Психолога насамперед. Питання до батьків. До байдужості з якою ми стикаємось чи не щодня. "ідіть битись га вулицю" це що таке? теж 5 шк. Винувата?
Відповісти
Психолог в цій школі найкраща!!!
Питання про виховання насамперед до батьків!
Відповісти
Є одне питання!!!! Чому ви дійшли висновку, що це погана школа????? Там прекрасне виховання , прекрасні вчителі, справа лише в вихованні дитини вдома, адже якщо батьки не цікавляться вихованням дитини, то найлегше все спихнути на школу.
Відповісти
Взагалі питання до Порт-Сіті. Ввечорі воно перетворюється на клоаку. Щовечора там збирається багато молоді (я б сказав дітей по 13-15років), і ведуть вони себе агресивно і по хамськи. То що таке середовище буде продокувати?
Відповісти
То яке питання до "Порт Сіті"???? Що не виганяють на вулицю дітей.?????
Відповісти
Найкращий психолох не могла не бачити розлади в дітей. Питання до батьків в першу чергу
.але ми не маємо інф. Про цю сім'ю. Маємо плачевні наслідкиі було б добре якби кожен на своєму місці прикладав зусилля щоб не допускати подібного.
Відповісти
Діти дивлячись на безвладдя і повну відсутнісь відповідальності за свої вчинки, творять наругу не лише над однолітками, найменшими а й частково над самими батьками!!!!!
Суспільству в цілому потрібно перестати відхрещуватися таким ставленням як '' моя хата скраю'' та приймати дії у вихованні всієї маси молодшого покоління! А інакше майбутнє буде плачевне......
Відповісти
\\охорону по оголошенню понабирали . понаїжали з полісся вуйки і стоять
вони даже шлагбаума відкрити не можуть толком пропустити авто .
а те ,що припинити бійку то куда там...дрищі ..самих поздуває


кривдників посадити !


ЛЮДИ ПЕТИЦІЮ ЗРОБІТЬ
щоб охорону і шльондру (що била)(і падстрікатєлєй ) притягнути до відповідальності!!
Відповісти
http://vk.com/id390322460 ось реально вона...шмара ще та.пропоную під суд її. що іншим малолєткам неповадно було
Відповісти
Якраз працівники порт сіті і виганяли дітей битися на вулицю.в стінах порт сіті стався злочин на очах охорони. Рая треба уважно читати...
Відповісти
Ми живемо біля Порт -сіті і майже кожного тижня викликаємо поліцію на таки інциденти. Жодного разу поліція не приїхали , про що ще казати. ..
Відповісти
"гуляла торговим центром"-і не раз,невже немає чим зайнятися?Мама,знайдіть доньці якесь цікаве заняття.
Відповісти
апять сама винавата?
а, мама теж винавата. браво.
Відповісти
гузь винуватий.гузя на нари
Відповісти
Люди!!!!!!! Про що ви говорите!!!!! Дитину побили! До чого тут школа? До чого " треба знайти інше заняття, ніж гуляти в торгівельному центрі" Дитина гуляє там, де вона хоче! Це її життя! Треба завжди починати з себе. Треба бути ЛЮДЬМИ! А не захищати ненависть і жорстокість! Я шокована. Дівчина, яка нападала, ТИ ПОЗОРИЩЕ ЛУЦЬКА! Хотіла б тебе побачити!!!!!!!!!!!!!...............
Відповісти
Volyn24 приберіть ім'я неповнолітньої кривдниці , якщо ви не дай Бог помилились , а люди вже адресу дають і обіцяють самосуд! Не ризикуєте позовом до суду !
Відповісти
В 5 школі неодноразово такі конфлікти між дітьми. Бо діти які не мають айфонів називають дибілами. Вчителі дупи заносять тим дітям займаються індивідуально ( бо батьки платять гроші) , а ті що не вспромозі заплатити до них взагалі придираюся. Бійки постійно, якщо батьки приходять розібратися вчителя та директор каже забирайте документи. А якщо б'ють біля школи кажуть щоб за територію вишли ( так школа не буде нести відповідальності). Зробіть перевірку так щоб ніхто не знав з працівників і самі переконайтеся!
Відповісти
Шкода бідолажку
Відповісти
https://m.vk.com/id390322460#_=_
На своïй сторiнцi дiвчина явно цiкавиться драками чого варте вiдео з рубкою, та сексом в своï то 14. Дiвчисько явно звiр, не раз влаштовувала побиття, зi своïми дружками, хтозна скiльки дiтей постраждало вiд них. Так що нема чого дивуватись що таке сталось та ще не раз станеться.
Відповісти