По чім «тазик олів’є» у Луцьку: перевірено на собі

7
2
По чім «тазик олів’є» у Луцьку: перевірено на собі
На дворі кінець грудня (О Боже, ще ж тільки-но всі на спеку скаржились!), а отже, хочеш-не хочеш, та в повітрі пахне святом.

Хочеться мандаринів, шампанського і… олів’є. Ну який же новий рік без славнозвісного салату, який усі ми пам’ятаємо з дитинства?

А оскільки, до промови Президента з усіх телеекранів країни залишається більше тижня, недовго думаючи, колектив «Волинь24» вирішив провести генеральну репетицію свята і приготувати страву просто на редакційній кухні.


Нових рецептів вирішили не шукати, натомість – приготувати салат звичним способом і заразом порахувати, у скільки ж обійдеться лучанам традиційна «новорічна» страва цьогоріч.
Особливо не сподіваючись на дівочу пам'ять, склали список покупок
Особливо не сподіваючись на дівочу пам'ять, склали список покупок

Для початку, як годиться, склали список покупок: кілограм картоплі, півкілограма моркви, дві цибулини, п’ять яєць, квашені огірки (і де їх шукати на ринку?), зелений горошок, варена ковбаса, майонез.

За цим всім добром вирішили йти на ринок – і близько, і, як сподівались, економно.

Перше, що вразило на Центральному ринку в обідню пору, так це – напівпусті полиці з товаром та мінімум людей. Виявляється, у будні дні, на відміну від вихідних, тут можна пересуватись, не отримуючи штурханці від таких же покупців.

Шукати потрібні продукти, звичайно, нам довго не довелось, все бо доволі «прозаїчне» і те, що зустрічається на кухні пересічного українця майже щодня. Тож за кілька хвилин нам з колегою вдалось купити кілограм картоплі за п’ять гривень, півкілограма моркви за три (продавець дозволив самостійно вибрати овочі, за що йому велика дяка), дві цибулини за дві гривні. Торгуватись не хотілось – бабусі з сіл явно не від хорошого життя приїхали продавати городину до Луцька.
Моркву вибирали, хоч і недовго, та ретельно!
Моркву вибирали, хоч і недовго, та ретельно!

Цибулю продавець теж дозволив вибрати самостійно
Цибулю продавець теж дозволив вибрати самостійно

І навіть не здивувався, що нам потрібно було всього дві цибулини
І навіть не здивувався, що нам потрібно було всього дві цибулини

Згодом ми трохи перебазувались. Зайшли у павільйон, де купили яйця, огірки та горошок. До речі, ціна на яйця варіюється не лише, залежно від категорії, а й від того, «замазані» вони чи ні. Так от, «чисті» яйця коштують 23 гривні, а «більш природні» – 22. Вирішили, що гривня – не суттєва економія і взяли все ж дорожчі. Тож, п’ять яєць обійшлись нам у 11,5 гривні.

Горошок здивував приємною ціною – 15 гривень за банку, а от квашені огірки, навпаки, вразили високою ціною – 50 гривень за кілограм. Втім, вибору не було – десять маленьких огірочків обійшлись у 15 гривень, середня за розміром пачка майонезу – у 19.
Вибір квашенини на ринку, на диво, невеликий
Вибір квашенини на ринку, на диво, невеликий

Втім, відсутність конкуренції на якість товару не впливає. Огірки були смачні!
Втім, відсутність конкуренції на якість товару не впливає. Огірки були смачні!
Ціна на яйця залежить не лише від їх розміру, а й від чистоти
Ціна на яйця залежить не лише від їх розміру, а й від чистоти
Такий делікатний товар потрібно пакувати обережно
Такий делікатний товар потрібно пакувати обережно

Залишилось купити лише ковбасу. Для цього довелось йти у спеціальний павільйон. Але, напевно, це того варте, бо вибір там і справді великий. Трохи повагавшись, взяли собі варіант, що називається «золота середина» – не найдорожча і не найдешевша ковбаса за 62 гривні за кілограм. Півпалки або ж 450 грам коштували 27, 5 гривень.

Звірившись зі списком, стало ясно, що покупки завершені. Однак, зітхнути з полегшенням не вдалось – два повні пакети ще довелось тягнути до редакції.
Коли давно не купуєш майонез, трохи дивуєшся ціні
Коли давно не купуєш майонез, трохи дивуєшся ціні
Вибір ковбас на ринку чималий
Вибір ковбас на ринку чималий
Обираємо ковбасу з назвою «Олів’є»
Обираємо ковбасу з назвою «Олів’є»
Покупки зроблені - можна йти до редакції
Покупки зроблені - можна йти до редакції

Коли ж впорались із цим завданням, приступили до приготування. Швидко закинули овочі та яйця в каструлі і благополучно про них забули. Та вчасно схаменулись – яйця, хоч і варились на кілька хвилин довше, ніж їм належить, та це їм не нашкодило. А от картопля та морква зварились ідеально – вони і не розварились, і сирими не залишились.
Морква зварилась ідеально
Морква зварилась ідеально
А от яйця трошки переварились
А от яйця трошки переварились

Кілька хвилин зачекавши, усі гуртом взялись чистити і нарізати продукти. Ще якихось 15 хвилин і чотирилітрова каструля була заповнена різнокольоровими квадратиками. Виявляється, олів’є можна зробити швидко, якщо до справи приступають одразу кілька господинь. Останні штрихи: сіль, перець, майонез, перемішати і страва, на яку решта колективу чекала, не відходячи від власних комп’ютерів, готова.
Готові овочі чистили та різали кілька господинь
Готові овочі чистили та різали кілька господинь
Поки нарізали ковбасу, встигли її продегустувати
Поки нарізали ковбасу, встигли її продегустувати
І огірки теж
І огірки теж
Яйце трапилось незвичайне - хороший знак, напевно:)
Яйце трапилось незвичайне - хороший знак, напевно:)
Спільними зусиллями все зробили швидко
Спільними зусиллями все зробили швидко
До речі, кулінарія - гарний спосіб відволіктись від роботи в обідню пору:)
До речі, кулінарія - гарний спосіб відволіктись від роботи в обідню пору:)
Останні штрихи і каструля олів'є готова
Останні штрихи і каструля олів'є готова
А так салатик виглядав на тарілках. Ну хіба не смакота?
А так салатик виглядав на тарілках. Ну хіба не смакота?
А от просто за комп'ютером довелось їсти тим, хто запізнився
А от просто за комп'ютером довелось їсти тим, хто запізнився

Чи не вперше усі присутні в офісі обідали разом. Від цього мабуть і салат був ще смачнішим. Генеральна репетиція нового року вдалась:)

Добряче наївшись, можна і порахувати, у скільки ж нам обійшовся майже тазик олів’є. Виявилось, що за продукти, які в нарізаному вигляді заповнили чотирилітрову каструлю, довелось заплатити 98 гривень.

Тож, ті, хто планує приготувати традиційну страву на свята, підготуйте для цього сотню гривень – не прогадаєте!

До речі, кілограм салату у супермаркетах Луцька коштує близько 70 гривень, тож, якщо не лінуватись і приготувати олів’є власноруч, можна добряче зекономити. А якщо залучити до приготування усіх домашніх, сил доведеться витратити зовсім небагато, до того ж – святковий настрій гарантований!

Підготувала Віталія САХНІК

Готував колектив «Волинь24»


Передрук заборонений
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Коли ж наші люди викорінять собі з голови те совіцьке олів’є?
Відповісти
при наших європейських цінах можна приготувати хіба що "совецьке" олівь"е.
Відповісти
Не шматочки, а бруски просто вийшли! В супермаркетах є дешевші продукти
Відповісти
На центральному ринку ціни перебор, сьогодні у Велмарті цибуля по 5 грн за кг а морква 3,59за кг
І так на всьому можна зекономтти
Відповісти
Ми обов'язково робимо олів'є, чоловік дуже любить, да і всі інгрідієнти домашні, лише ковбаску від забіяки купуємо.
Відповісти
чому ж совіцке? зараз в Україні багато хто робить олівє, особливо на Новий рік. І до речі теж ковбасу від забіяки купуємо.
Відповісти
Да, Забіяка є одними із лідерів виробників ковбасних виробів.
Відповісти

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».