На Волині екс-правоохоронці побили директора лісгоспу, - ЗМІ

9
8
На Волині екс-правоохоронці побили директора лісгоспу, - ЗМІ
Колишні представники правоохоронних органів побили директора державного підприємства "Шацьке УДЛГ" Андрія Самолюка.

Про це повідомляє Район.Шацьк, з посиланням на редакцію видання "Новий погляд".

«З надійних джерел до нас потрапила інформація про побиття директора держлісгоспу Андрія Самолюка.

Кажуть, що затіяли бійку два колишні очільники Шацького райвідділу міліції, а також керівник одного з відпочинкових закладів. Чоловіки прийшли в держлісгосп і вимагали підписати документи на незаконну вирубку лісу, а після відмови попросили директора вийти на вулицю для розмови.

На очах у свідків один із вимагальників вдарив Андрія Самолюка, який внаслідок падіння отримав струс мозку. Наразі потерпілий не коментує ситуацію, лише повідомив, що знаходиться в Луцьку в лікарні», - йдеться у дописі
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тут є тіло, є в що бити, як в боксерську грушу.
Відповісти
Увєрєн ,що втих екс ментів ряхи і тєло - туші не менші..
Відповісти
Знаю Дороша,даром не б,є.
Відповісти
Шо тут бити? підсвинок, 100 кг сала і мішок кісток. Вдариш і гімно в очі бризне.
Відповісти
мєнта за жопу і на парашу
Відповісти
і що б вони з цими документами робили, взяли сокири і пішли у ліс... люди в такому віці вже не вимагають, а мають гроші і купують у найближчих підприємців деревину... і за деревиною по троє не ходять. Є слухи, доречі, що за свій короткий строк служби новопризначенець вже отримав 300$ за 9кубів
Відповісти
дорош ше той пі..арас.звик керувати і вимагати.за які ши ши халупа і машина.за пенсію 2000грн?
Відповісти
Моєму підсвинкові соплі повитирайте, МОЛОДЦІ ХЛОПЦІ ЩО ДАЛИ П...ЗДИ цьому п...арасу.., гнати його до Турянської під спідницю , з-під якої воно вилізло ,щоб духу його не було в ШАЦЬку..УВАЖУХА...В БЕГЕСТЕЧОК ДО МАМИ..
Відповісти
300 доларів це фі...ня ...оскільки новопредставлений діректор будує 2-поверхову хату у світязі і за чиї це гроші може за кватиркові чи главбуха турянської, ні за гроші які наварив на дровах в шацькому районі..гниди молодець ДОРОШ ТАК ТРИМАТИ. А ЦІЙ гниді ще жити в ШАЦЬКУ НЕ допоможе йому цей йолоп кватирко ой ні.....
Відповісти