Стали відомі прізвища усіх п’яти новообраних голів териториторіальних громад на Волині

0
1
Стали відомі прізвища усіх п’яти новообраних голів териториторіальних громад на Волині
Вже цієї ночі ДВК опрацювали усі бюлетені і підрахували голоси.

Зокрема, згідно з паралельним підрахунком голосів, який проводила Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», головами стало двоє «укропівців», один – представник ВО «Свобода» та ще двоє самовисуванців.

Нагадаємо, що цієї неділі на Волині голову та депутатів обирали у Княгининівській (Луцький район), Прилісненській (Маневицький район), Литовежській та Поромівській (Іваничівський район) та Поворській (Ковельський район) об’єднаних територіальних громадах.

Найбільша на Волині Княгининівська об’єднана територіальна громада (до складу входять: Княгининок, Буків, Зміїнець, Милушин, Милуші, Моташівка, Сирники, Брище та селище Рокині) висловила свою підтримку кандидатам у голови наступним чином:

Твердохліб Олена (УКРОП) – 3081 (81,55 %);
Ткачук Олександр (самовисуванець) – 420 (11,12 %);
Синько Сергій (самовисуванець) – 78 (2,06 %);
Мостика Віктор (самовисуванець) – 52 (1,38 %);
Шелеп Михайло («Народний контроль») – 80 (2,12 %);
Недійсні бюлетені – 67 (1,77 %).

Голоси за кандидатів на голову Литовезької територіальної об’єднаної громади (до складу входять: Литовеж, Заболотці, Біличі, Заставне, Мовники і Кречів) розподілилися наступним чином:

Цибуховський Олександр (УКРОП) – 866 (42,53 %);
Іванчук Іван («Свобода») – 1067 (52,41 %);
Кривонюк Микола (безпартійний) – 68 (3,34 %)
Приступа Олександр («Батьківщина») – 9 (0,44 %)
Недійсні бюлетені – 26 (1,28%).

У Поромівській об’єднаній територіальній громаді (до складу входять: Поромів, Лежниця, Михалє, Млинище, Петрове, Бужанка, Бортнів, Верхнів, Іванів, Шахтарське) за кандидатів у голови проголосували так:

Недищук Євгеній (УКРОП) – 1201 (66,21 %);
Бомк Вікторія («Свобода») – 261 (14,39%);
Кіреєв Сергій (само висуванець) – 326 (17,97 %)
Недійсні бюлетені – 26 (1,43 %).

У Прилісненській об’єднаній територіальній громаді (до складу входять: Прилісне, Галузія, Городок, Карасин, Замостя, Лишнівка та Серхів) голоси виборців за кандидатів розподілилися так:

П’ятигорик Євген (УКРОП) – 1063 голоси (35,8 %);
Левчик Інна (самовисуванець) – 16 голосів (0,54 %);
Терещенко Ігор (самовисуванець) – 1491 голос (50,22 %);
Цісарук Наталія («Самопоміч») – 370 голосів (12,46 %);
Недійсні бюлетені – 29 (0,98 %).
(у даних по Прилісненській ОТГ можлива похибка до 3 відсотків).

У Поворській об’єднаній територіальній громаді (до складу входять: Поворськ, Гулівка, Заячівка, Озерне, Козлиничі, Грив’ятки, Луківка, Шкурат, Пісочне, Ситовичі, Світле) голоси за кандидатів розподілилися наступним чином:

Пахольчук Аркадій (УКРОП) – 976 (37,55 %);
Низкогуз Іван («Батьківщина») – 280 (10,77 %);
Семенюк Сергій (самовисуванець) – 1321 (50,83 %);
Недійсні бюлетені – 22 (0,85 %).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».