Ольга Фреймут - у Луцьку: місто гуде чутками

55
34
Ольга Фреймут - у Луцьку: місто гуде чутками
З'явилася інформація про те, що українська ведуча Ольга Фреймут приїхала до Луцька зі своїм проектом "Інспектор Фреймут.Міста".

Зокрема, ширяться чутки, що телеведуча заїжджала до луцького гіпермаркету Там-Там, який зовсім нещодавно пережив перевірку "Ревізора" з Вадимом Абрамовим.

Також виданню Волинь24 повідомили, що Фреймут була у Луцькій поліклініці №1.

В той же час, одна з працівниць Луцької міської дитячої поліклініки розповіла, що поки Фреймут до них не заходила з перевіркою, тим не менше, серед медиків також ходять такі чутки.

До слова, очікують, що інспектор може завітати у луцькі школи №9, №14 та №2.

"Фреймут, мала заїхати до нас у школу №26. Цікаво, що у їдальні кухарі з самого ранку вбралися у спеціальні шапочки, а булки спакували в поліетиленові пакетики", - розказують старшокласники.

Єдиним питанням залишається те, що усі чули про приїзд Ольги Фреймут, та поки ще ніхто її не бачив.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
34

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нехай в інші поліклінікі піде..., а не в найкращу!
Відповісти
Ви знущаєтесь? Яка вона найкраща! Жах та й годі!
Відповісти
Чорний бус плюсів стоїть біля собору в центрі
Відповісти
Це їхній бус чи ні?
Відповісти
О то і доказ що чорний! Чорноту одну розвозять і показують!
Відповісти
Якщо 1 не найкраща ,то я вже мовчу про 3-тю....
Відповісти
Можливо це просто підставна машина їздить, щоб усі спохватилися, а через тиждень буде справжня перевірка
Відповісти
Які в них повноваження на перевірки? Шоу заказушне - от і вся Фреймут!!!
Відповісти
Перевіряти кожний зможе,та тільки від тих перевіряючих користі немає ніякої,а тим більше від неї !!!
Відповісти
Перевіряти кожний зможе,та тільки від тих перевіряючих користі немає ніякої,а тим більше від неї !!!
Відповісти
Нехай перевірить ще в 15 школу!!!
Відповісти
Нехай перевірить 5 школу!
Відповісти
Хочеться дуже перевірити шк 5 та садочок 16 міста луцька дуже просимо ми знаємо гроші років 7 на ту кухню сальмонели гуляють дітки двох підходили ходить третя дитина хотілось би побачити ту нову кухню з новим посудом плиткамт іт.з Дякуємо відкрите очі батькам
Відповісти
Ви щось перепутали. Ми теж водим у дитячий садок № 16 вже третю свою дитину і ніяких грошей на кухню ніхто в садочку не збирав. В харчоблоці проведено капітальний ремонт, все нове сучасне обладнання, новий посуд. Там завжди дуже чисто. Ми сім'єю дуже вдячні всьому колективу садочка за іх повсякденну працю. Там завжди уютно, затишно і чисто, і не пишіть неправди .
Відповісти
Вводимо дитину у садочок номер 16, вже 3 роки! Як мама можу сказати що ніяких зауважень немає, все влаштовує, постійно чисто! Все влаштовує! Відчувається турбота керівництва та працівників! Ось знайомі розказували, що у 2 садочку холодно,скаржаться на харчування то перевірити дійсно потрібно!!!
Відповісти
Х
оча б хтось може це підтвердити? Її сьогодні хтось бачив?
Відповісти
Ревізор був у квітні і лише коли змонтували і у листопаді показали! :) А Фреймут - то заказушна мадам і якщо з'явилась на Волині, то буде шерстити все і мох і болото, то нехай до Палиці заїде! :)
Відповісти
Швидше за все, заїде до Романюка.
Відповісти
бус біля собору стояв , знімали собор і священник давав інтервью. Фреймут не бачили
Відповісти
Караул!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Буде нічна перевірка закладів!!!!!!!!!!!!! (Це перевірена інформація) Зуб даю!
Відповісти
Я чула, що вона сьогодні "пісочила" Обласну лікарню.
Відповісти
не було її там
Відповісти
в інтернат хай зайде, в оморок впаде
Відповісти
Караул!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Буде ранкова перевірка закладів!!!!!!!!!!!!! (Це перевірена інформація) Зуб Гріши даю!
Відповісти
Кухарі в ковпаках і спецодягові кожен день.
Відповісти
Кухарі в ковпаках і спецодягові кожен день.
Відповісти
Ще Фуршет так і просить, щоб заїхали
Відповісти
Справді потрібно перевірити садок 16 на вулиці Шухевича не подалік міськ відділу поліції хочеться побачити на що здаємо немало коштів...
Відповісти
Ходіть на батьківські збори і будете все знати ! А керівник і працівники приділяють велику увагу облаштуванню садочка. Щось Ви путаїте.
Відповісти
інфекційна лікарня чекає(((( і пологовий
Відповісти
Хто вам сказав що роддом чекає???
Відповісти
І в Буратіно хай зайде і в Мальвіну)))
Відповісти
Краще дитячу інфекційну дитячу хай покажуть...
Відповісти
Обласну дитячу лікарню нехай перевірить краще! В ортопедичному відділенні ремонту ніхто не робив після відкриття лікарні а лікарні уже 30 років! Та і не тільки ортопедичне лежали з сином і в педіатричному відділенні там теж умови жахливі! Кухню нехай перевірять чим харчують діток.
Відповісти
Ще вона була у роддомі
Відповісти
Не була в роддомі, та хай перевіряє там і так все на вищому рівні
Відповісти
Та ніде вона не була, що ви сплітаєте? Чув дзвін, та не знаю де він. Хто її бачив?
Відповісти
Нехай зайде в супермаркети великі і там перевірить. Нехай заїде і подивиться ще сауни і бані то всі поржуть . А ще б у школи №5 №19 №10. На Старий ринок хай забіжить
Відповісти
Нехай зайде в супермаркети великі і там перевірить. Нехай заїде і подивиться ще сауни і бані !!! А взагалі то вона була в 1 лікарні то все скрито завтра мабуть продовжить подорожі свої!
Відповісти
Завітайте до нашої першої школи))) будем раді)
Відповісти
Відвідайте 1 школу м.Луцька ходять чутки що з там все погано
Відповісти
Круто!!Оля Фреймут дуже класна і відповідальна!!)))
Відповісти
рекомендую:дитячу інфекційну лікарню,навпроти нової лінії,це не просто втрата свідомості,то обдерті стіни,підлоги,то совіцький концтабір для дітей
Відповісти
Це правда нехай потрусить інфекційну лікарню лежала з дитиною то малий заснути неміг таке враженя що вікон немає хоча стоять пластикові
Відповісти
Нехай провірить школу 26 особливо столову по школі ходить кишкова паличка а дирекція не реагує а вимагає шкільну форму в дітей,та мало що дорога така біля школи що ноги діти можуть повикручувати особливо коли снігом засипить
Відповісти
Приїдьте до школи 26 в Луцьку на вулиці Кравчука 30
Відповісти
Приїдьте в 26 шк ми чекаємо, полюбуйтесь нашими туалетами та їдальнею
Відповісти
Відвідайте школи №5, 26. Ще заїдьте в Наш Край, Колібріс, ТАм-ТАМ, на старий ринок пошугайте тьоток
Відповісти
Запрошуємо Ольгу Фреймут в 7му школу,де діти в другу зміну ходять по темним коридорах.На сходинках також немає світла.Для Ольги буде багато новинок...Жах.
Відповісти
Олічка, дуже ВАС люблю і запрошую до школи- ліцею №
7 у Луцьку- темні коридори, слизота на сходах, "чудова кухня", за яку батьки платять немалі гроші, а діти відмовляються їсти, булочка в школі вартує в 2 рази дорожче, ніж у магазині, в який діти летять на перерві, щоб щось купити перекусити, а найголовніше це "дуже тепле ставлення" керівництва школи до дітей та їхніх батьків..... крім батьківських внесків школу не цікавіть ніхто і ніщо...... Оля, такого сюжету не знайдете ніде!!!!!!!!!!!
Відповісти
Я з Вами цілком згідна.Діти вимушені брати бутерброди,тому що харчування жахливе.Порядку немає.Твою дитину можуть побити,а в школі ні чергового вчителя,ні чергових учнів.Їх обов'язок стояти на дверях і перевіряти перезувне.Порядок відсутні.Посилаєш дитину в школу і не знаєш яка вона прийде.Головне внески вчасно оплачувати!!!
Відповісти
Хай заїде в 14 гіманзію гордість Луцька ця школа попала в 100 кращих шкіл цікаво що там Знаю вчителі хороші всередині все супер і кухарі теж
Відповісти
В 14 гімназії вчиться племінник, сестра дуже хвалить і кухню, і вчителів, дуже гарне ставлення до діток, там дійсно діти йдуть у школу щоб вчитись, високий рівень навчання і найголовніше -дисципліна!!!!!!
Відповісти
від 7 школи в шоці!!!!!! такого бардака ше не бачив!!!! бережіть батьки своїх дітей від такої школи!!!!!
Відповісти