Юні волиняни - серед призерів на Чемпіонаті України

0
6
Волинські спортсмени взяли участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років.

З 24 по 29 жовтня в Кам'янці-Подільському проходили змагання з важкої атлетики Всеукраїнського рівня.

Загалом збірна Волинської області завоювала 9 медалей: 2 золоті,5 срібних та 2 бронзові.

"Це перший рік, коли діти завоювали стільки медалей. Загалом ми вигравали медалі за рахунок дорослих. Я дуже задоволений таким результатом", - розповідає тренер Юрій Стаднюк.

Особливістю цьогорічного чемпіонату для волинян стало те, що до складу збірної увійшли діти не тільки з Луцька, а й представники інших районів області.

У категорії до 13 років дівчата поповнили скарбничку збірної трьома медалями і зайняли третє загальнокомандне місце.

Золото виборола Анастасія Степанюк, срібло - Ольга Ганіч, а бронзовою призеркою стала Дарина Сахарук.

Серед хлопців відзначилися представник Старої Вижви Станіслав Дринчик - золото, і представник Луцького району Владислав Ломінський - срібло. У загальнокомандному заліку хлопці зайняли 6 місце.

У категорії до 15 років теж кращими були дівчата: два срібла - Вікторія Давидчук та Інна Ганіч, і бронза у Олександри Олейник.

У загальнокомандному заліку у дівчат 4 місце.

Серед хлопців друге місце зайняв Андрій Сохацький.

Варто згадати наставників, задяки яким і були отримані такі результати, а саме: Андрія Авраменка, Миколи Миронюка, Віталія Волкова та Юрія Стаднюка.