Волинська команда - серед лідерів зі спортивного орієнтування

0
1
Волиняни посіли третє місце на змаганні зі спортивного орієнтування.

Збірна Волинського Центру туризму виборола ІІІ місце в Україні зі спортивного орієнтування, - пише інформаційне агентство Волинські новини з посиланням на прес-службу Центру туризму, спорту та екскурсій.

Кубок Українського державного Центру туризму і краєзнавства зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді відбувся 20-23 жовтня 2016 року в Києві за ініціативою Федерації спортивного орієнтування України та Українським державним центром туризму і краєзнавства.

У змаганні взяли участь 32 команди з 16 регіонів України - понад 600 спортсменів-орієнтувальників.

Спортсмени долали дистанції від 1,5 кілометра в молодших групах до 6 кілометрів в старших на території паркових зон міста Києва.

Волинь представляла збірна команда Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.

Кожного дня волиняни були серед переможців та призерів. В особистому заліку відзначились Ольга Гупало (І та ІІ місця), Христина Мельник (ІІ місце), Максим Мироненко (ІІ місце) та Антон Ліщук (ІІІ місце).

Молодша чоловіча команда наших земляків виборола перемогу в естафеті, посівши І місце, а команда дівчат в старшій групі фінішувала третьою.

За підсумками трьох днів змагань збірна зайняла трете місце в Україні.