--> ТОП-5 луцьких служб таксі | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

ТОП-5 луцьких служб таксі

63
0
ТОП-5 луцьких служб таксі
Таксі – помічник у багатьох життєвих ситуаціях. Кожному – багатому і бідному, бізнесмену і студенту, городянину і селянину – доводиться час від часу користуватися їх послугами. При тому постає питання вибору: яку службу викликати?

У Луцьку їх – більше десятка. Ми спробували оцінити їх послуги і вибрати «топову» п’ятірку. Оцінювали вартість поїздки (міряли 3-кілометрову відстань, якою є, наприклад, поїздка від луцького готелю «Україна» до гіпермаркету «Там Там»), кількість автівок, гарантований час доїзду до клієнта, наявність вантажних авто та критерії відбору водіїв.

Інформацію збирали у диспетчерів чи керівників служб. Відтак до нашої оцінки додався ще один критерій – відкритість. Служби, які відмовилися повідомляти інформацію про себе, ясна річ, до рейтингу не потрапили.


«МОРЯЧОК»

Поїздка від готелю «Україна» до «Там-Таму» у «Морячку» обійдеться у 24 гривні. Аби подолати таку ж відстань (3 км) за містом, доведеться заплатити 30 гривень.



Обіцяють, що машини приїжджають до клієнта за 5-7 хвилин. На жаль, кількість машин у службі вирішили не називати, однак запевнили, що вантажні автомобілі у них є.

Кожна десята поїздка у «Морячка» безкоштовна (3 кілометри в межах міста), а постійним клієнтам надається 10-відсоткова знижка на усі поїздки, інвалідам – 15-відсоткова.

Диспетчери запевнили, що підбирають таксистів лише з врівноваженим характером та чистими автомобілями.

«ТАКСІ ОПТИМАЛЬНЕ»

«Таксі Оптимальне» обіцяє доставити від «України» до «Там Таму» за 26 гривень. Цікаво, що це єдине таксі, вартість проїзду в якому за містом менша. Так за межами Луцька за три кілометри шляху доведеться заплатити 25,7 гривень.



Кажуть, що приїжджають до клієнта за 5 хвилин.

В служби є 600 автомобілів – запевнили диспетчери. Однак не всі вони працюють одночасно. Вантажні також в наявності.

5% від кожної поїздки у клієнта залишається в якості бонусів, які потім можна використати.

Від потенційних таксистів тут вимагають лише техпаспорт машини.

«ЛЮКС-ТАКСІ»

«Люкс-таксі» яке доїде від «України» до «Там-Таму» за 28, 5 гривень. За містом аналогічна поїздка коштуватиме лише на три копійки дорожче. Принаймні, так запевнив їх директор.



«Люкс-таксі» готове приїхати до клієнта за 5-7 хвилин.

Працюють у службі 200 автомобілів, серед яких є вантажні.

На кожну восьму поїздку тут можна отримати 50% знижки. А от до водіїв тут вимоги суворіші, ніж в інших служб. Потенційні таксисти повинні мати ліцензію на пасажирські перевезення, лічильник, чекодрук, медичну страховку і авто в доброму стані.

«КОЗАЧОК»

«Козачок» довезе по згаданому маршруту за 24 гривні. А от аналогічна поїздка за містом обійдеться у 30 гривень.

Тут також обіцяють, що не змусять клієнта довго чекати і приїдуть за 5-7 хвилин.



На службі працюють 150 автомобілів, серед яких є вантажні.

Кожна восьма поїздка у «Козачка» безкоштовна. Від водіїв вимагають мати сучасні та чисті авто, лічильник, рацію, чекодрук.

«ЕЛІТ-ЕКСПРЕС ТАКСІ»

В «Еліт-експрес таксі» згадана поїздка коштуватиме 28 гривень, за містом – 34. Приїхати до клієнта також обіцяють за 5-7 хвилин.

В розпорядженні «Еліт-експрес таксі» – 100 автомобілів, є вантажні мінівени.



На кожну п’яту поїздку тут надають 50% знижки (до 40 гривень).

У всіх таксистів тут мінімум три роки стажу, є ліцензія на пасажирські перевезення, медичні довідка і страховка.


Передрук матеріалу заборонений.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нема нормальних таксі в Луцьку, більшість іржаві та смердячі корита. Давно пора ввести ліцензування з обмеженнм віку авто та зовнішнього вигляду. Жодна фірма, яка має гроші на нормальні авто не може займатись таксі, бо роздають ліцензії всяким бомжам на ланосах чи ауді.
Відповісти
Якщо ти їздиш в самих дешевих службах, то тобі і приїзджають корита. Хочеш комфорту - будь готовий за це платити.
Відповісти
Ще є ЄВРО-ТАХІ.Щось його в цей список не внесли.Плюс цього таксі в тому що відразу після розмови з оператором приходить смс на номер замовника таксі:ціна поїздки,марка,номер,колір та навіть мобільний номер водія таксі.Як тільки таксі підїзджає до будинку,відразу таксист завжди телефонує замовнику і сповіщає що авто подано,що можна вже виходити з будинку чи квартири. І не потрібно ніяких лічильників-таксометрів!Водій вже не зібє з пасажира більшу ціну за поїздку як це може бути на інших службах таксі.Водій вже незможе сказати іншу ціну,томущо ціна вже написана в смсці яку отримав пасажир.Кожен вже знає ціну поїздки наперед-і водій і пасажир!Коли не визиваю-завжди приїджали вчасно!Оце справді сервіс ЄВРО-ТАХІ.Історія яка реально трапилася зі мною:Я замовив таксі, водій привіз мене до пункту призначення і мені каже більшу ціну ніж записана в смс,я йому показую смс в якій зазначена менша сума поїздки.А водій всерівно вперся рогом і каже плати і все!(хотів підзаробити лівака)Я заплатив як сказав водій(водіям категорично заборонено говорити іншу ціну!має бути лише та сума яка зазначена в смс) але потім я подзвонив до оператора і розказав цю ситуацію яка трапилась-що водій взяв більше ніж треба.Реакція керівництва цієї служби була миттєвою!Перезвонив оператор до мене і сказав що це дуже грубе порушення правил водія таксі і за такі дії таксиста директор ЄВРО-ТАКСІ покарав на 100 гривень.Ці 100 гривень зняли з водія і перевели на мій бонусний рахунок.І мене ЄВРО ТАКСІ возило три поїздки по Луцьку БЕЗКОШТОВНО на ці 100грн. які були зняті з недобросовісного горе-водія який не знає внутрішніх правил поводження з пасажиром!Висновок:це справжня турбота про клієнта-пасажира!
Відповісти
А скільки ТИ, вельми щановний пане можеж поставити машин преміум класу взявши ліцензію, проплативши всі податки, пенсійний за водіів ТО, СТО,і тоді чекаю від ТЕБЕ аідповіді.
Відповісти
Зато поїде з 40 до дпз за 50$)))
А потім буде плакати чого так дорого
Відповісти
Ну з "моряском" то ви погарячкували..
Як можна ставити цю слуюбу на перше місце??? В них 2,5 машини і їдуть вони точно не 5-7 хв(((
Відповісти
морячок не рулить
Відповісти
от вам і додаток до цього тексту.

МОРЯЧОК
-Обіцяють, що машини приїжджають до клієнта за 5-7 хвилин.
____А НАСПРАВДІ АВТІКА НЕ ПРИЇЖАЄ____ (ну на 9-10 хв очікувань вам може зателефонувати оператор і про це повідомити)
(спробуйте замовити таксі з цієї служби щоб поїхати на жд вокзал і встигнути на поїзд) то доганятимите іншою службою поїзда в Ківерцях(Ковелі)

-Кожна десята поїздка у «Морячка» безкоштовна (3 кілометри в межах міста), а постійним клієнтам надається 10-відсоткова знижка на усі поїздки, інвалідам – 15-відсоткова.
_____ТАК ,ТАК ,АЛЕ НА БЕЗКОШТОВНУ ПОЇЗДКУ ЗАВЖДИ НЕМАЄ МАШИНКИ____
тому доводиться платити

Відповісти
«ТАКСІ ОПТИМАЛЬНЕ»

«Таксі Оптимальне» обіцяє доставити від «України» до «Там Таму» за 26 гривень. Цікаво, що це єдине таксі, вартість проїзду в якому за містом менша. Так за межами Луцька за три кілометри шляху доведеться заплатити 25,7 гривень.

___ЯКИЙ ТАКСИСТ ВАМ ПОЇДЕ ЗА МІСТО ПО ПАСАЖИРА (3км) ЗА 26 ГРН??____
ЦІКАВО.


В служби є 600 автомобілів – запевнили диспетчери. Однак не всі вони працюють одночасно. Вантажні також в наявності.

___А ТОЧНІШЕ ,МАШИНОК РАЗОМ ВЗЯТИХ, З ІНШИХ СЛУЖБ___
СВОЇХ АВТО ТО МІЗЕР,НА ПАЛЬЦЯХ ПЕРЕРАХУЄШ.
(просять інших таксистів працювати паралельно на оптимальне,так ,як катастрофічна нехватка машин)
Відповісти
А де Джокер таксі?
Відповісти
ЛЮКС-ТАКСІ

Працюють у службі 200 автомобілів, серед яких є вантажні.
___ТАК, Є КІЛЬКА ГАРНИХ НОВИХ АВТІВОК ТАМ(наприклад хьюндай сіренький) І ВОДІЇ ПРИВІТНІ____
(но на такій службі є і *ДЕО* . прикро. )
Відповісти
Є на службі з десяток деу, але то з часом їх не стане. Таких машин на службу вже давно не беруть, а старих виганяти ніхто не буде. Вони зносяться і ч-з 2-3 роки деу більш на службі не буде. Зате зауважень до машин та водіїв цієї служби зі сторони пасажирів найменше, порівняно до усіх інших служб. Якби рейтинг визначався голосуванням пасажирів - це була б служба №1.
Відповісти
«КОЗАЧОК»

Тут також обіцяють, що не змусять клієнта довго чекати і приїдуть за 5-7 хвилин.

____ТУТ ТАКОЖ ЧАСТО ГУСТО АВТІКА НЕ ПРИЇЖАЄ____ (особливо коли потріно на поїзд чи маршрутку)

Кожна восьма поїздка у «Козачка» безкоштовна. Від водіїв вимагають мати сучасні та чисті авто, лічильник, рацію, чекодрук.

_____ТАК ,ТАК ,КОЖНУ БЕЗКОШТОВНУ ПОЇЗДКУ ПОТРІБНО ОПЛАЧУВАТИ, ПО ІНШОМУ МАШИНУ НЕ ДАДУТЬ____(хто ж захоче вести за спасибі?,якщо ж служа водієві не компенсує витрати)

____НАЙЦІКАВІШЕ ТЕ,ЩО ЧЕК ТАК І НЕ ДАДУТЬ В 75% ВИПАДКАХ КОЛИ ЇХ ПРОСИШ ПРО ЦЕ____
Відповісти
«ЕЛІТ-ЕКСПРЕС ТАКСІ» НАЙХУЖЕ ТАКСІ

____це взагалі окрема історія____

В «Еліт-експрес таксі» згадана поїздка коштуватиме 28 гривень, за містом – 34. Приїхати до клієнта також обіцяють за 5-7 хвилин.


_______НУ ЦЕ ЦІНА ОЗВУЧЕНА ДИСПЕТЧЕРОМ(офіційна ціна 4-4.50грн \ км) . НА ДІЛІ У ВОДІЇВ СВОЇ ТАРИФИ(лічильники перешиті за 30 грн)
.І ,наприклад, ВОДІЙ ЖЕ ТЕБЕ ВЕЗЕ ПО ТАРИФУ ЛАГІДНИЙ (6-7 грн\км) І ТО ЛАДНО ЯКЩО КІЛОМЕТРАЖ МАЛЕНЬКИЙ. А ЯК ТИ ПО СПРАВАХ МОТАЄШСЯ ?!

ВОДІЇ СТАРІ (мало того що авто сипиться так вони і самі вже сипатись почали) і ХАМИ !!

!!! проїдтесь тимсамим маршрутом кількома автівками цієї служби !!!!

######### ЯК ВЗАГАЛІ ЦІ 2 СЛУЖБИ МОГЛИ ДОБАВИТИ В ТОП РЕЙТИНГ ТАКСІ ЛУЦЬКА?! #########



Відповісти
"Доповнення 5" - ЦЕ ПОВНА БРЕХНЯ!!!! Я КОРИСТУЮСЬ ЦІЄЮ СЛУЖБОЮ КОЖЕН ДЕНЬ ,ЗАВЖДИ ЇДУ НА РОБОТУ І З РОБОТИ, РІЗНИМИ МАШИНАМИ З РІЗНИМИ ВОДІЯМИ І ЗАВЖДИ ОДИН ТАРИФ 4 грн за км. (РЕАЛЬНИЙ!!!). ПРИЗОВА кожна 5 (РЕАЛЬНА!!!!!). ПРИЇЗДЖАЄ І АВЕО І ФІАТ ДОБЛО, І РЕНО ЛОГАН, І МЕРСЕДЕС, І ЛАНОС І АУДІ І УНІВЕРСАЛИ І СЕДАНИ І БУСИ - ДЕ ТИ БАЧИВ МАШИНИ, ЩО РОЗСИПАЮТЬСЯ!? ТИ НАПЕВНО СПЛУТАВ З ЧУМАКАМИ АБО з "НЕЛЕГАЛАМИ" чи то "ПІНГВІНАМИ" ЯКІ ВЕЗУТЬ за "СКІЛЬКИ ДАСИШ..." ОТ ЛЮДИ "ДОБРОЗИЧЛИВІ"... ЗБРЕХАТИ, А ДАЛІ, ДУМАЙТЕ, ЩО ХОЧЕТЕ, МОЯ ХАТА З КРАЮ... ДЛЯ ЧОГО? НАВІЩО?
Відповісти
100%. Я таксист служби ЕЛІТ-ЕКСПРЕС 15-61,15-82 , мені 28 років (не розсипаюсь), якщо я завезу клієнта по невстановленому тарифу - мене керівництво звільнить на наступний день, ще й штраф заплачу. Знижку можу дати а, завищити не можу - мені потім дорожче обійдеться!
Відповісти
А ви помітили де стоять авто?
«МОРЯЧОК» стоїть на парковці жд на місці інвалідів.
«ТАКСІ ОПТИМАЛЬНЕ» стоїть на тротуарі в центрі Луцька.

де доблесний евакуатор?
Відповісти
"Морячок" на першому? Шуткуєте, напевно! Від медучилища на Вишків (початок) здерли 45грн. Ніколи більше не скористаюсь...
Відповісти
Чому не поскаржилися в диспетчерські, якщо вважаєте що це багато?
Відповісти
УОцінювали вартість поїздки (міряли 3-кілометрову відстань, якою є, наприклад, поїздка від луцького готелю «Україна» до гіпермаркету «Там Там»), кількість автівок, гарантований час доїзду до клієнта, наявність вантажних авто та критерії відбору водіїв.
Інформацію збирали у диспетчерів чи керівників служб.

А ви (зробіть опитування) \ інформацію візьміть в пасажирів,хто яким користується і чому,
самі проїдтесь .
Диспетчера то таке...вони не скажуть вам точної ціни поїздки (так ,як лічильник в авто стоїть,яким їдите)
Відповісти
таксісти всі скоти, на 95 %- аферисти, брехуни і хами.... а оператори-окрема історія- починаєш сваритися з ними за призову поїздку,яких у мене накопилось більше 10- бо постійно немає машинки на безкоштовну, то можуть ще змінусувати призову і кинути трубку, а вимагаєш представитись, то включають мороз, шлюхи
Відповісти
скоріше за все ,,пасажир,,як ти себе називаєш ,взагалі не користується таксі,щоб так огульно обхаювати водіїв ....Звичайно ,є різні ситуації,але повірь ,якщо зустрінеться таке хамське бидло ,як ти, все одно завеземо ,підвезем, ну вже в крайньому випадку по піздаку отримаєш і підеш пішки... то тебе ще жде....
Відповісти
молодець
Відповісти
От і сервіс. Хамло.
Відповісти
хамло стосується до хамла...таксисти зараз не безхребетні,не радив би нарватись на рожон,або пробувати пресувати водія,в лічені хвилини з,їдуться з 10 машин і вас будуть болісно бити ,а потім розбиратись....
Відповісти
Це ви так з клієнтами спілкуєтесь?далеко підете......
Відповісти
Во Во. З одним таксістом бидлюганом поїхав , або получав в хняпу від таксістів, так всіх під одні граблі.
Відповісти
Не можна так про людей, це їх робота. А понасідає таке бидло як ти, і вози його. Кому щось не так і не то....ходіть пішки !!!!!
Відповісти
В нашому місті ще присутнє Хіт - таксі спробуйте скористатись молоді водії і гарні автомобілі
Відповісти
Саме молоде і сама розвивающе таксі це ДЖОКЕР виклик за номером 828 користуюсь ним вже більше чим 3 місяці....самі лояльні тарифи.....раджу всім!а як оптимальне брешо шо має 600 машин то його варто стерти з цієї статті)))))))
Відповісти
А про Джокер таксі забули то сама крута і справедлива служба
Відповісти
Чому забулись про Джокер ? Найкращі тарифи , найшвидча подача найкращі машини, чемні водії.
Відповісти
..я думаю, що вірно буде,користуватися декількома фірмами,як в супермаркеті ,приходиш і вибираєш собі товар ,який є на полиці...тоді можна зробити висновок ,з ким краще...Однозначно ,щоб була диспетчерська служба. Ви ще забули про,,пінгвінів,,і ,,грачів,, ,яких в Луцьку теж дуже багато і які використовують ,,ліві фішки,, маскуючись під служби особливо,,Чумак,, ,,Максім,, ,,7,, . От до тих ,якщо попадеш,то здеруть по повній програмі.....100% ліваків немає в ,,Люкс-таксі,, можливо ще в ,,Морячка,,
Відповісти
...тарифи ,,Джокера,,то цікава штука....там діють ,,зонні ,,тарифи ,тобто ,місто поділене на зони і переїзд з одної до другої має фіксовану суму. Наприклад. З ГПЗ в центр коштує 30 грн і добре, якщо ти їдеш з дальньої точки в дальню.В других таксі за цей відрізок шляху ,буде коштувати десь до 33 грн.А якщо буде коротший відрізок в ,,зоні,, то в другому таксі буде 27 грн. а в ,,джокері,,заплатиш ті самі 30...Вибирайте самі...!!!
Відповісти
Те джокер хєр дождешся,вічно машин нема,гавно служба
Відповісти
Братику скачай програму з нета таксі Джокер Луцька і ти там будеш бачити скільки є Машин на лінії і чи вони зайняті чи вільні
Відповісти
та не гани)))
на Джокері рахує кілометраж)
а зони є це тільки МІСТО і ЗА МІСТО.
з гпз початку чи кінця в центр ..буде відрізнятися
так,як є різниця ,що 4 км( ~29 грн ) що 5 км (~33 грн)
Відповісти
Морячок - дуже відстала служба, нереально оотримати безкоштовну поїздку, часто не приїжджають за викликом.
Відповісти
"Морячок" останнім часом розчарував остаточно. Неможливо додзвонитись, а коли диспетчери піднімуть слухавку, то.....у відповідь: "немає машин".
Відповісти
я зупинилась на люкс-таксі.Завжди вчасно подають машину ,водії вічливі машини переважно іномарки ,в салоні чисто.Тарифи найдорожчі в Луцьку ,але чомусь на інших службах виходить доржче ,або так само.Призова надається в любий день і в кожну годину дня і ночі ,їду і не морочусь на вимогу дають чеки.Дитину 7 років ,возять в музичну ,забирають ,без батьків.....
Відповісти
Непотрібно так Люкстаксі хвалити то шкуродьори деруть з людей поповній програмі вних лічильники накручені
Відповісти
Ти хоча б один раз послугами "ЛюксТаксі" користувався? Поняття про "накрутку" лічильника маєш?
Відповісти
ви напевно мене не зрозуміли,я ж користувалась другими службами і є з чим порівняти . Як що ви в чомусь маєте сумнів,вимагайте чек ,в люксі дають ...
Відповісти
Але що не кажіть ДЖОКЕР внас рулить дякую керівництву
Відповісти
Підтримаю я Вашу розмову шановні.
Я користувався послугами Люкса, Морячка і Джокера. І ось які в мене враження: найкраще таксі м. Луцька це однозначно Люкс, поясню: завжди коли викликаю, машина або приїзджає або диспетчер зразу в ефірі шукає вільні машини, я це все чую, і відправляє або чемно вибачається.
На Моряк дзвоню в тому випадку коли немає машин на Люксі, таке рідко буває, та все ж: мало того що не беруть трубку вчасно, доводиться по 3 рази дзвонити, диспетчер піднімає трубку і каже: зачекайте будь ласка на лінії, бо в цей самий момент хтось також телефонує, я розумію так, якщо підняла слухавку, значить обслуговуй мене першого, бо я теж на маршрутку не встиг, і часу немає, і ще чекай 5 хв на лінії, а потім вона скаже машинка така то поїхала 5-7 хв, виходьте або вибачте машини немає в вашому регіоні. Але це таке, я 3 рази за добу чи півдоби до виїзду замовляв на Моряку машину, щоб на завтра на 5:30 ранку вона була біля під'їзду, мені кажуть машинка буде. На ранок в 5:28 мені дзвонить диспетчер і каже вибачте машинки не має в вашому регіоні. І скажіть мені бляяять, як Люкс може сказати водієві шо після 5:00 заказів не береш, тільки якщо в сторону замовника, і машина в 5:25 вже припаркована, а Моряк шо за 12 годин не може машину знайти?????
Джокер: я задовбався слухати їхню цю музику по 15 хв. Вона каже зачекайте 1 хвилинку а пиздить 10-15 хв. А потім каже машинка поїхала, і через хвилин 5-7 вхідний дзвінок інформаційно-диспетчерська служба таксі машини не знайдено в вашому регіоні. Це піздєц, не можуть нормально обслуговувати.
Я можу на пальцях порахувати водіїв Моряка і Джокера, коли до них сідаєш не по виклику а наприклад на місцях стоянок, мало того шо їх повно тих машин, то ще вони привітні, толкові і поговорити є про шо. А чого коли через диспетчерів викликаєш машин немає?????? Рєзко всі заняті.
Ще дзвоню на Козак, впринципі все добре і з подачею машин і привітністю і тарифами але машинки треба було б нові.
Відповісти
що правда то правда !! В Люксі, я теж чую що говорить диспетчер з водієм і вже знаю яка буде машина і ще ,чекають і не влючають лічильник до тієї пори поки не прийде клієнт ,або доти поки не подзвонить деспетчер і не повідомить ,що машина вже стоїть пі під,їздом ...забув раз телефон ,все повернули ,,Моряк,,врубає лічильник відразу по приїзді і поки вийдеш вже пару гривнів натікає,також простій в них набагато дорожчий ,як в люксах,так і ловлять світлофори...
Відповісти
Ок все правильно
Відповісти
а знаєте що,шановні/нешановні пасажири!!!! а відвикайте ви вже всі від призових поїздок!!!! то пережиток,маркетинговий хід минулого!!!! за пересування у чужому авто треба платити гроші!!! вам же не дають нахаляву кожну 10-ту пачку цигарок чи булку хліба!!! розвели тут балаган!!! не подобається їхати в таксі-купуй своє авто,їдь тролейбусом,ровером,ногами йди!!! сів в таксі-плати!!!
Відповісти
Таксист 3, раз таке діло то нєх*й розказувати шо кожна якась там поїздка безкоштовна. Ми цього не придумали, я особисто був свідком, коли я на Моряку 5 раз за день їзджу, викликаю авто на призову, стоїть неподалік 3 машини Моряка, а диспетчер каже що немає вільних авто в вашому регіоні, я їй кажу: "Дєвушка, я стою і за 100 метрів від мене стоїть 3 машини і водії собі 3 стоять курять і каву п'ють, на що вона мені каже що не може такого бути. А через 3 хвилини ці авто всі дружньо роз'їжджаються. Я веду до того що або не робіть з людей дурних і не робіть призових(бо в Моряка по їхнім словам призова повністю безкоштовна), безкоштовно тільки сир в мишоловці, або зробіть так як в Люксі, не зовсім призова а оплата 50% вартості проїзду, і пасажир свідомо знає і викликає призову без ніяких проблем, і тоді "таксіст 3" всі будуть пересуватися чужими авто не безоплатно а за гроші!!!! Я сам розумію що в нинішній ситуації той самий водій теж хоче мати на хліб з маслом, я готовий навіть 50% вартості оплачувати аби тільки авто подавали на призову!!! Я думаю зі мною всі погодяться!!! Наприклад я був у Любліні, там є така служба п'ятак. То там кожна 5 поїздка безкоштовна, там такі картки видають, як в нас в Coffeemania чи Пивбар 0,5 і таксист ставить там печатку у вигляді великої цифри 5. І проблем абсолютно ніяких. Оце сервіс. В мене все!!!
Відповісти
А не пішов би ти нахуй, дядя??!
Ми ні до чого й не звикали.
Якщо ВИ пропонуєте ті безкоштовні поїздки - то, будьте добрі виконуйте те. що обіцяєте.
А нє, то не пиздіть.... І нічого нікому не обіцяйте.
Відповісти
на рахунок джокера.
буває ,що диспетчер шукає машину (ти слухаєш музику)
а машинка приїхала за 2 хв вже і жде тебе (( а про це не повідомляють ))
як,хтось казав за лічильник , то тут його не включають доти,доки пасажир не сяде в авто .
та і 5-7 хв тут безкоштовниз простою є) що тільки і радує )
Відповісти
Євро-таксі - недорого і швидко
Відповісти
костя! Одна з половиною машина.....
Відповісти
Костя,згідний з тобою дуже подобається служба, а головне немає старих задрипаних машин рекомендую
Відповісти
Морячок мене підводив за останніх пів року двічі серойзно, а в принципі за цей період жодного разу і не приїхали ..... Причому замовляла за годину до приїзду, периший раз спішила на поїзд, а другий раз дитину проводжала на змагання.... інші випадки - просто йшов дощ, не було вільних машин, і код не допоміг:(... у всіх випадках викликала всіх, по списку в інтернеті, допомагав лише "шанс" та "козачок", повірте, навіть не пам"ятаю якого класу були авто, але дивували чемні водії, завдяки яким настрій покращувався!
Відповісти
дякую Олена шанс тепер Хіт користуйтесь на здоровя будемо завжди Вам раді
Відповісти
Користуюсь MAXIM таксі , охайні автівки,в салоні чисто, приемно пахне не мае смороду від цигарок ввічливі, привітні водії . Чекають 10 хв не вмикаючи лічильника а не так як на інших службах , допомагають навіть з важким багажем. На рахунок не добросовістних таксистів то в кожній службі вони є , це не від служби залежить а конкретно від людей та і різні пасажири попадаються, кого хоч можуть довести та щей салон загадять. А тарифи практично однакові різниця максимум 5 гр я готова дати і більше та ї хати безпечно. Зрештою вирішувати вам дорогі Лучани з ким та на чому їздити !!!

Відповісти
Власникі маленьких собачок (йорків,тойтерєрів,шпіців,чіхуашок), будьте готові до того,що в 22.00 в мороз!!!Вас та вашого двох кілограмового маленького улюбленця служба ЛЮКСТАКСІ далеко не завезе,а точніше нікуди!!!бо у вас виявляється тварина дуже велика,щей у одязі,щей собака!!! Тільки у Луцьку і у селах певно так реагують мужикі на тваринок у одязі! Водії,ви де живете!!!??? В якому столітті??? За кордоном люди з собаками різних розмірів гуляють по музеям!!!!, некажучи про кафе та інші місця!, а у нас навіть таксисти дикі!!!!! Нікому не рекомендую ЛЮКСТАКСІ!!!! Думала,що це хоч одна нормальна служба у місті,а виявляється,що таксі нормальними не бувають!
Відповісти
Так це ж за кордоном!А ми ж живемо не за кордоном!Що ви прирівняли закордон до нас?Нам до закордону як до неба рачки!
Відповісти
Незнаю як хто яя користуюсь євро таксі .і все влаштовує є прикольні водії і розсмішать і канфєткой пригостять мальчик на чорному фольсвагені ти)))
Відповісти
Сьогодні їхала в "морячку" з маленькою собачкою. За поїздку заплатила. Через деякий час замовила призову поїздку, до таксі йшла 100 метрів. Таксист нагрубив, відмовився мене везти з собакою яку я тримала в руках. Сказав що в нього алергія. Я замовила знову "морячок", але за гроші і мене довезли. І як це пояснити?
Відповісти
Ви знущаєтесь? "Морячок" в ТОП ніяким боком не влізає.
Таксі "Морячок" в Луцьку кориситувалась довгий період вся моя сім'я. Ціни були привабливими доки не підняти тарифікацію. Стали як і у всіх. Таксисти у 70% випадках непривітні. Постійно паркуются то не з тієї сторони під'їзду, то не біля того під'їзду. У відповідалький момент й взагалі дуже підвели й розчарували. Замовили таксі близько 21:00 на 22:00. Поспішали на потяг на 22:28. О 21:50 передзвонює оператор і повідомляє, що в нашому районі (33-й) нікого не має і їхати ніхто не хоче
Відповісти
В луцьку таксі немає! жодна з цих контор не має права на зиватись таксі, це повожчики, їм би кобилу та вожі. Про смстематизацію роботи чи обслуговування операторів взагалі мови немає, бидлота яка працює на ставці і не має ні бажання робити роботу гарно, ні контролю за роботою. Зверняться за таксі в будьякому іншому місті - різниця кардинальна! Якщо в Луцьку зявиться таксі, нехай дорожче на 15-20% але яке вчасно приїхдить, не хамить, помогає клієнтам і завжди входить в їх положення - всі інші закриються або опустять тарифи.
Відповісти