У Луцьку відкрилось нове кафе

8
19
У Луцьку відкрилось нове кафе
У Луцьку на проспекті Соборності відкрився новий магазин-кав’ярня «Good morning».

Заклад почав працювати у середу, 31 серпня.

Власник Ігор каже, що концепція нового закладу – «кафе біля дому».

«Good morning» працюватиме з сьомої ранку. Тут готують каву, а також продають мелені кавові зерна.

Також в асортименті наразі є трав’яні чаї та французькі тістечка «Макарон». "Згодом з’являться й інші кондитерські вироби" - обіцяє власник.



Усе можна скуштувати в кав’ярні або ж взяти з собою.

Еспресо можна придбати за вісім гривень, американо – за дев’ять, а капучіно – за 14.

В кафе діє акція – кожна десята кава дістанеться вам безкоштовно.













Теги: кафе
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
19

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
адреса яка? чи dласник кафе не доплатив щоб вказати номер будинку?
Відповісти
Що що, а інформація у нас в країні поки що безкоштовна.
Адреса пр. Соборності 30 біля ресторану "Княжий двір". Доплачувати мені не потрібно
Відповісти
чи вже завсім поліщуки з розуму зійшли..та чому ж така назва??жах... невже бракує українських слів..ганьба!
Відповісти
Дуже класне кафе!Спокійна , домашня атмосфера, смачна кава. Прийду ще не один раз)))))))
Відповісти
Кожного вечора заходимо на смачну каву.
Приємний персонал. Хороше місце і дійсно біля дому. дуже зручно і затишно. Ціни приємні.
Відповісти
Мега смачна кава ... кожного ранку пью))) дякую
Відповісти
Завітали у Луцьк із сімєю,чудове місто (respect вам),побачіли гарненьке кафе,діти захотіли смаколиків,от і зайшли,дуже чудова кавярня,затишна сімейна,ми чудово провели час,смачненькі солодощі,ми у захваті,будемо у вас знов,обов'язково завітаемо.
Відповісти
Спочатку відкриття кафе було суперово,постійно брала там чай,каву,лате.Одного дня роблять смачно, а на другій день приходиш і дають чай з гнилим апельсином,подумала, все залежить від бармена.А на літо перейшла на мохіто, яке коштує 30грн.Робили ідеально,але сьогодня, зробили просто жаж,мята почорнівша,а лайм поклали-3 маленькі шкурки,залели спрайтом і насипали трохі льоду.Коли я спитала барменшу:"що це,це зовсім не схоже на мохіто яке п'ю майже кожного дня тут", почула у відповідь :" це у нас льод поміняли)))"Хоча спосіб пригутування був зовсім не такий як завжди. Шкода що власник цього не бачить(
Відповісти