--> «Волинь» не зуміла здобути перемогу | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Волинь» не зуміла здобути перемогу

0
-1
Контрольний матч:"Шутрм" Грац - "Волинь" 2:1.

У другому контрольному матчі на тренувальному зборі «Волинь» зустрілася з австрійським клубом «Штурм», - йдеться на сайті ФК "Волинь".

Ця гра стала для волинян другою за два дні, а деякі молоді футболісти при цьому примудрилися вранці взяти участь у ще одному спарингу.

У першому таймі успіху зуміли досягти господарі поля, штурмівці, – після удару з 25-ти метрів в нижній кут, м’яч відносно несподівано для Неділька вилетів з-під захисників і влетів у сітку воріт лучан.

Після перерви «Волинь» діяла більш зібрано і на 55-й хвилині зуміла зрівняти рахунок.

Після подачі кутового Діденко на ближній стійці виявився першим на м’ячі і переправив його головою у ворота – 1:1.

Незважаючи на рівну гру, наприкінці поєдинку «Штурм» зумів у контратаці забити вдруге і схилив шальки терезів на свою користь.